Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oli i Jacka droga do gniazdka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Super, moja radość jest wielka:)serio, projekt oczywiście Rydzowo, zgadza się! Dziękuję z góry za pomoc, cieszę się, że jest Was coraz więcej. Pozdrawiam!!!! A zdjęcia mam zamiar dziś wrzucić - zaczęli kopać i mają zbroić, robota wre!!!!Cel: zamknięcie domu przed zimą!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu łopatę troszkę ucięło;) i majstra na jednej nodze, drugą śmiesznie wywijał, ale program dostosował do wymagań forum.

A tak z innej beczki, to pierwsze dni na budowie faktycznie stresują, ekscytują, ale co najważniejsze wizja domku się przybliża. Bardzo przyjemne uczucie.

Ponadto wczoraj wrócicliśmy o północy z tartaku - kawałek do niego mieliśmy, ale widzieliśmy już drzewo na dom - nawet kawałek mam w torebce - pięknie pachnie!!! W następnym tygodniu dalszy ciąg zmagań budowlanych. Chwila oddechu i przemysleń, jutro dalszy ciąg materiałów budowlanacy, ażeby w poniedziałek, wtorek (niedookreślenie budujących:)mieli materiał. Zamierzam też ciut więcej pisać o poczynaniach i przygodach, mam nadzieję, bez większych niespodzianek, budowlanych, ale najpierw musiałam wstawić zaległe zdjęcia, bo byście mnie zlinczowali na forum:).

Ponadto witam Wszystkich odwiedzających, bardzo mmi miło, odwdzięczę się rewizytą, choc u niektórych juz buszowałam:). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...