Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Węgiel z kupopal.pl pali mi się od rana . Jak dla mnie święto lasu :) Ładnie się pali , nie spieka się nic a nic , póki co nie powiem ile popiołu bo za krótko.

To najlepszy węgiel jaki miałem (równie dobrze mi się palił węgiel z Kazimierz Juliusz, który sam sobie przywiozłem ze składu firmowego w Dąbrowie ,ale dwa lata temu).

Więcej wrażeń napiszę po paru dniach , ale już teraz widzę że jest pięknie - zobaczymy czy da sie kupić taki sort za 5 miesięcy. Wręcz ten węgiel jest za dobry na teraz , bo piec sobie cały czas stoi w podtrzymaniu.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Węgiel z kupopal.pl pali mi się od rana . Jak dla mnie święto lasu :) Ładnie się pali , nie spieka się nic a nic , póki co nie powiem ile popiołu bo za krótko.

To najlepszy węgiel jaki miałem (równie dobrze mi się palił węgiel z Kazimierz Juliusz, który sam sobie przywiozłem ze składu firmowego w Dąbrowie ,ale dwa lata temu).

Więcej wrażeń napiszę po paru dniach , ale już teraz widzę że jest pięknie - zobaczymy czy da sie kupić taki sort za 5 miesięcy. Wręcz ten węgiel jest za dobry na teraz , bo piec sobie cały czas stoi w podtrzymaniu.

 

Pozdr

 

Potwierdzam,w końcu węgiel bez spieków. Popiół to proszek dosłownie. Ma moc, nie mogę sobie poradzić z temperaturą podajnika :D

Mam chętnych, żeby im dać trochę na próbę.

Jak utrzymają jakość tego węgla, to o klientów nie muszą się martwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czekam na opinie tych co już kupili ze strony kupopal.pl Jeżeli bedzie ok tez kupuję, ale jak go sprawdze i bedzie inny niż go opisza to tak obsmaruje ta firmę ze nikt go już nie tknie :)

 

Witam

 

Wciąż zachęcam do testów i wyrażania opinii. Węgiel jest naprawdę super i nie wiem czemu spotykam się z taką wrogością.

 

Szczególnie ze strony:

adkwapniewski

MARTINOS

adiqq

 

ja do was wychodzę z dobrym towarem a wy mnie ścierwem obrzucacie, dzięki za takie gnojenie. Węgiel sprzedaje mój dziadek i wuj, nie pracuje u nich i nikogo nie naciągam lecz zachęcam. Szukacie świętego Graala wśród ekogroszków a jeśli taki odkryjecie to nie wierzycie, to jest przykre. Pożyczyć wam na kilka worków abyście się sami mogli przekonać? "Ckliwa historia" była po to aby część zainteresowanych mogła sobie uświadomić jak łatwo można pogrążyć solidne firmy, a takich coraz mniej z resztą sami dobrze wiecie jak ciężko znaleźć bynajmniej dobry skład. MOŻE PRZED WYRAŻENIEM OPINII SAMI PRZETESTUJECIE? Ja wiem że najlepiej to wykpić, wyśmiać,obrazić nie wiedząc nawet co. Przez takie głupie wpisy serio odstraszacie ludzi i solidne firmy upadają. Podajcie adres do wysyłki, wyślę wam po worku za pobraniem? BO TAKI JESTEM PEWNY CO SPRZEDAJE MÓJ DZIADEK.

 

Bądźcie tak uprzejmi, reszta forumowiczów chętnie pozna wasza opinię. Pozdrawiam

 

P.S.

 

Nikogo nie chciałem obrazić i z góry przepraszam jeśli ktoś się poczuł ale po prostu się wkurzyłem i takie bezpodstawne wpisy to policzek w moja stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,w końcu węgiel bez spieków. Popiół to proszek dosłownie. Ma moc, nie mogę sobie poradzić z temperaturą podajnika :D

Mam chętnych, żeby im dać trochę na próbę.

Jak utrzymają jakość tego węgla, to o klientów nie muszą się martwić

 

Witam

 

Cieszę się że węgiel wam podpasował! nic nie wskazuje na to aby przez najbliższy czas jakość uległa zmianie więc wciąż zachęcam do robienia zakupów na http://www.kupopal.pl/.

