Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika L i A - Nasz mały kawałek świata


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 598
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

No dobra :) wróciłam z Sylwestra, a nawet z całego karnawału - jeszcze mam serpentyny na szyi, tak się zeszlajałam :)))

Dziękuję Wam< Kochane za wszystkie ciepłe słowa i życzenia. Odwzajemniam je stokrotnie. Tak naprawdę, to po prostu robota nam ostatnio stanęła na budowie i trochę nas choroby pomęczyły - ot i przyczyna mojej tu nieobecności. Podnoszę dłoń do góry i daję słowo harcerza, że to ostatnie tak długie wagary. Zaraz oblecę Wasze kąty, bo strasznie jestem ciekawa co się pozmieniało.

P/S Strasznie się cieszę, że znowu się z Wami zaraz spotkam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Yukuś, oj mam mam :) Dzisiejszy wieczór zamierzam spędzić na plądrowaniu Waszych kątów, wczoraj byłam u Ciebie, ale nie zdążyłam się wpisać - dziś nadrobię :) Twoja kuchnia mnie rozwaliła - w ogóle cały dom, ale kuchnię chyba najdokładniej opstrykałaś, więc przede wszystkim ona mnie urzekła. Jest genialna! Fajnie, że wpadłaś. Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, ja niby w "mieście" :), a jak pójdę do babci po auto, bo tam je trzymamy, to też brnę przez błoto - po wyjściu moje buty wyglądają, jakbym świniom jeść dawała, a nie "w mieście" była :D

Nie wspomnę już o naszej działce - tam na szczęście piaski, ale od jednej strony mamy drogę - znaczysie jes cywilizacja, a od drugiej nie mamy - tam jes syfilizacja, bo piachy rozjeżdżone i wystarczy się po tym przejść, a człowiek wygląda jak po spędzie bydła w Arrizonie.

A przedwczoraj, jak jeszcze u babci był lód, a na nim stała woda, bo częściowo roztopiony był, to poszłam se po autko w szpiluniach - wypier....(pi p pi) się w tę wodę tak, że musiałam zaginać na czwarte piętro, żeby gacie zmienić, bo mi się wody tu i ówdzie - a zwłaszcza ówdzie - nalało.

Edytowane przez Lidia_G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2::lol2::lol2: Ty jak już coś opiszesz, to humor poprawiony na cały weekend:)

A my wczoraj przez te roztopy do domu się dostać nie mogliśmy... Dziewczyny wekspediowaliśmy pieszo, ja za kółkiem, m. popychał raz od przodu, raz od tyłu;) i jakoś się udało. Żebym chłopa dobrze słyszała pootwierałam szyby i błoto miałam tak jak Ty wodę, też tu i ówdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2::lol2::lol2: , ja za kółkiem, m. popychał raz od przodu, raz od tyłu;) ;)

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Noooo jak Ty coś opiszesz....... :rotfl::rotfl:

 

A gdzieś ty miała głowę dziecko????:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Bo , mi się dowcip przypomniał :rotfl::rotfl:

 

Młode dziewczę zwraca się do matki

-jestem w ciąży

matka w płacz i lament

- gdzieś ty miała głowę dziecko???

-pod kierownicą , mamusiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...