Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Chemistral"


Włodek W.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tak postawionej tezy śmiało można wysnuć wniosek, że ktoś kto podobno nas truje stosuje loterię "na kogo wypadnie na tego bęc". Opiera więc swój biznes nie tylko na glinianych nogach, ale i na idiotycznym założeniu, że jego i jego najbliższych choroba nie dosięgnie. Oczywiście cd tej historii może wyglądać tak, że wybrańcy uczestniczący w spisku, dostają poza oficjalnym obiegiem lekarstwa, tylko jak nadwyżki takich pierwiastków usunąć z organizmu? Ok, zostawmy to na później. Musieliby też jednak godzić się na udział w takim przedsięwzięciu. Robią to zapewne nie za darmo, a za potężne pieniądze. Tak to widzicie? Jeśli tak to współczuję chorej wyobraźni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tak postawionej tezy śmiało można wysnuć wniosek, że ktoś kto podobno nas truje stosuje loterię "na kogo wypadnie na tego bęc". Opiera więc swój biznes nie tylko na glinianych nogach, ale i na idiotycznym założeniu, że jego i jego najbliższych choroba nie dosięgnie. Oczywiście cd tej historii może wyglądać tak, że wybrańcy uczestniczący w spisku, dostają poza oficjalnym obiegiem lekarstwa, tylko jak nadwyżki takich pierwiastków usunąć z organizmu? Ok, zostawmy to na później. Musieliby też jednak godzić się na udział w takim przedsięwzięciu. Robią to zapewne nie za darmo, a za potężne pieniądze. Tak to widzicie? Jeśli tak to współczuję chorej wyobraźni.

Popełniasz błąd próbując racjonalizować cały ten temat. Niewłaściwa to postawa. W końcu jest to nic innego jak baśń ludowa, 'urban legend', klechda czy też bajka. Rozmawiamy o tym czy istnieją smoki i jakie mają ogony, ewentualnie czy głowy są trzy czy też dwie. Najgorsze że moderatorzy, z nudów najwyraźniej dolewają soli do kominka. Wstawiają tematy, usuwają tematy, denerwują Włodka i nie pomagają nic a nic w wyjaśnieniu tej łamigłówki.

 

Tak sobie myślę by złapać taki samolot i przypiec go trochę na małym ogniu. Zaczął by sypać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perm, próbujesz mnie ustawić w tej dyskusji na miejscu kogoś, kto bierze to na poważnie. Ale hasło "łapaj smoka!" jest OK. Forum LUDZI KTÓRZY WIERZĄ, mogłoby ufundować jakąś nagrodę za złapanie "smoka" : )

Nie próbuję. To wszystko raczej było do apologetów wrednych samolocików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Przed ,,chmurami śmierci" obronic sie mozna troche, jezeli mamy w pełni sprawną tarczyce.odpowiada za pozbycie sie metali ciezkich.z organizmu.

Czyli nasycic tarczyce jodem.Nadmiar organizm pozbedzie sie tak jak witaminy C.Jedna kropla plynu lugola na 10kg masy ciała.

Kazdy robi co uwaza i zgodnie z posiadaną wiedza.Jedzenie ma znaczenie.

POMÓZ SOBIE SAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed ,,chmurami śmierci" obronic sie mozna troche, jezeli mamy w pełni sprawną tarczyce.odpowiada za pozbycie sie metali ciezkich.z organizmu.

Czyli nasycic tarczyce jodem.Nadmiar organizm pozbedzie sie tak jak witaminy C.Jedna kropla plynu lugola na 10kg masy ciała.

Kazdy robi co uwaza i zgodnie z posiadaną wiedza.Jedzenie ma znaczenie.

POMÓZ SOBIE SAM

To ja bym musiał 25 kropel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
To ja bym musiał 25 kropel.

Jak przeżyłeś Czarnobyl, to już nie musisz w ogóle nic zażywać.Jodu 129 masz uwiązanego w tarczycy na na jakieś sto-kilkadziesiąt milionów lat.

Z tym jodem w kroplach Lugola to fajna sprawa, rozpada się już co 13 godzin.

Ciekawe jak organizm zareaguje na tellur, ksenon i potas ? Pewnie to co be, to wysika a to cacy- wykorzysta. Potas wzmacnia serce, gazowy ksenon mózg.Zajebiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeżyłeś Czarnobyl, to już nie musisz w ogóle nic zażywać...

Ale ja lubię. Poza tym wierzę Włodkowi. Ty to musisz na wszystko mieć jakieś pieprzone dowody. Zero romantyzmu. Ja się nawróciłem. Wplótłbym kwiaty we włosy i biegał po łące ale moje cebulki dawno temu powiedziały sam se rośnij. Komuna jebana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Ty to musisz na wszystko mieć jakieś pieprzone dowody. Zero romantyzmu. Ja się nawróciłem. .

Ależ i ja się nawracam , tylko nie jestem aż tak błyskotliwy.

Powoli, zaczekaj a jeszcze razem pomkniemy boso po łące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...