Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki wszystkim.

Myślałam, że coś się rozjaśni a tu guzik :)

Ja sie skłaniam ku 1 lub 4, Sal 3-4 :) I weź tu się dogadaj :)

 

Anula, nie ma szans na wydłużenie drzwi,, bo trzebaby przerabiac nadproże, a tu ja pasuje - żadnego kucia murów.

Własnie chyba przez to, że drzwi nie są równo z oknami odpuszczę sobie brąz, bo się będzie rzucać w oczy. Z szarym chyba tak bardzo tego nie widać, a przynajmniej nie przykuwa uwagi.

 

 

Co do wzorów.

Drzwi muszą miec przeszklenie.

I nie wiem czy iść w poprzeczne paski szkła jak na szarych drzwiach, czy raczej w jeden pionowy. I jedne i drugie mi się podobają.

Kurde za duzo wzorów do wyboru jest.

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996

drzwi szare!!!!! pod kolor okien. drewno za bardzo się wyróżnia. drzwi z podł€żnym paskiem

napisalam w waszym dzienniku. już wykasowane.

wersja 4 lub 5. parapety pod kolor okien . wy macie 7016 ?

Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawdę do żadnej nie jestesmy przekonani.

Jakbyśmy byli do którejś to by nie bylo problemu, jedno z nas by przeforsowało swoją opcję :)

A tak to mamy: a może to, a może to.

 

Poza tym, wolę zapytać szersze grono, bo może upieralibysmy się przy szarym a wy byście zgodnie nam napisali, że to kompletnie nie pasuje :)

My mamy silny antytalent zaimplementowany w takich sprawach :) Wolimy zapytać zdolniejszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojgoc, żebyś Ty widział jak u nas wygląda wybieranie miejsca na wakacje ..

Dla wyobrażenia sobie:

Odcień dachówki, wybieraliśmy 2 miesiące, bo że szara to wiedzieliśmy od początku. O kolor okien walczyliśmy 3 miesiące itd :)

Nie nudzimy się wieczorami ;)

 

Dzięki Tatarak, za przybicie ostatniego gwoździa, cronin witamy :)

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Tatarak, za przybicie ostatniego gwoździa,

 

chociaż z wirtualnym mi się udało:) bo jeśli chodzi o wbijanie prawdziwych, to parę razy próbowałam i chyba jest to jedyna czynność związana z tzw. majsterkowwaniem, którą wykonując, nie wprawiam męża w zachwyt, a w czarną rozpacz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...