Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Madeleine, nie znalazłam, ale też nie szukałam intensywnie. Mam jeszcze chwilę czasu do listopada, więc może coś znajdę.

Te z linka fajne, ale wygladają na chropowate, a ja je potrzebuję pod prysznic, więc odpadają.

 

Te wymarzone są białe i gładkie, ale gdy sie na nie patrzy pod kątem to mają jakieś takie ślady od niedokładnego wycierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. bordzików.

Czy mogę kupić boridzik lewy albo prawy np. Kaldewei.

Chodzi o to, żeby w zaleznosci od potrzeb odpływ był po prawej lub lewej stronie brodzika.

 

Czy do zmywarki odpływ kanalizacyjny musi być przy podłodze czy może być na wysokosci odpływu zlewowego, czyli w naszym przypadku ok. 60cm nad podłogą?

 

Czy odległość między kibelkiem a brodzikiem 25cm jest wystarczająca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatarak, zgapiaj :) Ja mam chwilowo dosyć oglądania odpływów liniowych - 8 firm, kazda ma po kilka typów, do tego każda ma inne wykończenia..

Brodziki, firm nie zliczę, do tego odpływy mają różne średnice, są gdzie indziej umiejscowione itd. Poszlam na skróty i wybrałam tę firmę, którą już mam sprawdzoną.

 

Z wanną mam największy problem, bo miałam Kaldewei, ale nie asymetryczną, a tych ceny w Kaldewei są nieakceptowalne, wiec szukam czegoś ładnego i raczej w szarym odcieniu bieli jak Kaldewei i Ikea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo tylko ogolnikowo. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że będę je robić.

 

Mysłałam, że ten etap budowy to już przyjemność będzie, ale się pomyliłam.

 

Może agd i kuchnia będzie przyjemniejszy :)

 

jak czytam dyskusje u Anuli, to już wiem, że nie - chyba że się trafi kumulacja w lotto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...