Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie widziałem, dlatego tez napisalem w cudzyslowiu.

bardziej widze problem w równym przycięciu pianku po zastygnieciu, a piasek mozna bez problemu uformować i dobrze wypelnia wszelkie szczeliny między rurami, czego pianka nie zrobi.

ewentualne straty ciepla? chyba nie ma sensu tego rozpatrywać w takich kategoriach.

Edytowane przez wojgoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie przebarwień na tynku w miejscach połozonego kabla elektycznego, to obserwuj bo moze tez zachodzić reakcja miedzy uzytym materiałem do tynkowania a otulina kabla.

najbezpieczniej jest kłaść w wyrytym rowku - wtedy jest grubsza warstwa tynku na nim i mniejsze prawdopodobieństwo przeswitu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba mieć świadomość jak się ryje w silce. Ale to trzeba mieć minimum wiedzy

 

Salik, nie wiem jak jest z piaskiem, bo o tym słyszałam tylko i wyłącznie od kolegi wojgoca. Ja bym jednak szła w piankę. Zapytaj Majkiego czy mu jakaś rura pękła, on pamiętam sporo piankował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Z postanowieniem nie wdawania się w idiotyczne dyskusje (mam nadzieję nie dać się więcej sprowokować) witam się w sobotni poranek.

Pogoda ble, a tak się pięknie wczoraj weekend zapowiadał ...

 

Saliku, sheenaz, czy Wy dajecie gdzieś godmorgona z IKEA, bo coś mi się kojarzy?

Byłam wczoraj i jestem pełna pozytywnej nadziei na swoją 180 cm szafkę. Okazuje się że powieszone obok siebie (w moim przypadku 3x60) wyglądają świetnie - wisiały dwie - 60-tka i 80-tka i razem tworzyły idealną 140-stkę.

Podejrzewam że taka szafka u stolarza (ta ma wyjątkowo fajny środek - drewniany i porządny) to ok 4 tys niewyjęte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia, dajemy w łazienkach szafki Ikea.

W jednej będą wisiały 2x 120cm obok siebie.

Wizualnie bardzo mi się podobają. Miałam tylko dylemat czy wziąć takie z jedną czy 2 szufladami.

Wzięliśmy z 1, bo moim zdaniem wizualnie dużo lżejszy efekt jest, a łazienka mała.

 

Namówiła mnie na nie projektantka, ktorą ten estetyczny drewniany środek zaskoczył bardzo pozytywnie. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce, bo szafki już kupione i czekają na gotowść łazienki. Kupiliśmy, bo baliśmy się, że jak to w ikea bywa, zaraz coś wycofają, zanim my w grudniu będziemy chcieli kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sheenaz, jeszcze bardziej mnie utwierdziłaś w wyborze. Wcześniej myślałam, że dwie (czy trzy) powieszone obok siebie będą wyglądały co najmniej głupio, a tego nawet nie widać, fronty się schodzą jak przy jednej całości :yes:

 

Będziecie mieć 2x120 i Ty mówisz, że mała łazienka? :lol2:

 

Chyba też*powinnam je kupić, na wszelki wypadek. Ja chyba wezmę podwójne szuflady. W białej łazience efilo wyglądają tak jaki ja bym chciała osiągnąć efekt (nie wiem czy to godmorgon, ale wygląda podobnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka wąska jest i wypełniona do granic możliwości. Powinno nam wystaczyć po jednej szufladzie, bo mamy jeszcze jako zapas na kosmetyki - 2 pionowe wiszące szafki ikea z lustrami, o takie:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10205082

 

A własnie, czy 140cm na budet i kibelek to wystarczający kawałek ściany, czy za mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni ma taką dość wąską łazienkę i niedużą łazienkę, a rozmieszczenie super. Jest wanna, kabina, dwie umywalki na długiej półce i sporo miejsca na sanitariaty (do tego wszystkiego podwójne drzwi!) U mnie łazienka 2 razy większa, a rozmieszczenie w ogóle nie przemyślane :( Powstało bezsensowne wąskie przejście między wanną i bidetem a za nimi niewykorzystana dziura :(

 

140 wystarczy. U mnie w mniejszej łazience jest podejrzewam nawet mniej

 

Edit: masz projekt tej łazienki z tym właśnie lustrem? Też chciałam taki słupek z półeczkami (nie wszystko się nadaje do trzymania w szufladach), ale nie wiem jak i gdzie by dobrze wyglądał, bo mamy mieć duuuże lustro

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, podłoga najfajniejsza :cool: (wybraliście już co to będzie? macie tam podłogówkę?)

 

U mnie układ identyczny (nawet okno i drzwi tak samo) tylko tu gdzie stoi u was kwiat pod oknem u nas będzie wanna, i ta wanna prawym rogiem wchodzi w bidet, a za wanną i bidetem, jest wolna niewykorzystana przestrzeń (ma być przedłużenie wanny i powstać półka z wnęką - na ręczniki np)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia, na podłodze ma być Paradyż Noce by My Way, na podłogówce.

Wannę mamy w domu jedną i podejrzewam, że będzie rzadko używana. My niewannowi.

Za to mi bardzo brak aktualnie bodetu, więc bidety w domu 2 + 1 bidetta w trzeciej łazience.

Co do kwiatka, to nie wiem czy tam stanie, ale na obrazku pasuje :)

 

Ta łazienka nam trochę niepasuje stylistycznie do reszty domu, ale nie szkodzi.

Zawsze mi sie biało-drewniane łazienki podobały, a że ja praktyczna jestem to będą płytki.

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...