Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ranking paliwa typu ekogroszek.


Mattin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich. Proszę o podpowiedź w kwestii zakupu ekogroszku na kolejny sezon. Co sądzicie o opale Retopal z PGG, Ekoret z KW oraz Iskrze czerwonej i Wesołej z Kareny. Szykuję się do zakupu 5 ton i zależy mi na opinii Was jako wieloletnich praktyków w użytkowaniu ekogroszków.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Proszę o podpowiedź w kwestii zakupu ekogroszku na kolejny sezon. Co sądzicie o opale Retopal z PGG, Ekoret z KW oraz Iskrze czerwonej i Wesołej z Kareny. Szykuję się do zakupu 5 ton i zależy mi na opinii Was jako wieloletnich praktyków w użytkowaniu ekogroszków.

 

Pozdrawiam

 

Retopalem z PGG nie paliłem ale czytając to forum często przewija się ten groszek i ma dobre opinie koło siebie mam Ekoreta z Juliusza i tez jest ok ale ma jeden minus po każdych 5 workach piec do czyszczenia z sadzy a co do Kareny też czytałem dobre opinie ale ceny na stronie to mają kosmiczne. Jeżeli masz kasę to na Twoim miejscu wziąłbym 2 tony Retopala na początek sezonu i na koniec 2 tony Kareny czerwonej na środek sezonu i 1 tone Kareny Wesołej na większe mrozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem Retopal w sklepie PGG, węgiel suchutki, paliłem nim 2 sezony wstecz więc zmam ten opał - jest bezproblemowy, polecam. Zakup w piątek dostawa w środę, worki mocne, tylko jeden uszkodził się i to przy rozładunku. Ten sezon paliłem ruskiem z Energo też był ok ale 850 za ruska nie dam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie rozumiecie co się pisze? Węgiel na giełdzie jest 60% droższy niż przed rokiem a w Polsce zaczyna go najzwyczajniej w świecie brakować. Kopalnie nie mają gotowych nowych ścian, towar jest ale kopać się go nie da bez inwestycji. Na inwestycje trzeba kasy a PGG jest bankrutem pomimo zastrzyku finansowego sprzed kilku miesięcy. Cały ten cyrk z przyłączeniem KHW to miał być zwykły trik na obejście przepisów o niedozwolonej pomocy państwa, tylko nie bardzo zadziałał. Dobrze już było.

Widać że chyba jednak nie rozumieją co się do nich pisze, ale cóż.

Zgorzelec i Casto będą w siłę rosły sprzedając czecha z wodą, gorzej tam gdzie już brunatnym palić zakazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że chyba jednak nie rozumieją co się do nich pisze, ale cóż.

Zgorzelec i Casto będą w siłę rosły sprzedając czecha z wodą, gorzej tam gdzie już brunatnym palić zakazali.

 

Rozumieją rozumieją tylko że ja jakoś nie zauważyłem żeby brakowało węgla na składach i na allegro tez tego nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...