Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za wszystkie opinie odnośnie salonu.

U nas też wygrała koncepcja druga, z modyfikacją (która się pojawiła już po tym jak napisałem oryginalną wiadomość) odnośnie kierunku umiejscowienia stołu :-)

Niestety salon mamy taki jaki mamy i z dwojga złego trzeba było wybrać np. takie umiejscowienie telewizora, aby nie świeciło w niego południowe słońce.

 

Przy okazji - wczoraj się zdecydowaliśmy na zmianę montażu okien na wersję w warstwie ocieplenia, co niestety pociągnie za sobą potrzebę zmiany wymiarów okien i wypadnięcie na koniec kolejki.

Realny termin montażu przesuwa się więc na połowę maja.

Muszę teraz sprawdzić czy da się przesunąć montaż orurowania WM na maj, jeśli nie to najwyżej zrobimy tak jak Spirea i rury będą sobie wisiały 3 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine, wiesz na pewno, że Bauman ma hakaplast? bo mnie odpisali, że tylko Jezierskiego (głównie!) i MS.

byłam u nich w lutym i dostałam info, że może być heka. Z tym, że wyszedłby w Baumanie chyba drożej niż w lakbudzie, więc nie drążyłam tematu. Nie wiem, może się jednak nie dogadali co do współpracy. Ale w sumie MS ma chyba najciekawszą ofertę dla mnie. Konsultowałam oferty w wątku okiennym na forum i jeśli nic się nie zmieni, zamówię MS.

Szczerze mówiąc mam poczucie, że na pewnym poziomie cenowym jedyne różnice dotyczą marketingu i montażu, a nie jakości ;)

 

Salik - będzie więcej czasu na rozstrzyganie różnych dylematów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadnięcie na koniec kolejki.

Realny termin montażu przesuwa się więc na połowę maja.

Muszę teraz sprawdzić czy da się przesunąć montaż orurowania WM na maj, jeśli nie to najwyżej zrobimy tak jak Spirea i rury będą sobie wisiały 3 tygodnie :)

 

to może moje będą szybciej ;)

dzisiaj będę na budowie, to sprawdzę, czy rury jeszcze są ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salik, z ciekawością doczytuję Twoje rozterki na temat wyboru montażu okien - czyli te moje wyliczenia są mniej więcej trafne? :) (Połechtało się moje ego ;) Dobrze, że zamówiłeś sobie te wyliczenia, bo przynajmniej masz/miałeś realne podstawy do podjęcia decyzji w przypadku Twojego domu.

Będziesz mieć więcej czasu do zastanowienia jeśli chodzi o inne kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...