Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, Kolega Kedar13 miałem miał od kareny ten lepszy też wilgotny na tyle że wieszał się w podajniku Pani mówiła żeby był suchy to trzeba w lato kupować. Nie leciało z niego ale był wilgotny, kamieni nie miał, pali się dobrze bez spieków, no ale sporo idzie myślę że lepiej czecha kupować, mam palnik rynnowy to samym miałem też niby mogę. Co do Ledvic i Kormorana krąży w internecie opinia że to dwa rożne węgle są chyba z innych "kompanii węglowych" ale jak patrzyłem na mapy google to te złoża sa oddalone od siebie o 8kilometrów tylko, dlatego dziwne że to inne węgle chyba że inaczej je później jakoś obrabiają może ktoś zorientowany się wypowie.

 

Pozdrawiam Piotr

A mnie Pani powiedziała,że trzeba było reklamować a nie od razu wypisywać negatywy. Zastanawiałem się jakby zareagowali gdybym faktycznie go reklamował z powodu tego, że jest mokry. No i już mam odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie dokladnie o czym pisalam w poscie i jak zostalo to zmienione przez niektorych, moze zauwazycie te subtelna roznice, która nawet podkreslilam!!!

i zrozumiecie czym jest mial plukany - sama PG Silesia swoich mialow nie plucze, robi to za nich ktos inny, jesli wiec dokladnie przetalibyscie co pisze to nie byloby zadnych problemow i bezsensownej dyskusji o niczym tak naprawde.

Nikt z WAS tego nie probowal !!! a juz wydaliscie opinie ... sorki ale to smieszne

Zauwazcie ze my w kamienicy palimy mialem plukanym w kotle zasypowym i jest OK, a skoro m.in. ogrodnicy sa zadowoleni paląc nim na paleniskach rusztowych to znaczy ze sie nadaje do tego, a czy nadawalby sie do podajnikow - najlepiej sprawdzic! czyz nie o to chodzi na tym forum, by opiniami sie dzielic a nie dywagowac, bo kiedys bylo tak....

 

Powtorze - zajmuje sie od 2002r. sprzedaza hurtowa calego sortymentu z KHW SA, KW SA i praktycznie wszystkiego, co inne polskie kopalnie wydobywaja, wiec wiem o czym mowie, jesli sie to komus nie podoba to sorki...

Weszlam tu po to by pogadac i sluzyc porada wiec moze zadajcie pytanie i jesli bede wiedziec to podpowiem i doradze w miare mozliwosci, a Wy robicie tu sobie kliki... nie dopuszczajac nikogo nowego a juz tym bardziej "nowej"

Edytowane przez Han*33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego badz kolezanko!

Nie zachowuj sie jak jakis " Batman" weglowy .

Na jakiej podstawie podwazasz czyjas wiedze?

Czym i kiedy podzielilas sie na tym forum jakas porada?

Bo to co robisz to nazywa sie " Reklama opalu " z niezetelna informacja!!!!

 

Widzisz kolejny raz podkreslam, ze to nie czyjas (Kobry) wiedza a jedynie jego przypuszczenia i ewentualne stare doswiadczenia...

Wiedze to ja opisalam

Oczywiscie, ze sie podzielilam, poczytaj!

Edytowane przez Han*33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowiec33 no nic ... nikt nie powie że nie próbowałem grzecznie... słuchaj sprzedawco/sprzedawczyni jest coś takiego jak jasno sprecyzowany NIK na forum....nie schodzi miał w sprzedaży czy akurat ten shit tak całkiem przypadkiem sprzedajesz...(a w poście piszesz ze sprzedajesz)

 

Jestem handlowcem w branży - nie bede tutaj reklamowac swojej firmy, nie o to mi chodzi - zajmuje się hurtowa sprzedażą

 

Sprzedaje obecnie tego dosłownie tysiace ton miesięcznie - głównie do ogrodników, którzy potrzebuja naprawde dobrego miału o kaloryczności na poziomie właśnie 23-25 GJ, któy musi sie dobrze wypalac!

