Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dopowiem że u mnie w RBR na Ekoenergii idzie z przytupem ale nie wiem jak to pójdzie na fajce ze względu na frakcję.

Będę wiedział ponieważ wziął chłopak 2 worki na próbę do Klimosza na zwykłej fajce.

Idzie faktycznie z przytupem ale tak jak w tym drugim dymiesz w dudy.

Coś jest nie tak z tym dymaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką wiadomość dostałem z firmy kupopal.pl:

 

Magazyn Wojkowice ul. Morcinka 38. to główny skład. W Świdnicy na ul. Kopernika znajduję się biuro gdzie zarejestrowana jest siedziba firmy. Organizujemy punkt sprzedaży w Świdnicy. Zajmujemy się pakowaniem i dystrybucją tylko ekogroszku pod nazwą własną GroszekEkoKazimierz.

 

To już wygląda lepiej niż, to co do tej pory. Ciekawe jak z jakością tego eko. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką wiadomość dostałem z firmy kupopal.pl:

 

Magazyn Wojkowice ul. Morcinka 38. to główny skład. W Świdnicy na ul. Kopernika znajduję się biuro gdzie zarejestrowana jest siedziba firmy. Organizujemy punkt sprzedaży w Świdnicy. Zajmujemy się pakowaniem i dystrybucją tylko ekogroszku pod nazwą własną GroszekEkoKazimierz.

 

To już wygląda lepiej niż, to co do tej pory. Ciekawe jak z jakością tego eko. Zobaczymy

 

Czyli wygląda ze nie ma na razie miejsca w Świdnicy gdzie można próbki zakupić w workach oryginalnych? Myślałem ze na przemysłowej maja ten punkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też jestem zadowolony z Wesołej Iskry od Kareny. Wziąłem ostatnio na próbę tonę, wczoraj zamówiłem jeszcze jedną (tym bardziej że przez bliżej nieokreślony czas ma nie być). Wolę zapłacić 880 z przesyłką za osobiście sprawdzony towar niż prawie tysiąc za niewiadomą od dziadka czy wujka.

Ale każdy robi jak uważa za stosowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy cena tego ekogroszku 25 zł worek 25kg to dobra cena ?

 

http://allegro.pl/pieklorz-oryginalny-ekogroszek-eco-eko-kwk-piekary-i3111671567.html

 

widzę że taka cena jest na allegro i tam gdzie kupuje ten groszek u siebie

 

może macie jakieś tańsze źródła ?

 

Wychodzi 1100 zł z transportem za tonę, a raczej 850 zł za 750 kg. Ja wybrałbym coś innego.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?209486-Ekogroszek-testy-i-ranking-wg-SUSPENSER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy cena tego ekogroszku 25 zł worek 25kg to dobra cena ?

 

http://allegro.pl/pieklorz-oryginalny-ekogroszek-eco-eko-kwk-piekary-i3111671567.html

 

widzę że taka cena jest na allegro i tam gdzie kupuje ten groszek u siebie

 

może macie jakieś tańsze źródła ?

Ciekaw jestem czy dostaniesz w oryginalnych workach czy w białych z czarnymi napisami.

Mają skład 5km ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też jestem zadowolony z Wesołej Iskry od Kareny. Wziąłem ostatnio na próbę tonę, wczoraj zamówiłem jeszcze jedną (tym bardziej że przez bliżej nieokreślony czas ma nie być). Wolę zapłacić 880 z przesyłką za osobiście sprawdzony towar niż prawie tysiąc za niewiadomą od dziadka czy wujka.

Ale każdy robi jak uważa za stosowne.

 

Po 880 zł Wesoła z przesyłką - coś mi się nie chce wierzyć, że tak tanio mają/mieli czystą Wesołą - pewnie to mieszanka albo z miałem ...

 

W Bykowie 880 kosztuje bez transportu [chyba, że kilka ton w pobliżu składu].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy dostaniesz w oryginalnych workach czy w białych z czarnymi napisami.

Mają skład 5km ode mnie.

 

z allegro nie zamówie bo w oryginalnych workach mam w składzie koło siebie w tej samej cenie, dokładnie 990zł tona, w tym zestawieniu nie ma tego groszku czy jest pod jakąś inną nazwą (jako źródło na worku są piekary), koło mnie nie ma wielkiego wyboru ekogroszku niestety albo jeszcze o wielu źródłach nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli tak pracować na zysk rzędu 20 - 30 PLN na tonie na groszku II z Wesołej ( po uwzględnieniu upustu dilerskiego i transportu kolejowego ) z nadzieja, że nauczą sobie klienta towaru na nowy sezon. Chyba, że sprzedawali groszek bez II ( ten 8 - 31,5), on na kopalni jest 2 dychy netto tańszy. Pisałem już o tym, ale pisałem wtedy też, że najpewniej nic z tego nie wyjdzie, bo towar co przyszłego sezonu się zmieni i to na gorsze. Radzę tez uważać na Pieklorza 28 MJ - przy atrakcyjnej cenie będzie to najpewniej groszek 5 - 25 z ruchu Centrum dwuruchowego Zakładu Górniczego Bobrek - Centrum. A Centrum jest 8 dych brutto tańsze i spieka jak wszyscy diabli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekary w tym roku palą się naprawdę bardzo ładnie. Dwa razy trochę skruszyłem z wysiewu z orzecha i było OK. No ale 1000 PLN za 26 MJ to jest raczej przesada. Po mojemu nawet gruba przesada. Ale taka jest chyba polityka cenowa KW SA - widzą, że został im ostatni bezproblemowy towar, widza kolejki przed kopalnią to i ceny walą nieziemskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...