Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika L i A - Nasz mały kawałek świata


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 598
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Cześć, Kochane :)

Jak fajnie wejść na komentarze i zobaczyć tyle życzliwych duszyczek :). Buziaki dla Was wszystkich i każdej z osobna.

Żyję, ale co to za życie... :)

Jeszcze przez parę dni mnie prawie nie będzie, bo mam trochę albo i mocniej przechlapane. Kończy mi się rok szkolny, akademicki, 2 przedszkolne i tysiąc innych rzeczy (które cholera nie chcą się skończyć - czyt. budowa! i wojna podjazdowa z kimś kto się na budowie czuje ważniejszy niż jej właściciele, a kogo nie mogę wyrzucić!!!, zabiegi chirurgiczne, ząbki, bunty pięciolatki, wyjazdy, zakupy wyprawkowe do pierwszej klasy i inne takie) Idzie jednak ku lepszemu.

Tak w telegraficznym skrócie nasze budowlane poczynania: kafle w kuchni, prawie zrobiona górna łazienka, kończy się robić łazienka dolna, zamontowane drzwi wejściowe (szkoda gadać - nie lubię kompromisów! :D), zamówione naświetla na frontową ścianę, opomiarowane drzwi wewnętrzne i spisana umowa, wytrawione randapem zielsko w ogrodzie - niedługo będziemy siać trawę - to chyba tyle, może jeszcze parę drobiazgów, o których nie warto pisać albo większych rzeczy, o których zapomniałam... :D

Dziewczynki kochane, nadrobię zaległości - przysięgam, ale na razie muszę ogarnąć rzeczywistość, żeby mi się wszystko w szwach nie porozłaziło. Po 10. lipca powinno być już lepiej...

Będę wpadać na chwilę, pewnie do każdej z Was zalecę na ploteczki i buziaki zostawić.

Dozo, nara i papa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia no nareszcie jestes :hug:..... wiem jak to jest kiedy czlowieka dopada zmora wyglada to mniej wiecej tak ........ http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/multiple-smileys/smileys-multiple-smileys-060349.bmp ... trzymam kciuki za wszystkie Twoje przedsiewziecia oby wszystko zakonczylo sie po Twojej mysli .

Czekamy na Ciebie po 10 lipca :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, moje kochane :)

Dzięki za kciuki i za wszystkie cieplutkie buźki, które mi przesłałyście - jesteście jedyne w swoim rodzaju, kochane i fantastyczne!

Lecę szukać brodzika, bo mnie teść rowalcuje :)

 

Yuczka, blog będzie tylko chyba się muszę przeprowadzić, bo tu się zaczęło beznadziejnie pisać - wywala człowieka z własnego bloga i rób se co chcesz! :D

Będę dalej pisała bo już się przyzwyczaiłam i trochę mi tego brakuje, jak długo tam nie wchodzę. Powiem jak siostra mojej znajomej: TERA NIE, ALE SIE DOWIADUJ! :D

Buziole dla Was wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...