Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Stabek.pl: Opcja "kup teraz" nie działa. Otwiera się nowa zakładka z opisem "Stranica nie najdiena", cyrylicą. Jest tam za to regulamin, z którego wynika, że sklep internetowy jest prowadzony przez KTK Polska Sp. z o.o.. A na stronie KTK mają tylko jeden rodzaj ekogroszku, czarną perłę. Może to właśnie to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabek.pl: Opcja "kup teraz" nie działa. Otwiera się nowa zakładka z opisem "Stranica nie najdiena", cyrylicą. Jest tam za to regulamin, z którego wynika, że sklep internetowy jest prowadzony przez KTK Polska Sp. z o.o.. A na stronie KTK mają tylko jeden rodzaj ekogroszku, czarną perłę. Może to właśnie to?

 

rusek z domieszką morskiej bryzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 4.04 a ceny jak nie spadały tak nie spadają - masakra!

Wesoła po 910PLN

W ubiegłym roku o tym czasie płaciłem 810PLN

 

I już nie spadną. Kopalnie obniżyły po 2 dychy, dilerzy... po 8 zeta. Tylko zdesperowani ewentualnym brakiem klienta latem sprzedawcy będą w tym roku obniżać ceny. Być może węgle klasyczne typu orzech czy kostka będą bliżej sezonu tańsze, bo może zadziałać efekt uszyszkowienia milionów kubików drewna. Ale na ekogroszku cenowych zjazdów bym się nie spodziewał. No może na ruskim, ale póki co dolar drogi i giełda też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 4.04 a ceny jak nie spadały tak nie spadają - masakra!

Wesoła po 910PLN

W ubiegłym roku o tym czasie płaciłem 810PLN

 

No niestety czekam na obniżkę żeby zacząć już kupować pomału groszek na następny sezon ale chyba jeszcze poczekam :) do muru przyparty nie jestem bo przy aktualnych temperaturach tego co mam starczy mi na cały kwiecień i jeszcze trochę maja, chyba że się ociepli to przejdę na tryb letni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to to samo ale patrząc na parametry to maja porównywalne inaczej jest już z ceną RETOPALA z PGG kupisz taniej niż Czerwoną Iskre z Kareny.

 

Wyraźnie jest napisane KWK PIAST, a ciekawe czy się ludki kapnęły że sporo taniej jest prosto od producenta niż od prywaciarza, czy dalej przepłacają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=6776020080

Myślicie ze za 800zł z wysyłka to dobra cena? za ten eko

palił ktoś nim

Na obniżki nie ma za bardzo co liczyć tak jak piszecie śledzę ceny od dłuższego czasu i teraz po kilka złoty poobniżali sprzedawcy, ciekawe czy będzie taniej? cy juz coś kupić

 

a kupiłem czarną perłę od ktk za 710zł z wysyłką do grzania wody i na jesień jest niezła, z worków się nie lało , trochę wilgotna ale bez żadnej breji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=6776020080

Myślicie ze za 800zł z wysyłka to dobra cena? za ten eko

palił ktoś nim

Na obniżki nie ma za bardzo co liczyć tak jak piszecie śledzę ceny od dłuższego czasu i teraz po kilka złoty poobniżali sprzedawcy, ciekawe czy będzie taniej? cy juz coś kupić

 

a kupiłem czarną perłę od ktk za 710zł z wysyłką do grzania wody i na jesień jest niezła, z worków się nie lało , trochę wilgotna ale bez żadnej breji

 

Miałem tego Pieklorza żółtego za 880 zł z przesyłka płaciłem chyba w lutym :) palił się dobrze nie narzekałem na ten ekogroszek a co najważniejsze to był suchy a kupowałem w okresie jak padały śniegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy od producenta nie trzeba kupić większej ilości?? A jak jest z kosztami przesyłki ??

kupie u nich ale licze ze moze 30-40 zł pójdzie w dół, cena taka sama ciągle jak zimą

 

 

https://pgg.pl/sklep/index/produkt/id/4%2CRetopal%2B-%2BEkogroszek

producent :)

Edytowane przez sebastian88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie u nich ale licze ze moze 30-40 zł pójdzie w dół, cena taka sama ciągle jak zimą

 

 

https://pgg.pl/sklep/index/produkt/id/4%2CRetopal%2B-%2BEkogroszek

producent :)

 

Może jeszcze parę złotych pójdzie w dół na allegro zauważyłem pierwsze oznaki obniżek ja się wstrzymam do końca maja i zakupie na cały sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...