Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo nie ma innego wyjścia - tylko który wrzuciłeś - Wesołą ?

 

Jeśli tak to zwróć uwagę na ilość popiołu bo tak mało to jeszcze żaden węgiel u mnie go nie zostawiał.

 

Dokładnie !!! 3- ci dzień się pali patrze na popielnik - a tam garstka - w szoku byłem :) Wezme prawdopodobnie ze 2 tony na przyszłą zime:) - bo więcej nie zmieszcze........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suspenser,

 

będę w tygodniu koło Bykowa i wpadłbym wziąć sobie coś na próbę z twojego ulubionego składu, co polecasz?

 

Czy nadal planujesz założyć jakąś spółdzielnie i w parę osób zamówić po dobrej cenie coś na następny sezon?

 

Polecam Wesołą :)

 

Pewnie, że planuję, ale dopiero w okolicy Sierpnia gdy węgiel będzie suchy i spalę trochę z tej mojej hałdy worków - na pewno wtedy założę odpowiedni wątek i zbiorę mocną ekipę do wspólnego zakupu i negocjowania ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tej wesołej: czy wy palicie ja w retortach, i jakich? Bo ostatnio otrzymałem info że wesoła oryginalna nie występuje w frakcji 5-25 lecz 5-31. U mnie w brucerze spalilbym tą 31 tylko skąd ja kupić?

 

Z tą frakcją to trochę tak może być - bo mi czasami ślimak ostro rzęzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wesołą :)

 

Pewnie, że planuję, ale dopiero w okolicy Sierpnia gdy węgiel będzie suchy i spalę trochę z tej mojej hałdy worków - na pewno wtedy założę odpowiedni wątek i zbiorę mocną ekipę do wspólnego zakupu i negocjowania ceny :)

 

To pamiętaj o mnie piszę się na taki zakup tym bardziej że daleko do siebie nie mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co tą wesoła co ja suspenser testował to z bykowa? Wysyłają kurierem?

 

Hm a tego to ja nie wiem. My bieżemy w miejscu wokół którego niedaleko mieszkamy. Musiałbyś zadzwonić i się dopytać. W okolicach wiem że dowożą.

http://www.ekogroszek-sklad.pl .Mam nadzieje że mi nikt kuksańca za reklame nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może taką kopalnię "Powstańców Polskich" ? tu znalazłem jakieś info http://www.constra.eu/nasz_wegiel.html

 

Witam

 

Paliłem miałem KWK Powstańców Śląskich Bytom I, miał jest kl 23 ale lubi się koksować, lepiej sprawuje się w kotłach zasypowych niż w podajniku. Popiołu natomiast jest dużo więcej niż z Piasta, zdarzają się duże kawałki węgla, większe niż 30 mm, ogólnie nie polecam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co konkretnie dzieje sie z kominem przy długim czasie podtrzymania ? ,,,,

 

Moim zdaniem nic.

 

Komin powinien służyć do odprowadzenia spalin z kotła. Życie natomiast pokazuje, że niektórzy próbują wyprowadzić z kotła za pomocą komina nadmierne ilości niedopalonych węglowodorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...