 

* a dla ludzi podejrzliwych i malej wiary nie jestem ani PRowcem ani specem od reklamy, firma która sprzedaje ten ekogroszek jest zarządzana przez mojego dziadka i wuja, te wpisy dodaję z własnej nieprzymuszonej woli i nikogo nie nabijam w butelkę. Mam jedno konto i jestem forumowiczem od niedawna więc ludzie nie bądźcie podejrzliwi. Jak już macie kupić chłam byle gdzie to zastanówcie się dwa razy czy nie skorzystać z tego co ma do zaoferowania moja rodzina a na dzień dzisiejszy JEST TO TOWAR PIERWSZEJ KLASY serio. Im więcej będzie waszych niezależnych opinii tym mniej wpisów że jestem jakimś naciągaczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Cieszę się że węgiel wam podpasował! nic nie wskazuje na to aby przez najbliższy czas jakość uległa zmianie więc wciąż zachęcam do robienia zakupów

 

 

Kolego ehh... sprzedajecie ekogroszek z wesołej i jeśli na kopalni będzie "gorsza" sciana to wasz węgiel będzie automatycznie słabszy bądz bardziej spiekający. Wesoła jest na tą chwile najlepszym węglem ale co bedzie za jakiś czas tego nie wiadomo. Kopalnia wchodzi na nowe ściany i dopiero zobaczymy co będzie, może bedzie lepszy a może gorszy tak jak się to stało z pieklorzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ehh... sprzedajecie ekogroszek z wesołej i jeśli na kopalni będzie "gorsza" sciana to wasz węgiel będzie automatycznie słabszy bądz bardziej spiekający. Wesoła jest na tą chwile najlepszym węglem ale co bedzie za jakiś czas tego nie wiadomo. Kopalnia wchodzi na nowe ściany i dopiero zobaczymy co będzie, może bedzie lepszy a może gorszy tak jak się to stało z pieklorzem.

 

Witam

 

Masz rację ale póki co jest dobrze a jak jakość się zmieni to na pewno będzie to powszechnie wiadome. Akurat tych kilku forumowiczów którzy kupili na próbę nie narzeka a jest to wszystko na bieżąco... więc nie wyprzedzajmy faktów.. Natomiast jeśli jesteś zorientowany w sytuacji to pisz jak wyglądają sprawy na kopali, dziel się z nami takimi informacjami aby wszyscy wiedzieli w końcu po to jest to forum. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Masz rację ale póki co jest dobrze a jak jakość się zmieni to na pewno będzie to powszechnie wiadome. Akurat tych kilku forumowiczów którzy kupili na próbę nie narzeka a jest to wszystko na bieżąco... więc nie wyprzedzajmy faktów.. Natomiast jeśli jesteś zorientowany w sytuacji to pisz jak wyglądają sprawy na kopali, dziel się z nami takimi informacjami aby wszyscy wiedzieli w końcu po to jest to forum. pozdrawiam

 

Nie mam pewnych informacji co sie dzieje na kopalni dlatego nie bede plotek siał, ale twój dziadek też wie jak jest w końcu nie siedzi w tym od wczoraj:-) i dobrze wie, że węgiel z wesołej jest bardzo dobry i każdy kto spróbuje będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Cieszę się że węgiel wam podpasował! nic nie wskazuje na to aby przez najbliższy czas jakość uległa zmianie więc wciąż zachęcam do robienia zakupów na http://www.kupopal.pl/.

 

* a dla ludzi podejrzliwych i malej wiary nie jestem ani PRowcem ani specem od reklamy, firma która sprzedaje ten ekogroszek jest zarządzana przez mojego dziadka i wuja, te wpisy dodaję z własnej nieprzymuszonej woli i nikogo nie nabijam w butelkę. Mam jedno konto i jestem forumowiczem od niedawna więc ludzie nie bądźcie podejrzliwi. Jak już macie kupić chłam byle gdzie to zastanówcie się dwa razy czy nie skorzystać z tego co ma do zaoferowania moja rodzina a na dzień dzisiejszy JEST TO TOWAR PIERWSZEJ KLASY serio. Im więcej będzie waszych niezależnych opinii tym mniej wpisów że jestem jakimś naciągaczem...

