Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Piotrka


Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Projektem oczywiście się pochwale tyle, że później, w tej chwili wszystko leży w urzędzie, a nie miałem wczoraj czasu zeskanować (w środę wieczorem odebraliśmy od architekta, dzisiaj o 9 rano byłem już w starostwie). Jak tylko zwrócą mi dokumenty wkleją rzuty domu. Jak pisałem wcześniej jest to projekt na bazie Apisa 3, na pierwszy rzut oka zmiany nie są widoczne ale jak mówią diabeł tkwi w szczegółach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Standardowo mają 60 dni roboczych i raczej wcześniej nie są w stanie się wyrobić ;-) Zdobądź telefon do biurka osoby która obsługuje Twój rejon (jest ich tam pięcioro) i dzwoń aż dla dla ich własnego świętego spokoju przepchną projekt. U mnie to pomogło ;-) jestem z Duczek ale buduję się w Ostrówku wiec nie wiem kto "obrabia" Duczki. Bo rozumiem że w tym roku chwiałbyś ruszyć z budową?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kto zajmuje się moim wnioskiem, mam tel. do tej osoby, podobno ma być za 2 tyg. hmmm.......... ktoś kto zna kogoś, kto zna kogoś, szepnął słówko komuś i jakoś ma tam być szybciej- zobaczymy. Początkowo miałem zaczynać w tym roku, nawet miałem ambitny plan na SSO, ale niestety wszystko się opóźnia i raczej nie ma chyba sensu zaczynać na zimę, bo w najlepszym przypadku jak wszystko pójdzie w planowanym tempie to zaczynać będę mógł na początku listopada, a w listopadzie już różnie z pogodą bywa. Mój wykonawca też twierdz że lepiej ruszyć z wiosny, a że mam gdzie mieszkać to mi się nie spieszy, a zresztą na gaz muszę czekać jakieś 1,5 roku więc i tak budowa będzie raczej w ślimaczym tempie, po co mi dom bez ogrzewania i ciepłej wody??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witaj ! a ja z innej beczki:yes:zdradz tajemnicę jak zrobiłeś stopkę do pisania dziennika i komentarzy :D męczę się już dzień i nic mi nie wychodzi

Ja czekałam na PnB dwa miesiące

Pozdrawiam

 

Najpierw zakładasz post w dziennikach budowy, tutaj: http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?18-Dzienniki-budowy-dzie%C5%84-po-dniu

Potem zakładasz post w komentarzach, tutaj: http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?33-Dzienniki-budowy-komentarze

a instrukcja jak zrobić odnośnik w stopce jest zarówno w dziennikach jak i komentarzach, w tematach na samej górze tam jest wszytko opisane krok po kroku jak to zrobić.

Czekamy na dziennik- powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Dach będzie pokryty blachodachówką, deskowany chyba będzie bo jakieś deski w sporej ilości były wpisane w kosztorysie, papy na pewno nie będzie bo dach będzie od razu kryty blachą. Nie znam zbyt wielu szczegółów konstrukcyjnych ponieważ nad wszystkim czuwa mój generalny wykonawca bo ja o budowaniu nie mam zbyt wielkiego pojęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...