Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

Wydawało mi się, że na zdjęciu obok był abażur. Już nie sprawdzę, bo ktoś kupił.

Niestety miałaś rację :(

Tym 'ktosiem' byliśmy my i niestety nie jest to metalowy klosz.

Żona rozczarowana, nie chce ktoś odkupić? ;-)

 

Tatarak - tak, to czerpnia i wyrzutnia od reku.

U nas jest bodajże 3m odstępu czy jakoś tak i ludzie od reku mówili że tyle wystarczy (choć oczywiście jak masz możliwość zrobić na osobnych ścianach to będzie lepiej).

U nas problemem było to że kotłownia jest w północno-zachodnim rogu, do wschodniej ściany daleko, a na zachodniej generalnie się nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Decyzja co do drzwi jeszcze nie zapadła, ale powiedzmy że skłaniamy się ku tym stalowym z Hardmetu :)

 

Co do zabudowy sufitu na parterze... nasz wykonawca zabudowy powiedział że 'to nie problem zrobić później'.

Ale dopiero potem z innych stron pojawiły się głosy że tak się rzadko kiedy robi właśnie dlatego żeby nie zniszczyć świeżo położonej podłogi.

I teraz jestem w kropce, bo za 2-3 tygodnie mamy zacząć układanie kafli na parterze... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine - no niby możemy, ale łatwiej, prościej i bezpieczniej byłoby to zrobić przed położeniem kafli.

 

Spirea - okna (a właściwie szyby) zostały porysowane przez ekipę tynkarską i tak się już ponad 2 miesiące wozimy z ich wymianą.

Ale mam nadzieję że teraz sprawy się ruszą do przodu.

Ciepłe drzwi Hardmetu w naszej wersji (szyba po środku, inoxowe wstawki nad/pod szybą) to jakieś 7k netto.

Pamiętaj że my mamy drzwi otwierane na zewnątrz i wszelkie Hoermanny odpadają (to co we wszystkich folderach jest jako widok wnętrza, u nas byłoby na zewnątrz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina, grzejniki w zasadzie klepniete, tylko czekam z zamówieniem na jakąś promocję:

 

Łazienka dolna - Terma Bone - biały:

http://bi.gazeta.pl/im/7/8861/z8861427X.jpg

 

Łazienka dzieci - Terma Simple - biały z dokladnie takimi kolorowymi wieszakami:

http://www.termatechnologie.com/imagemagic.php?img=images/news/Simple.png&w=365&h=497.101200686&page=&quality=60

 

Nasz łazienka: PMH Rosendal - biały:

http://www.kaczucha.pl/_var/gfx/aa3f769ffdcef3e2462c1f815acb2ef7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salik, ja w kwestii drzwi z pochwytem, bo gdzieś wyczytałam, że masz z tym problem. Ja mam teraz bez elektryki, jakoś to działa, że się zamyka i nie trzeba klucza. Wystarczy mocniej pchnąć i otwarte. Jak podłączą elektrozamek, to będzie działał manipulator kodowy i nie musisz nosić klucza, możesz wpisać kod, jak w domofonie i otwarte. A możesz też zrobić, jak ma efilo chyba, bioczytnik, na palec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...