Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Chemistral"


Włodek W.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jarek wygląda mi na jedną z pierwszych ofiar oprysków....

 

 

Zdaje się, że pierwszą ofiarą oprysków miał być ktoś zupełnie inny (może Jožin to nie Józek, a Jarek?) - taak przypomniał mi sie pewien przebój z polskim tłumaczeniem ;)

 

tajemnica oprysków wyjaśnia się w 0'38" ;)

Edytowane przez Cpt_Q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabetonowani własnym ego.

Epidemia raka tez was dosięgnie jak wielu ludzi, szybciej niż myślicie.

Potem będą was ,,leczyć "chemia która tylko zabija .160 lat temu tez l,,leczono"arszenikiem dzisiaj to podają w kroplówkach pod inną nazwa.

I I bedą mowić ,że was lecza .Brr Tfu

Na własne życzenie.trzeba podpisać zgodę na .........

Kasę za chemie ktoś weżmie .waszą smiercia nikt sie nie będzie przejmował oprócz bliskich.

Taki los czeka nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabetonowani własnym ego.

Epidemia raka tez was dosięgnie jak wielu ludzi, szybciej niż myślicie.

Potem będą was ,,leczyć "chemia która tylko zabija .160 lat temu tez l,,leczono"arszenikiem dzisiaj to podają w kroplówkach pod inną nazwa.

I I bedą mowić ,że was lecza .Brr Tfu

Na własne życzenie.trzeba podpisać zgodę na .........

Kasę za chemie ktoś weżmie .waszą smiercia nikt sie nie będzie przejmował oprócz bliskich.

Taki los czeka nas.

 

no, ciebie spryskany Włodziu - pewnie tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postow wypadło i niezła papka wyszła .Moderator zrobił swoje.

I wszyscy to kupili.Temat został wyśmiany i oto chodzi .Prawda jest wyśmiewana .,potem kategorycznie zaprzeczana ,

następnie staje się oczywista. tylko trochę wody musi upłynąć .Bo trudno w to uwierzyć.Mnie tez było trudno

Piotr Beim ma racje (grypa666)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trurl

 

Tak na głupotę nie ma lekarstwa.Link YT taki sobie.Wkleiłeś sobie yt ,żeby post sobie nabić ?

Nie oglądałes linków z adresami. ?

Mróz jak cholera a samoloty sobie latają i dalej robią pogodę.

Kto przygląda się chmurom ? Jak sa robione?.

Każdy patrzy pod nogi i pilnuje co by w du....e komuś nie wjechał .I na kredyt ,żeby było.........

Raka będziemy mieli jak w banku. zgodnie z planem depopulacji.Tylko nie wszyscy, kto ma antidotum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Kurna, ale czadowy wątek. Te smugi na niebie mnie truły już kilkadziesiąt lat temu, ale żadna kilka dni nie wisiała nade mną kilka dni. Teraz koncerny trują mnie i moje dzieci antybiotykami, władza każe pod karą je szczepić, oszukują trując sztucznym jedzeniem itd. Tylko czemu do cholery ludzie żyją coraz dłużej? Aha, z tym księżycem to faktycznie możni tego świata coś kręcą. Jarek z Leszkiem maczali w tym palce już w swoim dzieciństwie. Matrix i Archwum X żondzom!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przygotowałeś się do tematu. te kilkadziesiąt lat to żeś se sam wymyślił. a pro pos... który rocznik jesteś?

trza więcej poświęcać na czytanie a mniej na osądy... najgorsze jak się człowiekowi wydaje, że już nie ma mądrzejszych od niego. i myślisz, że jak ci środki masowego przekazu wciskają, że wszystko jest cacy to tak na pewno jest? dać ci głupi przykład? wiesz jaki jest najlepszy wywiad na świecie? watykański ale oficjalnie taki nie istnieje bo przecież po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może mój ironiczny język i sposób pisania wprowadziły cie w błąd. Patrząc na na twój avatarek mogę śmiało określić się jako dużo starszego od ciebie. Nie wiem skąd wysnuwasz wniosek, że nie poświęcam czasu na czytanie, ale to już pozwala mi określić twój sposób postrzegania świata. Mogę również ci coś doradzić. Mniej lektur fantasy, a więcej opartych na faktach. Być może jak już dorośniesz, zrozumiesz że szukanie wszędzie spisku nic dobrego nie przynosi. Któregoś dnia spojrzysz na żonę i stwierdzisz, że to obcy w twoim domu i .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o postrzeganie mojej żony się nie martwcie.

compi skąd żeś chłopie wyczytał, że chemtrailsy trują cię już kilkadziesiąt lat (to zjawisko znane od 90 lat ub. wieku). niestety dalej twierdzę , że nie znasz tematu w którym się wypowiadasz w "ironicznym języku". a twoja deklarowana dojrzałość powinna skłaniać do niewyśmiewania się z czyichś racji skoro samemu nie jest się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ty jak widzę jesteś w temacie i to już od ośmiu stron tego wątku. Wniosek o truciu wysnułem stąd, iż już jako mały chłopak obserwowałem ruskie migi pozostawiające za sobą ogony kondensatu poprzecinane w poprzek i wzdłuż. To wtedy truły czy nie bo już faktycznie dochodzę do wniosku, że nie jestem w temacie. Przyjmijmy, że masz rację i że jesteśmy truci. Powiedz jakie masz objawy tych niecnych praktyk? Bo ja się czuję bardzo dobrze, kondycja dopisuje, a do lekarza chodzę bardzo rzadko. Może ONI nam pomagają?! Nie wpadliście na to? Czy jeśli zachoruję na raka to wtedy mam zwrócić się do ciebie o wskazówki dla lekarzy? Mam też pomysł, abyście napisali do założyciela WikiLeaks. Pomoc Julian'a może okazać się bezcenna. Tobie z kolegą nie brakuje ani zapału, ani potencjału, ani możliwości nie są jakieś tam wielce pożądane. Może z tego nawet jakąś kasę zarobicie. Jednak to co tu propagujecie musi mieć jakiekolwiek podparcie w faktach, inaczej na prawdę twoja żona może być obcym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...