Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Spirea, dzięki.

Układ tej łazienki już na etapie robienia projektu domu powstał i do końca sie go trzymamy. Niby pewnie moznaby trochę inny układ wymyśleć, ale taki jest chyba najbardziej optymalny gdy chce się mieć bidet i wc.

 

Na scianie kolankowej będzie beton strukturalny albo płyty betonowe - jeszcze nie zdecydowaliśmy.

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia, na podłodze ma być Paradyż Noce by My Way, na podłogówce.

Wannę mamy w domu jedną i podejrzewam, że będzie rzadko używana. My niewannowi.

 

Zawsze mi sie biało-drewniane łazienki podobały, a że ja praktyczna jestem to będą płytki.

 

Ok, już wiem (chyba nawet kiedyś o tym pisaliście). Co do drewna w łazience, moje doświadczenie jest takie, że praktyczne jest bardzo. Ja mam już 5 lat w obecnym mieszkaniu. Nic z nim nie robię, brugu nie widać, i jeszcze wygląda - same plusy :yes:

 

Będzie ładnie, ja uwielbiam drewniano-białe łazienki i też musiałam sobie zafundować.

Kwiatek faktycznie pasuje, aż się domaga by tam być :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sheenaz, efilo ma piękny (chyba tatajuba, ale ręki sobie odciąć nie dam), rasia też (chociaż*się ociąga z olejowaniem), bardzo ładny mikiadzie (mikiada) wyszedł z modrzewia syberyjskiego, ale ten który podoba mi się*ostatnio najbardziej to taras Reni1980 (nówka sztuka, ma jakiś miesiąc) - jest śliczny, z wycięciem na drzwko szczepione i białymi kamykami wygląda super

 

edit: jeszcze marcin cetera - sam zrobił, jest gość

Nie dalej jak pół godziny temu oglądałam go

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatarak

u mnie chudziak był niezbyt równy, odchyły wynosiły do 2 cm. wylewkarze dali sobie radę ;)

 

Mysza, wylewkarze Ci też równali styropianem? a masz podłogówkę w tych miejscach, gdzie były nierówności? bo ja sie o to główne martwię, że jak jest nierówno, a przy styropianie się nie wyrówna idealnie, to się potem podłogówka zapowietrzy czy coś takiego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na scianie kolankowej będzie beton strukturalny albo płyty betonowe - jeszcze nie zdecydowaliśmy.

 

Sheenaz! Dokładnie taka ma być nasza przysypialniana łazienka!

Masz jakieś wyceny co do płyt betonowych lub betonu strukturalnego?

 

A chudziak jest u nas tak krzywy, że mogłabym się wzorować na tych górach piekąc karpatkę:cool:

Ale już niedługo go skują:D - mam nadzieję:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urok urokowi nierówny, Salik też ma swój urok, ale to zupełnie inna historia. Co innego się droczyć i czubić (co nie Saliku? :p PS. Byś się odezwał, przecież pada podobno) a co innego nie znajdując argumentów wykazać się kompletnym grubiaństwem i impertynencją. Tego już urokiem nazwać nie można.

 

Co do karpat, nie pamiętam, żeby w ogóle u nas taki temat się na budowie przewinął. Czyli: albo było równo, albo żyliśmy w nieświadomości tego że jest nierówno i że niesie to za sobą jakieś konsekwencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...