 

Pozdrawiam

 

Brakło już ogrodników??? czy każdy ma dość tego bardzo dobrego miału????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Handlowiec33;5788603

Zauwazcie ze my w kamienicy palimy mialem plukanym w kotle zasypowym i jest OK, a skoro m.in. ogrodnicy sa zadowoleni paląc nim na paleniskach rusztowych to znaczy ze sie nadaje do tego, a czy nadawalby sie do podajnikow - najlepiej sprawdzic! .

 

 

 

Ups... macie racje, chłopaki kupcie miału Płukanego (oczywiście przez i inną firmę -a nie kopalnie) i sprawdzcie...ja nie będę sprawdzać...

 

Ps Bo oczywiście wiemy że kopalnia nie płucze...

Edytowane przez Piotrek42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na L4 jestem wiec leniuchuje i przypadkiem tu weszlam - z nudow...

Ogrodnicy caly czas biora - piece w szklarniach chodza, inni rowniez... nie ma problemow ze zbytem.

Powtorze: sprzedaje hurtowo jedynie!

Mowa o miale wyszla jedynie z zapytania na forum, to zwykly przypadek, nie sprzedaje tylko tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ups... macie racje, chłopaki kupcie miału Płukanego (oczywiście przez i inną firmę -a nie kopalnie) i sprawdzcie...ja nie będę sprawdzać...

 

Ps Bo oczywiście wiemy że kopalnia nie płucze...

 

 

Tak, PG Silesia nie plucze mialu, a jedynie wzbogaca: spod ziemi wychodzi mial surowy srednio o kalorycznosci np. 16 GJ. Potem dodają do niego kruszony gruby wegiel podnoszac nim klase do żądanej wysokosci (reguluja iloscią).

Ja tego miału akurat nie sprzedaje.

Sprzedaje plukany

Edytowane przez Han*33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie dokladnie o czym pisalam w poscie i jak zostalo to zmienione przez niektorych, moze zauwazycie te subtelna roznice, która nawet podkreslilam!!!

i zrozumiecie czym jest mial plukany - sama PG Silesia swoich mialow nie plucze, robi to za nich ktos inny, jesli wiec dokladnie przetalibyscie co pisze to nie byloby zadnych problemow i bezsensownej dyskusji o niczym tak naprawde.

Nikt z WAS tego nie probowal !!! a juz wydaliscie opinie ... sorki ale to smieszne

Zauwazcie ze my w kamienicy palimy mialem plukanym w kotle zasypowym i jest OK, a skoro m.in. ogrodnicy sa zadowoleni paląc nim na paleniskach rusztowych to znaczy ze sie nadaje do tego, a czy nadawalby sie do podajnikow - najlepiej sprawdzic! czyz nie o to chodzi na tym forum, by opiniami sie dzielic a nie dywagowac, bo kiedys bylo tak....

 

Powtorze - zajmuje sie od 2002r. sprzedaza hurtowa calego sortymentu z KHW SA, KW SA i praktycznie wszystkiego, co inne polskie kopalnie wydobywaja, wiec wiem o czym mowie, jesli sie to komus nie podoba to sorki...

Weszlam tu po to by pogadac i sluzyc porada wiec moze zadajcie pytanie i jesli bede wiedziec to podpowiem i doradze w miare mozliwosci, a Wy robicie tu sobie kliki... nie dopuszczajac nikogo nowego a juz tym bardziej "nowej"

Z calym szacunkiem.

Skoro twierdzisz ze "nikt z nas tego nie probowal" to tylko swiadczy o twoim sposobie traktowania innych . ( Byc moze tak samo traktujesz potencjalnych klientow ) no to powodzenia.

I skoro twierdzisz ze nikt z nas tutaj piszacych nie wie czym jest " mial plukany" to prosze uswiadom nas rzetelnie.

Bo swoimi postami chcesz dac do zrozumienia ze ty tylko jestes " Tche best " i tylko u ciebie jest mial plukany i tylko ty go probowalas.

Reszta na tym forum wedlug ciebie nie miala z tym doczynienia

To jest dopiero smieszne!!!!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na L4 jestem wiec leniuchuje i przypadkiem tu weszlam - z nudow...

