Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może być ciekawy opał...Grześ moze kupisz ze 100kg??:)

ale z drugiej strony... lato jest..

 

Już w zeszłym roku przewidywałem powstanie takich mieszanek gdy były informacje o tanim antracycie.

 

Na razie nie ma sensu testować bo grzeję samą CWU i mam mikroskopijne zużycie - zobaczymy co będzie dostępne pod koniec lata.

 

Na razie mam zapas węgla na całe lato a jeszcze PPC chcę zamontować, więc nie będę dodatkowo zagracał garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Panowie i Panie, maj za pasem. Co brać na zimę? Już ktoś rozeznany wie? Albo czego nie brać, choćby piasku i wody dolewali do oporu za free :stirthepot:

 

Ja się nie spieszę bo w zeszłym roku nie wytrzymałem i kupiłem, a potem pojawił się lepszy i tańszy węgiel.

 

W tym roku planuję zakup dopiero w wakacje lub tuż po we Wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przetestowany, worki się drukują, myślę że do dwóch tygodni będę miał u siebie.

Nie pytać co bo już Kobra narobił sobie bigosu, wystarczy kilka wpisów na muratorze i wszyscy będę to mieli :)

 

To dawaj na priv co to i po ile?

I nie bój się, nie zamkną kolejnej kopalni tak jak WESOŁEJ przez Kobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem 5 ton z wesołej i 1 tonę czecha z bartexu. Groszek wygląda ok, waga co do deka 25kg.suchy tylko wysyłka była pocztą polską ,jedna paleta nie wytrzymała transportu.przyczyną mogło być słabe zestreczowanie lub źle ustawione palety do transportu,worki foliowe niezamocne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę miał odsiewany z Kareny. Zapisałem się na zakup "grupowy" i mam dostać miał (3tony) pod koniec czerwca. Napisałem że nie zależy mi na czasie (może być i to we wrześniu nawet) a zależy mi na tym aby miał był suchy.

Miałem kontakt z Kareny kilka dni temu i Pani powiedziała że jest suchutki.

Jak dostanę nie suchy to będę go reklamował bo zależy mi na suchym opale , bo w szczelnych workach to on nigdy nie wyschnie , a nie mam ochoty niszczyć pieca ani komina ...

A jak opał nie będzie taki jak zamawiałem to po prostu już nigdy nie zamówię jak i moi znajomi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to bo ja kupowałem od nich wesołą już z ponad miesiąc temu i już wtedy pani mówiła, że to 2 ostatnie palety. Ja dostałem wesołą pakowaną w worki polipropylenowe dużo wygodniejsze niż foliowe.

 

Wczoraj odebrałem 5 ton z wesołej i 1 tonę czecha z bartexu. Groszek wygląda ok, waga co do deka 25kg.suchy tylko wysyłka była pocztą polską ,jedna paleta nie wytrzymała transportu.przyczyną mogło być słabe zestreczowanie lub źle ustawione palety do transportu,worki foliowe niezamocne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę miał odsiewany z Kareny. Zapisałem się na zakup "grupowy" i mam dostać miał (3tony) pod koniec czerwca. Napisałem że nie zależy mi na czasie (może być i to we wrześniu nawet) a zależy mi na tym aby miał był suchy.

Miałem kontakt z Kareny kilka dni temu i Pani powiedziała że jest suchutki.

Jak dostanę nie suchy to będę go reklamował bo zależy mi na suchym opale , bo w szczelnych workach to on nigdy nie wyschnie , a nie mam ochoty niszczyć pieca ani komina ...

A jak opał nie będzie taki jak zamawiałem to po prostu już nigdy nie zamówię jak i moi znajomi :)

 

Ilu was jest w grupie i po ile wyszło za tonę bez transportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...