Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

dla mnie to kiepskie wytłumaczenie....

równie dobrze można powiedzieć, że każdy skład który sprzedaje węgiel jako "wesoła" jest pewny że to dobry towar, a nazwe sobie ot tak wymyślił wesołą.....nazwa wywołuje jednoznaczne skojarzenia w tym przypadku, wiec uważam takie praktyki za nieuczciwe, nawej jak mają hiper-super-duper jakość

 

widzę że martonoś już mnie uprzedził...

 

Witam

 

No dobra, powiem im o tym, to co proponujesz z tym zrobić?

 

NATOMIAST SŁUCHAJCIE WSZYSCY.. Może znajdzie się kilku chętnych na przetestowanie tego co ma do zaoferowania kupopal.pl jeśli towar wam podpasuje to może wspólnie ustalimy dlatego jakąś nazwę, zamówi się nowe matryce i przynajmniej klienci zorientowani i wymagający, internetowi, forumowi będą wiedzieli co brać. Nie ma problemu żebym zamieścił takie worki na forum żeby wszyscy wiedzieli co to jest i skąd to jest i nie mieli żadnych podejrzeń? Matryce można zaprojektować tak aby miały szczególnie trudny znak do podrobienia typu jakiś kod kreskowy i już. Bo już pomysłów mi brakuje. Zamiast skopić się na dobrym towarze to jakość ekogroszku schodzi na drugi plan, chowa się za nazwą własną i jakością wykonania worka, a to chyba nie do końca o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No są tacy co palą cały rok. Ale faktycznie trochę już późno, za rok to temat wygaśnie heh

 

Z calym szacunkiem ale nie bardzo rozumie twoje stwierdzenie ze " za rok to temat wygasnie ".

Czyzby to eko oferowane przez twego Dziadka / Wujka to tzw EKO SEZON ?

Bo tak mozna z tewojej wypowiedzi wnioskowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale nie bardzo rozumie twoje stwierdzenie ze " za rok to temat wygasnie ".

Czyzby to eko oferowane przez twego Dziadka / Wujka to tzw EKO SEZON ?

Bo tak mozna z tewojej wypowiedzi wnioskowac.

 

Ekoelma kiedyś miała dobry groszek..ale zeszli na psy po złączeniu się z firmą prestige (czy jakoś tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ehh... jeśli chcecie to nazwijcie swój eko nawet "Kazik" od imienia wujka, dziadka lub kogoś ale na workach i na stronie muszą być parametry odpowiadające rzeczywistości. Skoro nie można tego zrobić na szybko to powinno być info na stronie o tym. A tak to większość szuka Wesołej, a wy sprzedajecie "Kazika" z kopalni KWK Kazimierz Juliusz o spiekalności 0 i wartości opałowej 28MJ/kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale nie bardzo rozumie twoje stwierdzenie ze " za rok to temat wygasnie ".

Czyzby to eko oferowane przez twego Dziadka / Wujka to tzw EKO SEZON ?

Bo tak mozna z tewojej wypowiedzi wnioskowac.

 

Temat aby zrobić jakąś forumową pewną markę, nie temat jakości ekogroszku mojego dziadka, myślę, że jakość się nie zmieni, chociaż nigdy nie mów nigdy. Będę pisać bo nie lobię robić nikogo w 'bambuko' dlatego między innymi zachęcam do testowania i wystawiania własnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ehh... jeśli chcecie to nazwijcie swój eko nawet "Kazik" od imienia wujka, dziadka lub kogoś ale na workach i na stronie muszą być parametry odpowiadające rzeczywistości. Skoro nie można tego zrobić na szybko to powinno być info na stronie o tym. A tak to większość szuka Wesołej, a wy sprzedajecie "Kazika" z kopalni KWK Kazimierz Juliusz o spiekalności 0 i wartości opałowej 28MJ/kg.

 

Oni ze śląska wracają zawsze pod koniec tyg. nie wiem teraz jak w święta ale pokaże im to co tutaj piszecie, może wujo przejrzy na oczy, bo to chyba on ogarnia te internetowe wpisy etc. i lampka mu się zapali. Ja po raz kolejny mówię że podzielam wasze zdanie na temat aktualnych parametrów i źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekoelma kiedyś miała dobry groszek..ale zeszli na psy po złączeniu się z firmą prestige (czy jakoś tak)

 

 

prestige swojego czasu tylko i wyłącznie naganiał klientów, jak było ich tyle że ekoelma się nie wyrabiała zaczęły się figle migle. nadwyżka niezaspokojonych klientów czekała na cokolwiek a prestige im to dał w workach ekoelmy. Zwęszył interes i z firmy informatycznej przeistoczył się w opałową i tak jest do tej pory. To się nazywa dobry marketing, tylko że kosztem innych a to już nie jest fair. Nie łączmy proszę tych dwóch firm, przeczytaj oświadczenie na stronie ekoelma.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są tacy co palą cały rok. Ale faktycznie trochę już późno, za rok to temat wygaśnie heh

 

Kolego ehh czy te dwa miejsca na dolnym śląsku czyli Mirków i Świdnica ,to miejsca w których dostane próbki w waszych oryginalnych workach? Potwierdź mi jeśli tak ,to chętnie wezmę na probe .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ehh czy te dwa miejsca na dolnym śląsku czyli Mirków i Świdnica ,to miejsca w których dostane próbki w waszych oryginalnych workach? Potwierdź mi jeśli tak ,to chętnie wezmę na probe .Pozdrawiam.

 

Świdnica i Długołęka. w Dłk zostało 5worków ale pewnie pod koniec tyg. coś przywiozą. oni jeszcze jak zjeżdżają to rozwożą po klientach, więc jak będą mieli po drodze to może się z nimi jakoś dogadasz. To co zostanie nie sprzedane po drodze zostawiają w Długołęce. jak coś to pisz na priv żeby tu nie śmiecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Swidnicy to ja tez moge kupic do testu pare woreczkow :)

 

To zamów ze strony kupopal.pl zobaczymy jak działa formularz zamówieniowy, albo się z nimi skontaktuj po przez strone. pisz też, że jesteś od Mateusza albo z forum. Ja za to kasy nie biorę ale chce żeby Wuj przestał lekceważyć fora i potencjalnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pewnie, że się znajdzie :) mam zamiar wziąć po świętach na testy jedną tonę.

 

To zamawiaj przez stronę z dopiskiem że jesteś z forum albo od Mateusza. WARTO TERAZ ZAMAWIAĆ BO DZIADEK MÓWIŁ ŻE SPRZEDAJĄ PO MINIMALNEJ MARŻY ŻEBY ROZREKLAMOWAĆ DOBRY TOWAR,PÓŹNIEJ PEWNIE TROCHĘ PODNIOSĄ ale nie wiem kiedy to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...