Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oli i Jacka droga do gniazdka


Recommended Posts

Aniu, fajnie że wpadłaś:), zamieszkamy to na pewno bo już pomieszkujemy:), tyle że Świąt raczej jeszcze nie wyprawię, ale w 2012 to niech Rodzinka już zapisy robi, bo może miejsca zabraknąć;), Ilonka, fajnie że jesteś, też to tak sobię tłumaczę, powolutku:), Ewuś, no wszystko tak powoli się robi, ale z nowości juttro wjeżdżają drzwi wewnętrzne i zamówiliśmy w końcu płytki do łazienki - będzie czarno-biało-drewniana:). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Wam, zaczęliśmy ostatnio ogrodzenie - wszystkie słupki są już wbite, teraz tylko siatka. Dom tylko od frontu będzie miał drewniane ogrodzenie , z trzech stron będzie siatka. W środę ustalamy jakie następne prace będą robione. Musimy się dostosować trochę do Teścia, a ostatnio zrobił sobie troszkę wolnego, więc z prac wykończeniowych nic nie ruszyło. Konieczne jest aktualnie: ogrzewanie parteru i łazienka, płytki już kupione, prysznic też, kibelek jest, szafka pod umywalkę również. Przyjechały drzwi wewnętrzne: http://img24.imageshack.us/img24/1544/zdjcie0460w.jpg Te po lewej są z łazienki, te z prawej ze składzika. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Oleńko :)

Śliczne drzwi - naprawdę super! Strasznie się cieszę, że coraz bardziej domowo się już u Was robi. Jak już skończycie łazienkę, to reszta może się spokojnie powolutku kończyć. Ciepło już macie, łazienkę prawie też - święta będą naprawdę klimatyczne - nawet jeśli trochę po spartańsku - za to potem wspomnienia niesamowite. Ja do tej pory z łezką w oku wspominam ciasnotę małego pokoiku u babci mojego męża, gdzie mieszkaliśmy przez trzy lata i potem jeszcze przez pierwsze 3 tygodnie po narodzinach naszej starszej córki - nie chciałabym do tego wrócić, ale wspominam to z przyjemnością... Śmiejemy się z tamtych czasów nieraz do rozpuku... :)

Trzymam kciuki za szybkie postępy - wklej fotki, jak już coś zrobicie, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ogrodzenie "sierobi", ale póki co wokół niego mamy też rozciągniętą siatkę leśną - tylko od strony sąsiada jest normalna siatka, którą kupowaliśmy na spółę, gdy on grodził swoją działkę. A jak już ogrodził, to właśnie od niego dostaliśmy to leśne cudo - paskudne toto, ale przynajmniej nikt nam po budowie nieproszony nie łazi, więc kocham tę siatunię niczym św. pamięci Hiltona, który porąbany na dechy komuś chałupę ogrzał... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka, Lidzia, Ewuś,dzięki za miłe słowa, wiem - stare czasy wspomina sie zawsze fajnie - co by nie było:), w końcu byliśmy młodsi i do wszelkich spraw podchodziło się z większym dystansem;), jakos tak jest:), ale nie ma co narzekać na obecne - nie jest źle:), mieliśmy problem z ciśnieniem wody, nawet nie pisałam wiele, bo nie chciałam zapeszyć, ale się w końcu wyjaśniło, a robota nie mogła iść przez to do przodu, bo cały czas szukaliśmy rozwiązania, fachowcy oglądali - nikt niczego sie nie dopatrzył i dzięki Teściowej:)- która przyjechała do nas na budowę i posprzątała tak, że aż się lśni:) i wtedy ciśnienie spadało okrutnie, więć Teść doszedł do wniosku, że bardzo dziwne że przy jej przyjjeździe tak poleciało i doszliśmy do tego, że chodziło o zbiornik podgrzewający wodę, który oecnie jej nie może podgrzewać, bo jest powiązany z piecykiem gazowym, i do niego uciekała ta nasza woda:), całe szczęscie do niego:), to się rozpisałam, jak nigdy;). Ogrodzenie z trzech stron już jest - od poniedziałku mam nadzieję ruszamy z łazienką!!!Nie mogę się doczekać!!! Ewa też chcę takie deseczki - idę podpatrzeć u Ciebie jak to to wygląda:). Pozdrawiam Po weekendzie daję foty:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to teściowa :) - chce dobrze, kobieta, a wychodzi jak zawsze... :D - to tyle kawałów. Fajną masz teściową - gdy jeszcze wnętrza nie są wykończone, to takie sprzątnie jest na wagę złota! Z każdym machnięciem szczotką robi się ładniej i można się poczuć bardziej domowo, gdy już nic nie fruwa pod ścianami... :)

 

OLEŃKO, NAPISZ MI, PROSZĘ, NA PRIVA NAMIARY NA FIRMĘ OD DRZWI - IŁAWA JEST NIEDALEKO, WIĘC JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA.

A jak z jakością wykonania Waszych drzwi? Na zdjęciach prezentują się super - zadowolona jesteś? Detale są dopracowane?

Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli dzięki temu zaoszczędzimy trochę kasy... :D

 

Buźka i powodzenia z łazienką - czekam niecierpliwie na fotki z placu boju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jako że nie napisałam po którym weekendzie będą te zdjęcia:), to daję je po tym, ale szczerze mówiąc to naprawdę nie ma co oglądać:), ale wiem, że zdjęcia są ogólnie lubiane, więc troszkę chociaż pokażę:) łazienka w trakcie realizacji: http://img72.imageshack.us/img72/6330/zdjcie0475h.jpg i prawie skończone ogrodzenie z trzech stron: http://img820.imageshack.us/img820/6166/zdjcie0477x.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...