Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To zamawiaj przez stronę z dopiskiem że jesteś z forum albo od Mateusza. WARTO TERAZ ZAMAWIAĆ BO DZIADEK MÓWIŁ ŻE SPRZEDAJĄ PO MINIMALNEJ MARŻY ŻEBY ROZREKLAMOWAĆ DOBRY TOWAR,PÓŹNIEJ PEWNIE TROCHĘ PODNIOSĄ ale nie wiem kiedy to będzie.

 

996 za tonę z transportem.... rewelacji raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamów ze strony kupopal.pl zobaczymy jak działa formularz zamówieniowy, albo się z nimi skontaktuj po przez strone. pisz też, że jesteś od Mateusza albo z forum. Ja za to kasy nie biorę ale chce żeby Wuj przestał lekceważyć fora i potencjalnych klientów.

Mialem zamiar tam pdjechac i zobaczyc co to jest. Z firmy raz w tygodniu jedzie tam auto to przy okazji .....

No i bez kosztow przesylki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła lipa. Moderator nie może zmienić opisu, ale cena po reklamie na forum wzrasta. Coś mi tu śmierdzi...

Za taką cenę to chyba lepiej kupić w sprawdzonej firmie.

 

No powiem Ci że tez mnie to wkurzyło, w nd z nimi rozmawiałem i powiedziałem że mają niezłą cenę i od razu to zweryfikowali a moją głupią prośbę o zmianę opisu mają w dupie. To sprawa wuja na bank. Jest jeszcze jedno, wiem że nową stronę kupopal.pl robił im ktoś znajomy, po znajomości a ekoelma.pl to coś starego, nie wiem kto to obsługuje... firma jest długo na rynku, a groszek testowany przez suspenser'a wg. niego jest super, nie nabieraj niepotrzebnych podejrzeń. Już pisałem że nikogo nie robię w bambuko, jak coś będzie nie tak to objedziesz mnie tu na forum.

 

No i jeszcze to że możesz powołać się na starą cenę może coś wynegocjujesz!?

Edytowane przez ehh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie.... kolego :) tak bawić się nie będziemy !! jak kupimy to kupimy w swoim czasie a opinie wyrazimy :) ostatnio karena miała dobre próbki.. a pozniej wyszło że już tak różowo nie jest...

 

Przecież Cię nie zmuszam, jak kupisz to kupisz :) nikogo nie zmuszam. ale jak chcecie dobry ekogroszek to wiecie gdzie szukać, gdzie opiniować też wiecie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Cię nie zmuszam, jak kupisz to kupisz :) nikogo nie zmuszam. ale jak chcecie dobry ekogroszek to wiecie gdzie szukać, gdzie opiniować też wiecie :) Pozdrawiam

 

Ja Świdnicę mam po drodze z pracy. Jutro podjadę i wezmę na probe kilka woreczków i dam znać co to jest za eko.

A na jakiej ulicy, w Świdnicy, mają ten skład???

Na stronie podana jest ul. Kopernika, a tam są blokowiska - adres na stronie to pewnie adres domowy wujka i dziadka.

Napisz gdzie jest skład.

Edytowane przez Michal1507
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja w sobotę wziąłem z Bykowa trzy worki na próbę.

Póki co idzie pierwszy - niestety wrzuciłem jeszcze wilgotny.

Dwa kolejne dosychają.

Nie wiem jak wyglądała sytuacja z pierwszej partii ale tutaj pojawiają się spieki koksowe.

Nie jest ich jakoś bardzo dużo ale jednak są. Wygląda to podobnie jak z Bobrkiem z zeszłego roku.

W palniku nie ma kopczyka - widoczny jest koks który nie do końca się dopala.

Jest za to duża różnica in plus jeśli chodzi o kaloryczność w stosunku do tej niby wesołej, którą miałem do tej pory.

Tamten węgiel był ewidentnie z pokładów łupkowych - tutaj jest całkiem inny.

Zobaczę jak to będzie wyglądało jak węgiel doschnie, w razie czego będę próbował to mieszać z czechem albo ruskim (też wziąłem na próbę po 3 worki).

 

Wie ktoś może gdzie w Mirkowie jest ten skład, który także ma Wesołą - Eko Elma ?

Ten adres, który mają na stronce pokazuje ulicę na osiedlu w Długołęce.

 

Pozdrawiam,

 

Tomek

 

I jak tam u Ciebie wesoła z Bykowa na dzień dzisiejszy wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego poprzedniego wpisu, wypaliłem już ok 100kg wesołej iskry z kareny.

Efekt taki jak widać na zdjęciu poniżej, cała szufladka popiołu i w końcu brak spieków co było zmorą przy poprzednim opale więc jest dobrze :)

Piec szybko osiąga zadaną temperaturę, obecnie pracuje przy ustawieniach 5/60 i nadmuch 60% więc jest moc :) (na piecu 58 stopni)

Co do dużej ilości miału o czym pisałem wcześniej, otworzyłem 2 woreczki i efekt widać poniżej.

W pierwszym ładny groszek, w drugim sporo miału (nie wiem czy po prostu tak trafiłem czy to norma dlatego otworzyłem jeszcze kilka woreczków gdzie było zdecydowanie lepiej, liczę więc że to jednostkowy przypadek) tak czy owak całość pali się ładnie.

Cena jest zbliżona do tego co oferuje skład w pobliżu mnie, a jakość opału lepsza (bardziej energetyczny co przekłada się na mniejsze zużycie i w końcu brak spieków ) jestem na tyle zadowolony, że domówiłem w karenie jeszcze 2t wesołej.

Ciekawe czy to co będzie wydobywać wesoła z nowej ściany będzie takiej samej jakości bo jeśli tak to chyba mam już groszek na nowy sezon :D

WP_000103.jpg

WP_000107.jpg

WP_000110.jpg

WP_000108.jpg

WP_000111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoła z takim łupkiem w popiele??? fachowcem nie jestem... ale to mi się nie podoba... następna sprawa widać że opał kruszony i to kiepsko , qwertix za miał płaciłeś czy za ekogroszek?? no właśnie...

 

Ja też fachowcem nie jestem, ale ten groszek jest lepszej jakości jeśli chodzi o spalanie niż to co miałem do tej pory, dodatkowo w zbliżonej cenie więc narzekać nie mogę.

Co do miału to tak jak pisałem we wcześniejszym poście, są worki w których trafia się tego sporo (loteria).

Efekt końcowy jest według mnie dobry, tak więc ja jestem zadowolony.

Być może kiedyś trafię na lepszy groszek i wtedy zmienię zdanie na tema tego, ale jak na razie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...