Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ekogroszek coraz powszechniejszy w supermarketach. Od października już w tesco :) http://www.tesco.pl/produkty/hity-miesiaca/ekogroszek-25-kg chyba czeski co?

Teraz tylko czekać na biedronkę i lidla ;)

 

Pewnie, że to Komorany.

Jeszcze trochę i kotły się w spożywczych marketach pojawią [obok oleju i majonezu] - ale będą promocje i jakość :lol2:

 

A obsługa na dziale tak dopasuje kocioł, że będzie pupy urywało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem mieszanke Jaret Plus / "cudo" - efekt jest taki ze zaczelo sie w miare dopalac , sa male spieki , baardzo szybko osiaga zadana temperature.

Nie jest to moze szczyt mazen co do popiolu i ogolnie plomienia ( nadal jest jeszcze niski ) , ale jesli idzie o spieki to powiem szczerze myslalem ze beda wieksze. Nie wiem czy to efekt slabosci tego badziewia , czy moze cos nie tak z Jaret plus ( w co watpie bo Bostar to spoko dostawca:) )

 

Kobra skrobnolem na priv pytanko zeby nie zasmiecac watkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie rowniez z Kobra ze jak PIEKLORZ w tym roku to tylko Piekary , ale zeby sie nie okazalo ze teraz wszystko co czarne to Beda Piekary:p

 

Pamietasz sytuacje z przed paru lat z Kazimierzem - Juliuszem?

 

Wydobycie bylo wstrzymane (jakas awaria ) , a na rynku "Kazka" nagle bylo pelno, i zdazali sie tacy "Mecenasi " co mieli papiery na niego z Kopalni:D

 

Drugi " Cud Nad Wisla " bo jak inaczej to nazwac...

Podobnie jak była eksplozja Wesołej na forum :)

O czym również pisałem że wszyscy będą mieli Wesołą.

Wystarczy forum poczytać i wiadomo co sprzedawać, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bogdance to raczej się przejedziesz - nie bierz za wiele, tyle co na próbę. Kurna skąd u Was się wzięła Bogdanka?

Żebym to ja wiedział.... zresztą tylko w GS ci powiedzą co mają... reszta wg mnie sciemnia. Ładny miał z groszkiem mieli na składywęgla.pl ale obsługa nie wiedziała co to jest...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się nie pospieszył to pewnie bym kupił tą Wesołą ale kto by pomyślał że na początku września będzie drożej niż pod koniec października? Ale czy faktycznie jest taka różnica pomiędzy Wesołą a KWK Juliusz z 510-tki, chyba mają podobne parametry. Bo cenowo są mniej więcej równe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...