Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

 

 

 

Spirea - na suficie jest Massive Top Selection Futura. Poza łózkiem z Ikei mamy na oko na łóżko z BC - akurat jakaś promocja jest (model 3610 )

http://www.tucasainteriors.com/images/uploaded/bl_-_3610_-_4000_medium.jpg

 

 

Nie będzie wam brakować zagłówka? Ja jakoś sobie nie wyobrażam łóżka bez. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Dziewczyny, przepraszam, ze dopiero odpisuję. Dawno tu nie zaglądałam.

 

tofee, nie potrzebujemy zagłówka. Akurat ta ściana w sypialni jest w płytach betonowych, więc nawet wskazane byloby jej nie zakrywać :)

Mania. Kuchnia to w większości Ikea, fronty Arsta czyli z frezowwanym uchwytem, o takie:

 

http://4.bp.blogspot.com/-QddGLbaXlxk/Tqpgcrof-WI/AAAAAAAAAwE/UxJSp5ztQ4c/s1600/DSC06964.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivy, sciany nad biurkami u dzieci są magnetyczne. Farba z Leroya - Magnetic Paint, ale raczej nie polecam. Pomalowane bylo chyba 5 warstw i dopiero zaczela trzymac. A na niej jeszcze sa 2 warswy bialej farby (bo farba magnetyczna jest ciemnoszara).

Trzeba uzywac naprawde mocnych magnesów zeby przytrzymac np. cos z tektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba pokoje dziecięce bardzo mi się podobają. Fajnie wymyśliliście tę niby-ściankę (w pokoju młodego), która tworzy wnękę na łóżko. Zaczęłam kombinować, czy nie zrobić tak u swojej córki...

Pokój Salikówny bardzo dziewczęcy, a przy tym nie przesłodzony. Brawo!

 

A jak się miewa Wasza łazienka, ta z "drewnianą" podłogą? Kiedy ją pokażecie?

I jeszcze ciekawa jestem, jak Wam się sprawdza w użytkowaniu farba tablicowa nad blatem w kuchni. Możecie trochę ją opisać? Polecacie takie rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny :) Pokojesją prawie takie jak dzieci sobie wymarzyły, choć jeszcze trochę czasu minie nim córka wybaczy mi, że nie zgodziłam się na tapetę w rózowe konie :)

 

merenwen, ścianka u syna wyszła przypadkiem. musieliśmy jakoś obudować rurę od kominka i skoro i tak trzeba k-g stawiać, to czemuby tego nie wykorzystać. Dzięki ściance pokój nabrał przytulności (pewnie dlatego, że trochę się zmniejszył). Syn -nocny mol ksiązkowy - przepada za tą ścianka a własciwie za jej zawartością. Dodatkowo są tam 2 szuflady otwierane na wcisk na podręczne skarby.

 

Łazienka czeka na elektryka i dostawę części zamiennych z serwisu villeroya.

 

Tablicówka w kuchni jak na razie bez zarzutu. Każda plama (również z tłuszczu) schodzi (wystarczy przetrzeć mokrym zmywakiem, farba zostaje na miejscu. PRzy większym gotowaniu zdarza się, że na ścianie z płytą robi się wielki zaciek z pary. Nie ma potrzeby tego wycierać, wszystko wysycha samo i nie ma śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofee, co by tu napisać. Z domem oswojona, z niedoróbkami również. Kompletnie nic nie chce nam się robić. Pudła z rzeczami na środku salonu przestały przeszkadzac, niepomalowane ściany nie straszą, kable z żarówkami nawet zaczęły nam się podobać :) Stolarz nie odbiera telefonu (a potrzebny do zrobienia półki do łazienki), stolarze od drzwi już 2 miesiace robią 2 pary drzwi...

 

Jedyny nabytek ostatnio to drapak dla kotów :)

http://www.mykitty.pl/data/gfx/pictures/medium/5/0/5_6.jpg

 

A przydałaby się jeszcze sofa dla nas...