 

Szczerze, to mało mnie interesuje i nie przeszkadza mi absolutnie, czy Ty u nich pracujesz czy nie. Dla mnie najważniejsze, że znalazłem super groszek i to mi wystarcza. A płacić jak za złoto za jakieś g...o jak z firmy Prestige gdzie cena za to co sprzedają powinna być 200zł niższa - nie zamierzam :mad:

Na moje to możesz u nich pracować i robić robotę, żeby wszyscy którzy szukają dobrego eko go dostali. Wydaje mi się, że forum jest od tego aby pomagać i jest wiele osób, które to robią.

Swoją drogą szkoda, że nie trafiłem na ten węgiel wcześniej ;)

Edytowane przez Alina&Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli groszek "od dziadka" jest najlepszy na rynku (nie wiem, nie testowałem, kupiłem gdzie indziej i jestem zadowolony, podzieliłem się wrażeniami na forum) to wpisy kolegi ehh.. są po prostu wg mnie niewłaściwe.

I faktycznie nie ma znaczenia czy u nich pracuje czy nie bo nie zmienia to faktu że reklamując pewien konkretny towar narusza zasady regulaminu:

"2.4 Zastrzeżenia dodatkowe:

b) Nie jest dozwolone zamieszczanie wypowiedzi w blogach i na forum, zdjęć, komentarzy, które:

· zawierają dane osobowe i teleadresowe,

· są reklamami lub promocją działalności gospodarczej własnej lub obcej"

 

I nie powinien się dziwić, że u niektórych budzi to wątpliwości czy wręcz niechęć.

 

Forum powinno służyć wymianie informacji między klientami a nie sprzedawcami bo inaczej w pewnym momencie zamiast własnych opinii użytkowników będą opinie sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli groszek "od dziadka" jest najlepszy na rynku (nie wiem, nie testowałem, kupiłem gdzie indziej i jestem zadowolony, podzieliłem się wrażeniami na forum) to wpisy kolegi ehh.. są po prostu wg mnie niewłaściwe.

I faktycznie nie ma znaczenia czy u nich pracuje czy nie bo nie zmienia to faktu że reklamując pewien konkretny towar narusza zasady regulaminu:

"2.4 Zastrzeżenia dodatkowe:

b) Nie jest dozwolone zamieszczanie wypowiedzi w blogach i na forum, zdjęć, komentarzy, które:

· zawierają dane osobowe i teleadresowe,

· są reklamami lub promocją działalności gospodarczej własnej lub obcej"

 

I nie powinien się dziwić, że u niektórych budzi to wątpliwości czy wręcz niechęć.

 

Forum powinno służyć wymianie informacji między klientami a nie sprzedawcami bo inaczej w pewnym momencie zamiast własnych opinii użytkowników będą opinie sprzedawców.

 

Tak tylko gdyby tak było to nikt by Ci nie napisał która firma i skąd ma dobry węgiel a która nie.. Każdy kto by chciał uznał by to za reklamę .(odnośnie przytoczonych punktów regulaminu}

Edytowane przez jack18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli groszek "od dziadka" jest najlepszy na rynku (nie wiem, nie testowałem, kupiłem gdzie indziej i jestem zadowolony, podzieliłem się wrażeniami na forum) to wpisy kolegi ehh.. są po prostu wg mnie niewłaściwe.

I faktycznie nie ma znaczenia czy u nich pracuje czy nie bo nie zmienia to faktu że reklamując pewien konkretny towar narusza zasady regulaminu:

"2.4 Zastrzeżenia dodatkowe:

b) Nie jest dozwolone zamieszczanie wypowiedzi w blogach i na forum, zdjęć, komentarzy, które:

· zawierają dane osobowe i teleadresowe,

· są reklamami lub promocją działalności gospodarczej własnej lub obcej"

 

I nie powinien się dziwić, że u niektórych budzi to wątpliwości czy wręcz niechęć.

 

Forum powinno służyć wymianie informacji między klientami a nie sprzedawcami bo inaczej w pewnym momencie zamiast własnych opinii użytkowników będą opinie sprzedawców.

 

Gdyby tez tym palil to juz by to inaczej wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...