Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Komoda fajna! Z wielką ciekawością czekam na Wasz projekt wnętrz:) Też będziemy mieć wykończenia z orzecha am., w tym podłogę.

I jesteśmy na podobnym etapie:-) I też podpisałam umowę na projekt wnętrz i czekam na wizualizacje:cool: Domawiam też ekipy wod-kan i co.

Jeśli znajdziesz wykonawcę projektu przyłącza - daj znać choć na priv kto zacz. Ja mam 4 oferty. Najniższa jest na 2 500 zł (najdroższa na 4 200). Też wolałabym niższą... I też mam przed sobą do rozwiązania sprawę drewna na elewacji, więc będę Waszą namiętną czytelniczką! Mocno trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Balbina (witam :))

Podłogi jeszcze nie mamy wybranej - mamy kilka typów upatrzonych kafli, ale ciągle szukamy czegoś tańszego (cena tych obecnie znalezionych to ponad 240zł/m2).

Co do drewna na poddaszu, to tu jest trochę gorzej, bo na razie nawet nie jesteśmy na 100% pewni czy 'ciemne' czy też może 'jasne'.

Zdaje się stanęło na jasnym, ale ja się przestaję już orientować :(

Może jutro uda mi się od żony wydębić nazwy upatrzonych do tej pory materiałów, to chociaż wrzucę do dziennika...

Dzisiaj podzwoniłem trochę w sprawie projektów wod-kan - albo nie robią bo to nie ich rejon albo ceny też trochę zaporowe (powyżej 2k).

A Ty z której strony Wawy się budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - szukam jakiejś sensownej firmy zajmującej się tworzeniem instalacji kina domowego, w celu omówienia potrzebnych prac około-elektrycznych (przedtynkowych) dla powieszenia projektora pod sufitem.

Na razie mamy problem jak zrobić instalację do projektora pod tynkiem i chyba skończy się tym że położymy peszele, a potem będziemy przeciągać kable (typu hdmi, dvi i inne).

Ten sam dylemat mamy odnośnie powieszenia telewizora na ścianie, a umiejscowieniu urządzeń multimedialnych w szafce TV poniżej - jak puścić kable hdmi/sygnałowe z dołu do telewizora, bez wykonywania jakiejś (drewnianej) zabudowy tejże ściany telewizyjnej i ukrycia przewodu tamże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, współczuję:( Nie znam się na konstrukcjach, ale z tego co piszesz, nie brzmi to dobrze:( Ty w ogóle nie masz projektu wod-kan? Chyba coś tam musisz mieć - wnioskuję, że nie robił tego instalator tylko "radosny projektant"?

Na marginesie, czytając o błędach jakie popełnił, włos się jeży na głowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...