Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika L i A - Nasz mały kawałek świata


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 598
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No patrzcie, patrzcie, mnie tu ósmego nie było, a nasza Atijka w tym czasie się w burżujkę zamieniła - tylko patrzeć jak wieże do chałupy zacznie dobudowywać i po DESACH latać w poszukiwaniu rodowych sreber... Oj, żebym wiedziała, Aniu, że Ty w takich miejscach się będziesz obracała, to byśmy Ci z dziewczynami jakieś pojemniczki dały na resztki z pańskiego stołu - nie musi być koniecznie jedzonko - mogą być piękne sztućce... :D

Mam nadzieję, że się dobrze bawiłaś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej, dziewczyny :)

lilan, jak miło Cię widzieć! :) Skoro zaczynasz z nami sezon, to obskoczyłam Twoje włości i zobaczyłam same piękne rzeczy. Gratuluję postępów. Super!

Yuczka, kochanie, nie pamiętam, gdzie byłam i co robiłam. :D Aaa, już wiem - skakałam koło męża, bo ósmego przywiozłam go ze szpitala po operacji. No, to mamy jasność. :D

No i co z tym Twoim fotelem? Dwa dni temu zaglądałam do Ciebie i nic nie widziałam - w wersalce go schowałaś? :D

Buziole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Ilonka :)

to na zdjęciu to jeszcze nic - te płytki są przepiękne na żywo, bo oprócz tego, że w kratkę, to ta krata jeszcze faluje - na każdym kaflu są kratkowane górki i dołki, tak jakby ktoś pod mozaikę podłożył jakieś wypukłości w niektórych miejscach. Płytki nazywają się Versailles, kolor Ambois Beige, firma Grespania.

 

Najgorsze, że ja tez nie wiem co z tymi drzwiami... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bą żur wszystkim Nimfom... :D

 

Ja w temacie drzwi. IMO lepiej dobrać do podłogi i listew przypodłogowych. Okna będą za firankami, poza tym nie zwraca się na nie aż takiej uwagi od środka. Osobiście wolałbym, aby okna były też od środka białe, ale skoro musztarda po fiaciku :> to cza przeboleć ;)

 

Także jeden głos już masz... No, może z pół... Nie wiem, jak priorytetujesz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, ja bym się tak oknami nie przejmował... Zaprawdę powiadam, że mało kto będzie zwracał na to uwagę, a Wy się szybko przyzwyczaicie. Natomiast jasne odrzwia rozjaśnią wnętrze :) A jakby co, to można przecież glify tarasówki obrobić tak, aby ram nie było widać (w sensie schować je pod obróbką), albo pomalować :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidia, przeczytałam na twoim blogu, że pragniesz psa, ale alergia dzieci chwilowo na to nie pozwala. Ku pokrzepieniu napiszę, że ja alergiczka mam trzy psy ;-) Są to teriery tybetańskie, psy z włosem. Zero oznak alergii ;-)

 

A tak wyglądają:

 

psy08.jpg

 

Nie wiem czy ty jesteś zdeterminowana akurat na goldena, ale chciałam zasygnalizować, że są jeszcze inne rasy poza tymi, które wymieniłaś, które nie wywołują alergii. Z kolei ze sznaucerem bym uważała. A gdybyś chciała "przetestować" moje - zapraszam. Są już przyzwyczajone do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia Kochana :) za kilka miesiecy to kto na to bedzie zwracal uwage .... Jakies " nowe - nowosci " pojawia sie na rynku i to co mamy w swoich domkach okaze sie NIEMODNE :) bierz jasne drzwi ...... ( te zawsze beda modne :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kochani :)

Marti, człowieku! Dobrze, że Artur tego jeszcze nie widzi, bo by padł na zawał! :D :D :D Jego ukochane okno tarasowe zabić dechami albo zamalować! Litości! Chłopa mi chcesz wykończyć??? :) Toż on za każdym razem jak jest na budowie to wpatruje się z nabożeństwem w to okno i już godziny liczy kiedy będzie przez nie na taras skikał, a Ty "zamalować"! :D :D http://emotikona.pl/emotikony/pic/0recourse.gif

Agapciu, dzięki, kochana jesteś. Cudne te Twoje psiulki. Kolejność zaplanowałam taką: najpierw spróbujemy odczulić Lenkę i jeśli da radę, to będzie goldas, a jeśli nie, to wtedy będę szukać. Dzięki za info, bo nie wiedziałam, że teriery tybetańskie mają włosy. Jeśli będziemy w alergicznej biedzie i faza poszukiwań rozszerzy się na "włochate", to może faktycznie, jeśli się zgodzisz, przetestujemy Twoje Cudeńka...? :) http://emotikona.pl/emotikony/pic/16icon_kiss.gif

Edytka, chyba faktycznie zdecyduję się na jasne drzwi. Ja jeśli chodzi o wnętrza, nie lecę dwa kroki przed modą - wolę iść dwa ZA, bo dzięki temu potem niie będę rwała włosów z głowy, gdy moda się zmieni. :) Dzięki, że zawsze można na Ciebie liczyć. http://emotikona.pl/emotikony/pic/50przytula.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapciu, dzięki, kochana jesteś. Cudne te Twoje psiulki. Kolejność zaplanowałam taką: najpierw spróbujemy odczulić Lenkę i jeśli da radę, to będzie goldas, a jeśli nie, to wtedy będę szukać. Dzięki za info, bo nie wiedziałam, że teriery tybetańskie mają włosy. Jeśli będziemy w alergicznej biedzie i faza poszukiwań rozszerzy się na "włochate", to może faktycznie, jeśli się zgodzisz, przetestujemy Twoje Cudeńka...? :) http://emotikona.pl/emotikony/pic/16icon_kiss.gif

 

Powodzenia życzę, ale i tak zapraszam ;-)

A tak w ogóle to rewelacyjne piszesz bloga. Ubawiłam się wczoraj jak norka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...