Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

nie polecam firmy Ekores / Resover

Zakupilismy 6 ton mialu, w kazdym bigbagu brakuje kg, jakies 700 kg na calosci. Do tego nie wiem czy w ogole mozna nazwac mialem to co przyszlo. Po wypaleniu zostaje mnostwo kamieni, mial nie rozpala sie jak powinien, smierdzi, do tego piec ledwo osiaga 50 stopni. Mial sie prawie nie rozpala a jak sie rozpali nie mozna osiagnac normalnej temperatury. Nie nadaje sie do palania. utopione pieniadze za 6 ton! Do firmy nie mozna sie dodzwonic. NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie polecam firmy Ekores / Resover

Zakupilismy 6 ton mialu, w kazdym bigbagu brakuje kg, jakies 700 kg na calosci. Do tego nie wiem czy w ogole mozna nazwac mialem to co przyszlo. Po wypaleniu zostaje mnostwo kamieni, mial nie rozpala sie jak powinien, smierdzi, do tego piec ledwo osiaga 50 stopni. Mial sie prawie nie rozpala a jak sie rozpali nie mozna osiagnac normalnej temperatury. Nie nadaje sie do palania. utopione pieniadze za 6 ton! Do firmy nie mozna sie dodzwonic. NIE POLECAM

Resover od dłuższego czasu wali w babmuko. Ja też miałem z nimi z tym roku przejścia ale skończyło się szczęśliwie i w miarę szybko. Nie wspomnę o cenach bo za EkoresVIP wołają już 970zł/t a to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 października węgiel znowu poszybował do góry o jakieś 50pln/tonę i nie zanosi się na to że to już koniec.

Na Bobrku znowu nie wydają eko a aut cały sznur.

Nie wiadomo kiedy znowu to ruszy.

Dopiero się jaja zaczną jak przyjdzie większe ochłodzenie.

Przezorni dokonali zakupów już wiosną i latem ale dużo ludzi zapomniało że idzie zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wgrać kolejne zdjęcie

http://img35.imageshack.us/img35/1862/20111010215.jpg

 

Widnieją na nim 3 wiadra "popiołu" po zasypie pieca ilością 65 kg miału.

Dodam, że jest to miał 27.

Popiół a właściwie kamienie bo to one stanowią większość, ważą po spaleniu 28 kg czyli 43 %

 

Z firmą nie ma kontaktu, nie odpisują na maile ani nie odbierają telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wgrać kolejne zdjęcie

http://img35.imageshack.us/img35/1862/20111010215.jpg

 

Widnieją na nim 3 wiadra "popiołu" po zasypie pieca ilością 65 kg miału.

Dodam, że jest to miał 27.

Popiół a właściwie kamienie bo to one stanowią większość, ważą po spaleniu 28 kg czyli 43 %

 

Z firmą nie ma kontaktu, nie odpisują na maile ani nie odbierają telefonów.

Nie wiem jak teraz ale za dobrych czasów w Resover można było towar reklamować, był objęty gwarancją. Spróbuj napisać maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ale za dobrych czasów w Resover można było towar reklamować, był objęty gwarancją. Spróbuj napisać maila.

 

Niestety ja tez dołączam do grona NIEzadowolonych klientów resovera.

Za namową wielu osób z forum kupiłem u nich 2 lata temu 4 tony ekogroszku workowanego. Na każdym worku brakowało 2-4 kg! Po wielu próbach kontaktu dostałem maila z odpowiedzią, że zwrócą 600zł (za brakujące ok 700kg). Do dzisiaj nie doczekałem się pieniędzy, ani informacji. A minął już rok!

Do tego worki popękane na zgrzewach, kilka kamieni i !!!śruba M14!!! dobrze że zauważyłem ją przy wsypywaniu do zbiornika...

 

Nigdy więcej resovera!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Resover czy Ekores wystawia sobie sama opinie pozytywne!!!

 

Spojrzcie:

http://www.opineo.pl/opinie/resover-eu

 

wszystkie opinie pozytywne wystawione sa przez osoby majace po okolo 2 wystawione komentarze. wiekszosc wpisow pozytywnych dla firmy resover jest wystawione przez osoby ktore wystawily opienie dwom tym samym firmom - czyli opinie wystawia jedna osoba.

Opinii wystawiono 100!

Gdzie administracja strony Opineo?

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby "rozebrać" problem jakości węgli trzeba się cofnąć lat parę .Otóż była kiedyś i obowiązywała Polska Norma opisująca jakość węgla kamiennego.Po naszym wejściu do UE PN obowiązywaly czas jakiś a potem stały się zupelnie dowolne.I od 2004 coś komuś przeszkadzalo,nie zauważył,nie mógł,nie chciał (niepotrzebne skreślić),żeby wprowadzić jakiekolwiek unormowania jakości węgla obowiązujące w obrocie handlowym.W tym stanie rzeczy Inspekcja Handlowa NIE MOŻE wykonać jakiejkolwiek kontroli rozmaitych "wynalazków" będących w obiegu.I nie pomoże żaden prawnik ani cała kancelaria prawna - brak regulacji prawnych skutecznie pozwala jednej stronie (sprzedającej) na wszystko zaś strona kupująca może kręcić pokrętłami w sterowniku.

Widocznie PT posłowie i senatorowie nie używają prozaicznego węgla do celów grzewczych i tyle.

Warto przyglądnąć się systemowi sprzedaży zbóż.Otóż w każdym składzie jest tablica informująca o normatywnej wilgotności i o dopuszczalnych zanieczyszczeniach oraz jak zmienia się cena w przypadku podwyższonej wilgotności.No i są ,oczywiście ,mierniki tejże wilgotności.To tak wygląda gdyż kupujący jest duży a po drugiej stronie jest malorolny robaczek.

Gdy zaś z zarobionymi pieniędzmi robaczek jedzie kupić węgiel ..... dalej wszyscy wiecie jak to się kręci!

Kupujących węgiel jest w Polsce ponad milion osób.Sprzedających może tysiąc.Jak to się dzieje,że ci co ich malo mogą tak dużo? Wie to ktoś? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...