Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy na poddaszu dawaliście styropian w dwóch warstwach, czy jednej?

Mam w sumie 8cm na styropian na poddaszu i chciałem dać 5+3cm (żeby łatwo przykryć rury).

I jeszcze 2 pytanie - zdarzyło się Wam gdzieś że krzyżówka rur na poddaszu (albo np. grube kanalizacyjne) wystawały ponad styropian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wracam z zaświatów, a proszę jak sobie towarzystwo poczyna :)

 

Myślę i myśle sobie o płytkach i bateriach. I własnie przestały mi się podobać baterie do łazienki dzieci zwlaszcza wannowa i prysznicowa i chyba zmienimy.

Wpadła mi w oko Cifial, czy ktos w ie co to za marka, bo ja pierwszy raz się spotykam.

A podoba mi się to:

http://ladne-lazienki.pl/photo/product_big/c/e/4/1_ce4a7dedf933.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim etapie robi się parapety wewnętrzne?

I czy ktoś z Was montował tzw. ciepłe parapety (zewnętrzne)?

 

jeśli to jest to http://www.tremco-illbruck.pl/aktualnosci/nowosci/01953/index.html, to się to montuje przy montażu okien, więc już macie trochę pozamiatane. osobiście to rozważam, zamiast montażu w warstwie ocieplenia. wtedy z góry i z dołu okna robi się węgarek ze styro, od dołu ten ciepły parapet i jest gites, a wychodzi taniej niż montaż w ociepleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprytne, sprawdzałeś to cenowo? i czy ten beton się potem maluje razem z elewacją, czy jeszcze go trzeba jakaś blachą okładać?

betonu się nie maluje i nie obkłada, mam gdzieś wycenę na te cokołowe betony, mogę poszukać dla zainteresowanych jak nie wykasowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...