Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W góry czy nad morze?


julek85

Recommended Posts

Mam dylemat gdzie pojechać. Mam do wyboru dwa miejsca Kołobrzeg albo Zakopane. Gdzie będzie teraz mniej tłoczno? W górach czy nad morzem? Ja osobiście wolę morze ale dziewczyna woli góry i mam teraz taki dylemat. A nie chcę się z nią kłócić. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat gdzie pojechać. Mam do wyboru dwa miejsca Kołobrzeg albo Zakopane. Gdzie będzie teraz mniej tłoczno? W górach czy nad morzem? Ja osobiście wolę morze ale dziewczyna woli góry i mam teraz taki dylemat. A nie chcę się z nią kłócić. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

 

Proponuję chorwację, będąc razem i w jednym miejscu będziecie mieli oboje to co lubicie. Na dodatek w tej samej cenie a może i trochę taniej niż u nas, nie licząc kosztów dojazdu. I pogoda pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że góry to aktywny wypoczynek a morze to plaża i kocyk. Ale nad morzem też można aktywnie wypocząć.

W Kołobrzegu na pewno jest kilka miejsc do zwiedzania - więc spacer też jest.

Latem na pewno kilka imprez kulturalnych, teatr kino a w Zakopanym to tak różnie.

Więc sądzę że i aktywnie i kulturalnie można wypocząć.

Ja osobiście juz od kilku lat jeżdżę nad może. Bardzo lubię szum morza i fale a dla aktywności fizycznej to codzienny poranny bieg i wieczorna siłownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 years później...

ja polecam Dąbki , ale to dla tych co chcą jechać do spokojnej i nie drogiej miejscowości dla rodzin z dziećmi

miejsce super morze i jezioro w jednym , super plaża , szeroka i nie zatłoczona ,

brak pijanej młodzieży ,

nie jest drogo , mozna sensownie zjeść i nie drogo , nie zrujnuje budzetu

duża ilość rzeczy do zwiedzenia w okolicy , ścieżki rowerowe polecam wziąść rowery

dla aktywnych surfing , kite , konie , kajaki , żaglówki ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...