Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Raczej nie w reklamie bym tu upatrywał przyczyny. Wszyscy znający temat twierdzili że cena jest bardzo niska. Nie można stale "jechać na zero". Kopalnie podniosły już ceny więc i w detalu się zmienią. Zresztą potwierdza się po raz kolejny, że każdy towar nie bez powodu ma swoją cenę, nawet wydawałoby się ten sam (byków i bartex), jak się teraz okazuje w bartexie są grubsze kawałki. Mam tylko nadzieję, że nie dużo, bo mam część węgla od nich a część z bykowa. Na następny sezon będę już wiedział co i jak, ale wtedy to już pewnie czym innym będzie się palić. Ja niestety nie kupiłem od razu całości, teraz to pewnie mi chwałowice zostaną z lokalnego składu.

Z innej beczki - w majstrze mają ekogroszek, dość dobry, sam miałem kilka worków ale był mokry. Mimo tego palił się super. Teraz jest nadal, wygląda że suchy, cena 880 za tonę. ale nic pozatym że czarny o nim nie powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff,

zdążyłem (zaczęło mi już padać na plecy :) ) zamówiony eko z Wesołej i Chwałowic!!!

Wesołą po wsypywałem jeszcze do worków a reszta poszła luzem do piwnicy, Chwałowice niestety przykryte czekają na swój dzień!

Ceny: Wesoła 700zł/t Chwałowice 680zł/t - 2+2.5=4.5 tony z przywozem 3220zł :(

tyle kasy kominem puścić... coś nie tak, do tego syf i robota kieruje moje myśli do zmiany ogrzewania :)

 

ech, jeszcze nie tej zimy

Teraz to trzeba piec wyczyścić i.... jakoś wymienić ślimak (już kupiony przed Wigilią) - chyba najłatwiej odkręcić cały zasobnik?!

To mój pierwszy raz z tematem ale chyba dam radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff,

zdążyłem (zaczęło mi już padać na plecy :) ) zamówiony eko z Wesołej i Chwałowic!!!

Wesołą po wsypywałem jeszcze do worków a reszta poszła luzem do piwnicy, Chwałowice niestety przykryte czekają na swój dzień!

Ceny: Wesoła 700zł/t Chwałowice 680zł/t - 2+2.5=4.5 tony z przywozem 3220zł :(

tyle kasy kominem puścić... coś nie tak, do tego syf i robota kieruje moje myśli do zmiany ogrzewania :)

 

ech, jeszcze nie tej zimy

Teraz to trzeba piec wyczyścić i.... jakoś wymienić ślimak (już kupiony przed Wigilią) - chyba najłatwiej odkręcić cały zasobnik?!

To mój pierwszy raz z tematem ale chyba dam radę!

 

Z całym szacunkiem ale chyba sobie jaja robisz kolego

Przedstawiasz ciekawe ceny (swoją drogą gdzie to kupujesz?) i jeszcze narzekasz że to syf a nie ogrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff,

zdążyłem (zaczęło mi już padać na plecy :) ) zamówiony eko z Wesołej i Chwałowic!!!

Wesołą po wsypywałem jeszcze do worków a reszta poszła luzem do piwnicy, Chwałowice niestety przykryte czekają na swój dzień!

Ceny: Wesoła 700zł/t Chwałowice 680zł/t - 2+2.5=4.5 tony z przywozem 3220zł :(

tyle kasy kominem puścić... coś nie tak, do tego syf i robota kieruje moje myśli do zmiany ogrzewania :)

 

Kupuj workowany to nie będzie ani syfu ani roboty przy workowaniu.

 

Na jakie ogrzewanie chcesz zmienić, żeby nie puszczać tyle pieniędzy "kominem" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu złożyłem zamówienie na Wesołą z Bykowa. Obecnie muszę poczekać około dwóch tygodni. Ale jeśli ekogroszek jest taki jak piszecie to warto poczekać. Miałem zamówić miesiąc wcześniej i nie byłoby problemu.

 

Ja także tam zamówiłem i czekam cierpliwie zwłaszcza, że mam jeszcze 400 kg zapasów a CWU grzeję PPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej obiżylibyście o całość prowizji jaką musielibyście zapłacić dla alllegro. Umówiłem się z Wami poza allegro i całość tego wzieliście dla siebie. Nastepnym razem nie będę Wam szedł na rękę, przynajmiej mam wtedy jakieś zabezpieczenie.

 

Mnie chcieli obniżyć o 5 zł poza alledrogo :) Uśmiechnąłem się do telefonu. Pwiedziałem, że nie dziękuję i pozostanę przy cenie jaka jest na aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość w84u
Kupiłem lokalnie u szwagra znajomego ( brzmi jak kiepska opowieść )

Certyfikat z wesołej z końca sierpnia 2013.

Kalorycznośc 29400

popiół 3

wilgotność 6

tylko nie rozumiem nazwy : sortyment Groszek I 0322 - zwłaszcza to 0322 za wyjaśnienie tego kodu z góry dziękuje :)

Zobacz w tabeli, bez zera z przodu 322 http://zawijan.wordpress.com/poradnik-palacza/klasyfikacja-wegli/ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...