Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

Myślę że tych zainteresowanych to bardziej od 5pln zainteresowałoby to, że nie wtopią kasy. Chętnie zobaczylibyśmy tu dokumenty jakieś na ten węgiel, bo do półki zimy nie ma, to tylko sprzedawca wie co nam wysyłał (i to nie zawsze). Sam u Was kupiłem i jedyne co mogę półki co uczciwie powiedzieć, to że ładnie zapakowany i że dobra cena. Wszystko okaże się w zimie dopiero. Cena jak na wesołą i czecha (też brałem) i tak jest stosunkowo atrakcyjna. Z marketingowego punktu widzenia lepiej by brzmiało: "do każdej palety 2 piwa gratis" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja dostałem takie coś w ekogroszku z Bartexu :):)

 

Piękne okazy:)

[ATTACH=CONFIG]210349[/ATTACH]

 

Balzak311 a złotówki nie mialeś???:D a pozniej płacz że ludziom zawleczki zrywa.....

 

odnosnie tego rabatu na 5 zł.... jak ludzie kupują eko za kilka tys to raczej ich średnio obchodzi rabat 5zł/t....swoją droga to chyba jakiś żart:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem takie coś w ekogroszku z Bartexu :):)

 

Piękne okazy:)

[ATTACH=CONFIG]210349[/ATTACH]

 

Jak dla mnie takie coś dyskwalifikuje tego sprzedawce ...

 

W pakowanym ekogroszku nie powinno nigdy się takie coś znaleźć ....

 

Klient wsypie a potem problem. Zawleczkę szlak trafia i trzeba cały opał wysypywać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie takie coś dyskwalifikuje tego sprzedawce ...

 

W pakowanym ekogroszku nie powinno nigdy się takie coś znaleźć ....

 

Klient wsypie a potem problem. Zawleczkę szlak trafia i trzeba cały opał wysypywać ...

 

mniejmy nadzieje ze to jednorazowy incydent. Każdemu może sie przydazyc. Ale będę zwracał uwagę przy kolejnych zasypach.

 

Piotrek42 jakoś nie miałem pod ręką złotówki. ;):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejmy nadzieje ze to jednorazowy incydent. Każdemu może sie przydazyc. Ale będę zwracał uwagę przy kolejnych zasypach.

 

Piotrek42 jakoś nie miałem pod ręką złotówki. ;):):):):):)

 

Sądzę że to niestety nie będzie "jednostkowy" przypadek ...

 

Zapewne sam proces "technologiczny" jest delikatnie mówiąc amatorski. Gdyby opał był pakowany za pomocą "żmijki" to nie było by szansy na takie "cuda" ...

 

Zapewne koparą jest nakładany opał na taśmociąg i wszystko jest pakowane wprost do worków , czyli duża szansa na zanieczyszczenia ..

 

Jak dla mnie niczym ten opał i system "pakowania" nie różni się od pakowania do worków na placu przez pana Zdzicha z łopatą :)

Taka sama szansa na zanieczyszczenia ....

 

Tutaj jedynie mamy ładne worki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH AKTYWNYCH NA FORUM!

DZIĘKUJEMY ZA MOC POZYTYWÓW CO DO NASZEGO WĘGLA!

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ ABY KAŻDY NASZ KLIENT BYŁ ZADOWOLONY Z ZAKUPIONEGO U NAS OPAŁU.

 

SPECJALNIE DLA PAŃSTWA PRZEZ NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ TJ 5-12 WRZEŚNIA KAŻDA TONA EKOGROSZKU -5ZŁ OD CENY AKTUALNEJ!!! :jawdrop:

[ATTACH=CONFIG]210318[/ATTACH]

 

 

Lepiej obiżylibyście o całość prowizji jaką musielibyście zapłacić dla alllegro. Umówiłem się z Wami poza allegro i całość tego wzieliście dla siebie. Nastepnym razem nie będę Wam szedł na rękę, przynajmiej mam wtedy jakieś zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ryzykuję :)

biorę 2,5 t Chwałowic - bo to nim paliłem najczęściej i po za popiołem spalał się ładnie

i do tego 2 t Wesołej - wszyscy polecają to wezmą na testy :)

Wszystko luzem bo ceny spoko ale Wesołą sobie spakuje do worków sam. W zimie jak się źle będzie paliła to wymieszam z Chwałowicami i jakoś dociągnę do wiosny. Średnio przez cały rok spalam około 4-4,3 tony.

 

Te "5zł" to raczej jakby ktoś w pysk dał, przy cenie tony węgla. Szanujący się obywatel napiwek zostawia ~ 10% - pokażcie jaj... czy Was stać? :)

a jak dalej po bandzie to dorzućcie "1zł" w bilonie

będzie dla testów Waszego i innych węgli, a kapsel pójdzie do worka z aluminium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda reklama jest dobra, a to 5 zł to nawet nie jest śmieszne.

Nawiasem kupiłem ekogroszek Pieklorz Bobrek, a na FVAT: "węgiel groszek" - to dopiero żart:eek:

Co kupiłem ???? tego nie wie nikt... oprócz Batrexu..... :bash:

Ekogroszek Pieklorz Bobrek dokonał żywota w lipcu bieżącego roku. Fakturę masz zgodną z obecnym stanem rzeczy - Bobrek ma groszek 5 - 25, nie Pieklorz. Ten już tylko na Piekarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Okazało się że w moim pobliskim małym składzie gość ma podobno Wesoły Eko niby z dostawy z zeszłego tyg. - ma świadectwo kaloryczność 29,4 , popiół 3% , wilgonośc 6 % gr. 5-28 typ 32. cena luz 830 zł

i bądź Pan mądry - ale zaryzykuje.

Edytowane przez tatrzan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mark3k
Ekogroszek Pieklorz Bobrek dokonał żywota w lipcu bieżącego roku. Fakturę masz zgodną z obecnym stanem rzeczy - Bobrek ma groszek 5 - 25, nie Pieklorz. Ten już tylko na Piekarach.

 

FVAT nie mam zgodnej nz rzeczywistością, gdyż węgiel kupiłem w lipcu i taki węgiel Ekogroszek PIEKLORZ Bobrek kupiłem, a faktura jest inna.

Na Alledrogo taki węgiel sprzedawał BARTEX i taki też teoretycznie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FVAT nie mam zgodnej nz rzeczywistością, gdyż węgiel kupiłem w lipcu i taki węgiel Ekogroszek PIEKLORZ Bobrek kupiłem, a faktura jest inna.

Na Alledrogo taki węgiel sprzedawał BARTEX i taki też teoretycznie kupiłem.

 

No jak w pierwszej połowie lipca, to jeszcze rzeczywiście był na Bobrku węgiel o nazwie Pieklorz. Później w ogóle nie było węgla w rozmiarze ekogroszku, a od sierpnia jest groszek 5 - 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...