 

Przygotowujemy się mentalnie do wyburzenia starego domu, i gdy o tym pomyśle to chlipać mi się chce. Ten dom tam był od zawsze (dłużej niż ja jestem na świecie), prawie 10 lat w nim mieskzaliśmy - mnóstwo wspomnień. Po prostu smutno.

[przerwa w chlipaniu]

 

A tutaj szara rzeczywistość [no dobra - kolorowa]. Lubię ten dom, ale mam już pomysł na kolejny :)

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marynata, dziekujemy :)))) Choć ja nie jestem aż tak zachwycona :)

Farba na scianie jak farba, choć rzeczywiście zaskakuje mnie, że wciaż dobrze wygląda. Mialo to byc tymczasowe rozwiązanie, a może zostanie na dłużej jeśli się dalej będzie sprawadzać :)

Jesli masz ochotę sama spróbować, nie krępuj się. Tylko wybierz dobrze farbę. Znajoma projektantka wnętrz mówi, że tablicówki różnych producentów się od siebie mocno różnią w końcowym efekcie.

 

bpestka. Ze szkalrzy jestesmy bardzo zadowoleni. Zarówoa tych od kabin jak i tych od schodów. Cenowo jedni i drudzy przystepni. Zwłaszcza Ci z Łomianek.

http://www.tierspol.pl/ - od kabin - pracują na terneie chyba calej Polski

http://pyllustr.pl/oferta/ - od schodów - pracują na terenie Warszawy i okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motylemjestem, hmm czy to zarzut? Pokoje to w sumie wystawka ikei i voxa, no ale nie miałam ochoty wyważać otwartych drzwi skoro jedna i druga firma ma meble, które nam się spodobały.

Pokój córki to w właściwie pokój jakich wiele na tym forum, ale tez nie celowaliśmy w oryginalnośc. Mialo byc niedrogo i praktycznie i tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shenaz my chcemy zrobić podobnie niedrogo i praktycznie,starszy sam wybrał łóżko,a wczoraj zauważyłam,że macie to samo łóżko u syna co myśmy brali pod uwagę.Finalnie syn wybrał podobne,ale rozkłądane ( dwa materace) z białymi szufladami.

Macie podobne pokoje dzieci, tylko niestety my mamy węższe,bo pomiędzy ich pokojami my mamy łązienkę,do której mają wspólne wejście.Wy macie za to szersze pokoje,a co za tym idzie łądniejsze.U nas u dzieci będzie królowała ikea,można szybko kupić,niedrogo i zawsze coś dokupić do kompletu bądź wymienić.Poza tym moi chłopcy strasznie niszczą niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, my też się nad tym z ekstra materacem zastnawialiśmy, ale młody sam zadecydował. Słusznie zresztą bo te 2 gigantyczne szuflady zajmują jego planszówki, gdyby nie one, to bym musiała jakiś ekstra mebel postawić właśnie na planszówki.

Pokoje dzieciaków są prawie lustrzane. Młody ma ekstra ściankę, której nie ma Młoda.

 

Zazdroszcze ci tej łazienki między pokojami. Ja bardzo chicałam tka zrobić, ale niestety za wąski dom do tego mamy.

 

A Ikea nie jest zła. Ładne to to i niedrogie. Tyle, że oblatane. Ale kto się tym przejmuje - raczej nie dzieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motylemjestem, hmm czy to zarzut? Pokoje to w sumie wystawka ikei i voxa, no ale nie miałam ochoty wyważać otwartych drzwi skoro jedna i druga firma ma meble, które nam się spodobały.

Pokój córki to w właściwie pokój jakich wiele na tym forum, ale tez nie celowaliśmy w oryginalnośc. Mialo byc niedrogo i praktycznie i tak jest.

 

Witam, proszę o opinię czy jesteście zadowoleni z mebli voxa bo wnet będę kupować właśnie takie komódki ale i łóżko z biurkiem jeżdżącym szafkę rtv i szafą. czy syn zadowolony zwłaszcza z pojemności mebli i ich funkcjonalności? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...