Ogrodnicy caly czas biora - piece w szklarniach chodza, inni rowniez... nie ma problemow ze zbytem.

Powtorze: sprzedaje hurtowo jedynie!

Mowa o miale wyszla jedynie z zapytania na forum, to zwykly przypadek, nie sprzedaje tylko tego!

helloo!!! to jest wątek o ekogroszku!!! Jeśli chcesz z innymi userami pogadać o miale, załóż nowy wątek, a nie brużdzisz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem.

Skoro twierdzisz ze "nikt z nas tego nie probowal" to tylko swiadczy o twoim sposobie traktowania innych . ( Byc moze tak samo traktujesz potencjalnych klientow ) no to powodzenia.

I skoro twierdzisz ze nikt z nas tutaj piszacych nie wie czym jest " mial plukany" to prosze uswiadom nas rzetelnie.

Bo swoimi postami chcesz dac do zrozumienia ze ty tylko jestes " Tche best " i tylko u ciebie jest mial plukany i tylko ty go probowalas.

Reszta na tym forum wedlug ciebie nie miala z tym doczynienia

To jest dopiero smieszne!!!!:p

 

NO to jesli probowales to podziel sie opinia.

Czytaj o co kolega dokladnie pytal w poscie, od ktorego zaczela sie rozmowa o miale i nie gadaj glupot!

 

Widze, ze jedyne co goruje na tym forum, to DYWAGACJE, PRZYPUSZCZENIA.

Potem beczycie, ze sie nie pali ! ze duzo popiolu ! ze mokry ! ale zeby pomyslec, popytac, posluchac, to NIKT, bo kazdy wie najlepiej.

i Najlepiej kogos obrazac, bo ma inne DOSWIADCZENIA niz ktos przypuszczenia w danym temacie...

Edytowane przez Han*33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloo!!! to jest wątek o ekogroszku!!! Jeśli chcesz z innymi userami pogadać o miale, załóż nowy wątek, a nie brużdzisz tutaj.

 

Wiec co kolego Ci podpowiedziec nt. ekogroszku?

Kombinujecie z regulacja tego powietrza jak konie pod gore!

A czy ktos z Was sprawdzil kiedys temperatury popiolow?

Edytowane przez Han*33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj dobrze kobieta jestem wiec nie rob z siebie debila

Ty tez sie skads wziales - zapewne mamusia Cie urodzila, mnie rowniez

Kobra przyznal w koncu, ze nie wie zbyt wiele o tym towarze wiec o co Ci chodzi?

to ze "w kotlach na eko spala sie raczej eko" to kazdy pewnie wie ale sa tez kotly szufladowe, gdzie palenie mialem, mialem groszkowatym jest bardzo popularne, wynika to jedynie z oszczednosci i pomyslowosci uzytkownikow, a moj post dot zapytan na tym forum, wiec tym bardziej nie wiem o co Ci chodzi... poczytraj dokladnie i potem sie rzucaj!

jesli ktos sie na czyms sparzyl - dot to takze wegla - to nie bedzie tego uzywal, jesli towar idzie jak cieple bulki to znaczy ze jednak pasuje !

Zajmujemy sie hurtowa sprzedaza nie tylko mialow weglowych ale rowniez calego sortymentu z KW SA i KHW SA itd. wiec w zaden sposob nie faworyzuje tutaj danego towaru, zarabiam na tym i dobrze mi sie sprzedaja, mam wiec byc niezadowolona z tego i nie mowic o tym, bo komus sie to niepodoba???

 

Czy ma Pani na imię Alicja ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co kolego Ci podpowiedziec o ekogroszku?

 

po pierwsze nie oczekuję od Ciebie jakichkolwiek podpowiedzi.

po drugie, nie przypominam sobie, abyś była moją koleżanką.

Jeśli masz coś do powiedzenia na temat eko, jego pochodzenia, gatunków, etc., etc., to chętnie poczytamy.

Jeśli nie, to wyp..., bo śmierdzi mi tu trollem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...