Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Ceny spadają a my jakoś tych spadków nie widzimy. Myślę że to kolejny artykuł napisany pod publikę. Robią nam taki mętlik w głowie że już człowiek nie wie czy ma kupować bo taniej nie będzie czy poczekać bo może jeszcze stanieje ale i tak na końcu wychodzi jak zawsze zwykły szaraczek dostanie po ... wiadomo czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie lepsze i czy paliliście tym:

http://allegro.pl/ekogroszek-pieklo-czerwony-kwk-wesola-promocja-24t-i6729194972.html

 

A tutaj jakaś promocyjna cena nie wiadomo czemu ale czy warto go brać?:

http://allegro.pl/ekogroszek-pieklo-zolty-dawniej-pieklorz-hit-i6731760643.html

 

To są ceny bez transportu jak wejdziesz na wszystkie przedmioty sprzedającego to zauważ że są rożne ceny szukaj tych najtańszych z transportem. A co do węgla to pisałem już o nim wcześniej, żółty miałem i byłem zadowolony dotarł do mnie suchy mimo opadów śniegu :)

Jak może jeszcze stanieje to się zdecyduje na ten żółty czerwonego nie testowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wziołem sobie 2 worczki Ekogroszku Ultra - Sztygar. Byłem w Mrówce i był po 21zł worek, czyli tona za 840zł.

A ze się zimno zrobiło to odpaliłem wczoraj piec i wrzuciłem. O dziwo suchy i pali się łądnie bez spieków. Tak patrzę ze w tej cienie to chyba warto go kupic porównujac ceny w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wziołem sobie 2 worczki Ekogroszku Ultra - Sztygar. Byłem w Mrówce i był po 21zł worek, czyli tona za 840zł.

A ze się zimno zrobiło to odpaliłem wczoraj piec i wrzuciłem. O dziwo suchy i pali się łądnie bez spieków. Tak patrzę ze w tej cienie to chyba warto go kupic porównujac ceny w internecie...

 

Nawet ma niezłe parametry u mnie dopiero się mrówka buduje ale jest w miejscowości nieopodal Kielc nie mam za bardzo po drodze ale chyba podjadę i zobaczę po ile jest i może wezmę na testa ze 4 wory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliłem tym wynalazkiem w ramach testów. Spaliłem 4 worki.

Spala się dobrze ale mnóstwo kamienia.

https://esterownik.pl/forum/posty,3523/opal?m=107837#107837

 

W necie ten wynalazek stoi za cenę od 840 zł do 880 zł za tonę to za taką kasę powinno się kupić sam ekogroszek bez zbędnych dodatków których raczej w piecu spalić się nie da :) jeszcze pieca na spalanie kamienia nie wynaleźli a szkoda bo mam sporo tego na działce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie ten wynalazek stoi za cenę od 840 zł do 880 zł za tonę to za taką kasę powinno się kupić sam ekogroszek bez zbędnych dodatków których raczej w piecu spalić się nie da :) jeszcze pieca na spalanie kamienia nie wynaleźli a szkoda bo mam sporo tego na działce :)

U mnie kamienia narazie nie widać. Popiołu minimalnie. Chyba najlepszy jakim paliłem. Mrówka chce 45 zł za transport 6 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekawy to ja go zamówiłem 3 dni temu, o dziwo dziś już doszedł i to pocztą polską. Zaryzykowałem i wziąłem ze strony bo na allegro 2 dychy drożej mają :rolleyes: otworzyłem pierwszy worek i nie jest źle. jest suchy a to plus ewidentnie.

 

Ekogroszek "Stabek" jest to rusek Czarna Perła tylko w innym opakowaniu :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...