Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Truskawkowy dom - komentarze


Recommended Posts

Po wczorajszej wizji lokalnej i zmontowaniu częściowego modelu barierek z łat znalezionych na placu, zdecydowaliśmy się jednak na wysokość 9x cm.

Potem zmieniliśmy zdanie odnośnie ilości barierek i poszło jako 5 barierek 30x30, z odstępem 15-16cm między barierkami.

A jakąś godzinę temu szanowna małżonka już zaczęła żałować tej decyzji i zastanawiać się czemu jednak nie wzięliśmy 4 barierek...

No nic - na zmiany już niestety za późno, bo rano Panowie mają przyjechać montować płaskowniki, a popołudniu mają przywieźć konstrukcję daszku nad wejściem.

Czyli jutro tzw. sądny dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przyszłam trzymać kciuki za pojawienie się zaginionych ekip.

 

Fajnie, że będziesz miał wizję lokalną ocieplenia poddasza. Daj znać, co z tego wyjdzie.

Macie bardzo ładne parapety.

Zaskoczyła mnie ta rura od kozy. Faktycznie to przejście wygląda specyficznie. Jak oglądałam katalogi Umetu, to przejście jako pojedyncza sztuka wyglądało inaczej. Ale nie wiem, jak wygląda sprawa szczelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od barierek mają się niby pojawić jutro rano o 9.

Kontenera nadal nie widać, chociaż Pani w firmie twierdzi że kierowca dostał zlecenie i pojechał...

 

Jeśli chodzi o rurę od kozy to nasz system jest z firmy Jeremias.

Podaję na wszelki wypadek, żeby się ktoś nie zdziwił w przyszłości :)

Niestety w związku z tym że Panowie montażyści nie uznali za stosowne zamknąć tymczasowo rurę od góry, trochę nam cieknie do środka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez trzymam kciuki za terminowość - w tym przypadku Wykonawcy najbardziej pilnuja terminu ich zaplaty;)

 

Ja na obecnym etapie (niestety zbyt późnym) wiem, że przy ewentualnej nastepnej budowie nie mogę:

1. Ufać wykonawcy - nie każdy wykonawca zna się na swojej robocie, wyjątkami są Ci, którzy się znają

2. Nie chwalić w trakcie prac - jeden z karygodnych błędów popełnionych przeze mnie po obejrzeniu pierwszych tynków na poddaszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...