Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oli i Jacka droga do gniazdka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Olu oj warto, warto my w niedzielę też zrobiliśmy wyskok w góry do Koninek .A wczoraj pojechaliśmy do producenta drzwi za Myślenice i też roskoszowaliśmy się widokami bo ładnie było widać Tatry a w tą niedzielę planujemy Ogrodzieniec .

 

Cześć Reantko, byliśmy na Weselu - drugi koniec Polski, ale fajny wypad:), a Ogrodzieniec też piękny - znam bywałam jak mieszkałam na Śląsku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola!

 

Co tu dużo mówić już jest pięknie, domek mam na myśli. Co by nie było w środku, sam domek biję wszystko na głowę. Klimacik fajny jest.

Reszta to będzie jak przyprawy do dania głównego. Wszystko zależy jaka z Ciebie kuchareczka, czy na ostro czy na łagodno lubujesz?!!!!

 

czekam, ....aż mi ślinka cieknie, i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożena dziękuję:). Powoli podchodzimy do wylewek - mokre prace, których nie lubię, ale niestety trzeba:), dlatego chciałabym żeby ekipa była sprawna, a później chciałabym wyrównać teren i powoli zacząć coś sadzić w końcu w ogrodzie. Jeszcze mamy jeden dylemat odnośnie garażu - mamy projekt, garaż wolnostojący rzecz jasna, i nawet materiał jest zakupiony, na przechowaniu w tartaku - chcieliśmy go zrobić z modrzewia, żeby się zgrał z domem, ale zaczęły się pojawiać pytania, czy nie lepiej zamówić blaszak pod wymiar i otynkować (pomysł lili), blachodachówkę położyć taką jak w domu, zaczęłam się zastanawiać czy drewaniany prosty garaż nie popsuje klimatu domku. Drzewo zawsze można sprzedać na ten garaż więc problemu wielkiego nie ma. Sama nie wiem. Napiszcie co myślicie. Tym bardziej, że znalazałm śliczne ogrodzenie do domu drewniane ale z betonowymi łączeniami czy jak tam się to fachowo zwie:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...