Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oli i Jacka droga do gniazdka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 355
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ewa, dziękuję, oby Ci jeszcze pogoda dopisała, jak się sprężą bez przeszkód, to szybko pójdzie!!!A czym zamierzasz kryć? U nas już prawie cały zakryty, a ja dziś władowałam się po raz pierwszy na poddasze - wcześniej jakoś miałam opory, ale dzisiaj posprzątałam że aż lśni, gorzej ze mną, bo napracowalam się chyba za cały tydzień i szczęśliwie właśnie sobie siedzę z herbatką przy komputerze i odpoczywam - ostatnio to słowo lubię!!!Nawet bardzo. Ale obiecałam sobie, że dziś posprzątam, a tym samym dotrzymałam słowa na forum - w końcu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No baaaałdzo ładny daszek będzie ...absolutnie po mojemu zrobiony :yes:

 

Dzięki Aga, przeglądałam wczoraj dość wnikliwie Twój dziennik i faktycznie nawet projekty mamy dość podobne, a jeśli chodzi o daszek nad wejściem głównym, to jest prawie identyczny jak u Ciebie, a najzabawniejsze jest to, że miał być jak w projekcie, ale że cieśla robił wiele po swojemu, to i daszek zmajstrował, i pomimo, że właśnie z powodu "nie liczenia się z naszym zdaniem, się z nim pożegnaliśmy, to akurat daszek przypadł nam bardzo do gustu:), a jak już zobaczyłam, że i u Ciebie taki, to się utwierdziłam, że to jest to!!! Chyba modrzew powoduje podobne odczucia estetyczne:).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ilonka:)bardzo nam miło:). A propos całego dachu, bo już jest, to muszę się tam wybrać "za dnia", bo jak przyjeżdzam ok 16 to ledwo dom dostrzegam:), a że okolica jeszcze mało zabudowana, to i z oświetleniem nie jest najlepiej:), ale w sobotę jak nie będzie lało, to obiecuję, powklejam nowe fotki z daszkiem, ocieplonymi drzwiami, foliowymi oknami ze szprosami gdzieniegdzie;), Pozdrawiam Odwiedzających!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...