Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oli i Jacka droga do gniazdka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kala, ja mieszkam głównie u koleżanki, bo 'na budowie' brakuje jeszcze kilku podstawowych elementów:), ale spałam już tam, nie dam zdjęć bo nie mam jeszcze porządku:) - wszystko w kartonach, może w weekend uda mi się bardziej ogarnąć, ale prawda taka że nie ma co fotografować -ani kolorów, wkręty na ścianach, płyty k-g, osb na podłodze, schody tymczasowe - wcześniej dokumentowane, kuchnia w rozsypce;) beton na parterze na podłodze i obecnie fachowiec robi dolną łazienkę, więc na razie tyle. Wczoraj pisałam u Ciebie, ale chyba mi zżarło, napisałam że łazienkę masz cudną a tabliczka z napisem fajnie się prezentuje i dobrze pasuje. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Oleńko :)

GRA-TU-LA-CJE! :D Złoty medal za odwagę, bo to nie lada wyzwanie wprowadzić się w trakcie prac, ale nagrodą jest super-przygoda! Tak jak piszesz, jest wesoło i na pewno nie można powiedzieć, że jest nudno. Co do wqr..ej ekipy, to też to przerobiłam i nawet nie jeden raz. Obecnie dużym talentem do podnoszenia mi ciśnienia wykazuje się co jakiś czas tynkarz i nie tylko, ale o tym "nie tylko" nie wypada mi pisać... :)

Domek jest cudny, mimo, że jeszcze nie "na wysoki połysk" - klimat i dusze już ma bez dwóch zdań - zwłaszcza przy kominku...

Idziecie z robotą jak burza, więc jestem pewna, że przed zimą będzie Wam już cudnie i domowo...

Buziaki i wklejaj zdjęcia, będzie nam wygodniej kibicować, gdy będziemy wiedzieć za co w danym momencie trzymamy kciuki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGP, dzieki za odwiedzinki:) i miłe slowa, Ewa, dobre pytanie, bo noc była baaaaaaaaaaaardzo zimna:), dzięki za wsparcie:), Kala, jako że naprawdę od teraz będzie robione wszystko metodą gospodarczą, to i z tą łazienką trochę zejdzie, bo teść zrobił sobie tygodniową przerwę, a my zapacowani, więc nie ma nowych zdjęć ani postępów, poza tym, że uruchamiamy wreszcie dziś pralkę:). Lidka, Ty zawsze potrafisz podtrzymać na duchu:). Dziękuję i się cieszę, że Ci się podoba:). Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ilona, co tam u Ciebie? Kaluś, dziękuję, ale za to u Ciebie już wszystko lśni:), Ewuś, wczoraj Jacek tak rozpalił w kominku, że w krótkim rękawku chodziłam po piętrze, bo na dole nadal zimno:), grzejemy póki co tylko kominkiem, ale z plaszczem wodnym i mam nadzieję, że jak już się ociepli parter to będzie cudnie, bo ja uwielbiam ciepełko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dzięki Kobity za wsparcie, od razu raźniej:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...