Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

 

Dzięki wielkie! Widziałem ich wcześniej na allegro, ale w treści aukcji napisali, że transport jest możliwy tylko w okolicach Wrocławia. Na ich stronie internetowej rzeczywiście jest, że dostarczają na cały kra. Napisałem do nich przed chwilą emaila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

W moim poście napisałe , żeby nie chwalić bartexu za dużo nie dlatego, że jest zły od nich węgiel,bo jak wynika z mojego postu jest wg. mnie super. Obawiam się tylko jako klient o to czy firma na skutek zachwytu nad ich towarem, nie podniesie ceny i tyle w temacie.

Pozdrawiam groszkomaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze napiszę n.t. wesołej, początkowo spalanie bez szału ale dzięki radom Suspendera mąż pokombinował z ustawieniami i chyba nie jest źle - worek starcza nam na 10 dni podgrzewania wody (przypomnę, że zasobnik 150l, gorąca woda 24/7), mąż przeliczał i wychodzi taniej niż pellet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tamten sezon kupowałem o ile dobrze pamiętam Kazimierza Juliusza w Transwer i w Olpszem bis ale nie pamiętam co to było. Ten Juliusz palił się elegancko popiołu bardzo mało cena ok 920, ten drugi też dobrze się palił ale popiołu dużo zostawało cena bodajże niecałe 900. W tym roku kupiłem przez neta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

680 PLN z akcyzą znaczy, że 642 z groszami bez akcyzy. Na wygląd, na opis i na cenę obstawiam, że to rusek z przesiewacza.

Kobra zadzwoniłem do gościa ,twierdzi ze to węgiel z Austrii :eek: powiedział "średniej jakości jak chcę wysokoenergetyczny to pieklorz w papierowych worach" i sprzedaje go od 5 lat ,a z akcyzą bo on inaczej nie sprzedaje cyt. "nie bawię się w odpisy ,ze względu na Rząd bo to Polska , wystarczy ze ktoś ulepi figurkę z tego węgla wtedy ja odpowiadam ".Węgiel suchy ,przywozi do 5 ton rozładunek HDS-m , facet mocno kumaty co i jak z czym się je .

Edytowane przez animuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z Australii, wydobywany metodą odkrywkową.
Węgiel jest z Austrii zadzwoniłem ponownie facet potwierdził a Austria zwiększyła pięciokrotnie import węgla z USA i weź tu bądź mądry?:confused:Worki są zszywane nitką .

Gość nic więcej nie powie tajemnica handlowa.:bash:

Edytowane przez animuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się:

http://finanse.wp.pl/kat,1033689,title,Chca-zakazac-opalania-weglem,wid,15988290,wiadomosc.html?ticaid=111526

 

Na produkowali "śmieciuchów" pseudo konstruktorzy ,a teraz mają do konsumentów pretensje że zaczadzamy się.:mad:

 

Jak zwykle walczą ze skutkami a nie z przyczyną.

Edytowane przez ZUG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się:

http://finanse.wp.pl/kat,1033689,title,Chca-zakazac-opalania-weglem,wid,15988290,wiadomosc.html?ticaid=111526

 

Na produkowali "śmieciuchów" pseudo konstruktorzy ,a teraz mają do konsumentów pretensje że zaczadzamy się.:mad:

 

Jak zwykle walczą ze skutkami a nie z przyczyną.

Może brat Burmistrza Krakowa sprzedaje drewno opałowe ,albo kotły gazowe ,olejowe,pompy ciepła itd...

Taka dotacja 90 % to jest napad na bank w białych rękawicach ,wyprowadzenie pieniędzy do prywatnych portfeli w majestacie prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może brat Burmistrza Krakowa sprzedaje drewno opałowe ,albo kotły gazowe ,olejowe,pompy ciepła itd...

Taka dotacja 90 % to jest napad na bank w białych rękawicach ,wyprowadzenie pieniędzy do prywatnych portfeli w majestacie prawa.

...tylko dlaczego tak mało ludzi to rozumie...

też bym chętnie grzał gazem - nawet dotacji nie chcę, dajcie tylko uczciwie zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze napiszę n.t. wesołej, początkowo spalanie bez szału ale dzięki radom Suspendera mąż pokombinował z ustawieniami i chyba nie jest źle - worek starcza nam na 10 dni podgrzewania wody (przypomnę, że zasobnik 150l, gorąca woda 24/7), mąż przeliczał i wychodzi taniej niż pellet

Witam.Też chciałbym poznać,jak "cm812", jeżeli to nie tajemnica jakie to magiczne ustawienia .U mnie zasobnik 100l ,worek z wesołej wystarczył na 6dni.Podtrzymanie maksymalnie 40 min.,inaczej gaśnie.Chyba że nie mieliście :wesołej". Z worka 25kg ma być około 0,5 kg popiołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też chciałbym poznać,jak "cm812", jeżeli to nie tajemnica jakie to magiczne ustawienia .U mnie zasobnik 100l ,worek z wesołej wystarczył na 6dni.Podtrzymanie maksymalnie 40 min.,inaczej gaśnie.Chyba że nie mieliście :wesołej". Z worka 25kg ma być około 0,5 kg popiołu.

 

 

A gdzie kupiłeś tą wesołą i kiedy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...