Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Chemistral"


Włodek W.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

człowieku pokazujesz mi zwykłą smugę kondensacyjną. i tak w kółko. ja swoje ty swoje. odróżnisz w końcu jedno do drugiego? dam se łba ukręcić, że jakby ktoś fotkę strzelił 3 min. później to smug by nie było.

Podałem ci wyżej wyjaśnienie i linka do strony na której o smugach kodensacyjnych wypowiada się ktoś kto wie o chmurach wszystko bo taki ma zawód. To samo znajdziesz w książkach o meteorologii, również tych pisanych 40 lat temu. Smugi kondensacyjne w sprzyjających warunkach mogą utrzymywać się przez parę godzin. To oczywiste dla specjalistów ale nie dla ciebie. Ty wolisz powtarzać bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego typu smugi pojawiają się od kilku lat

 

O Matko Boska, z którego bądź kościoła... taż ja takie smugi oglądam już lat ponad pięćdziesiąt... to wczesniej co to było???? Kuźwa, ja to już chyba nie żyję... wytruli mnie dawno na amenus... zróbcie jakieś obrzędy dla duchów, zobaczę czy to bedzie na mnie działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku pokazujesz mi zwykłą smugę kondensacyjną. i tak w kółko. ja swoje ty swoje. odróżnisz w końcu jedno do drugiego? dam se łba ukręcić, że jakby ktoś fotkę strzelił 3 min. później to smug by nie było.

No to masz problem, bo ślepo wierzysz, że są jakiś inne smugi a nie bierzesz pod uwagę, że bywają po prostu różne warunki a smuga to smuga. No ale po co wierzyć w to co najprostsze i najbardziej oczywiste, lepiej robić z siebie błazna i roztrząsać wydumane teorie spiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz problem, bo ślepo wierzysz, że są jakiś inne smugi a nie bierzesz pod uwagę, że bywają po prostu różne warunki a smuga to smuga. No ale po co wierzyć w to co najprostsze i najbardziej oczywiste, lepiej robić z siebie błazna i roztrząsać wydumane teorie spiskowe.

 

największą błazenadą jest polemika z tobą. piszę to nie ot tak ale analizując twoje wcześniejsze bufoniarskie i prześmiewcze posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony podziwiam cię, że dalej się udzielasz w wątku, który bywa dla ciebie czasami nieprzyjemny, z drugiej mocno się dziwię, że brniesz dalej narażając się na drwiny. Bo tak szczerze, jedyne przytoczone z waszej strony argumenty, przemawiające za wyimaginowanym spiskiem mamy sobie znaleźć na you tube i w googlach. Twardych opracowań nie ma, jedynie stwierdzenia w stylu Macierewicza i filmiki zrobione w PowerPoincie. Kupy się to nie trzyma i nie wytrzymuje prostych pytań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największą błazenadą jest polemika z tobą

Nieee. Ty cały czas robisz z siebie błazna.

 

Kiedyś pewien dziennikarz postanowił przeprowadzić eksperyment socjologiczny. wprowadził się do małego miasteczka, pomieszkał tam, znalazł pracę, poznał masę ludzi (wiecie takie miasteczko z tych co to każdy każdego zna). No i pewnej nocy przy piwku zaaferowany sprzedał ludziom opowiastkę jakoby miał spotkanie z UFO w pobliskim zagajniku.

 

Po kilku dniach w miasteczku byli tacy co gotowi byli na swoje życie przysiąc, że widzieli to na własne oczy. Pod taki typ podpadasz Savage. Bardzo podatny na sugestie. Bo Włodzio, to wiadomo, spryskany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda była zawsze wysmiewana ,

2) kategorycznie zaprzeczana ,

Potem była oczywista.

Tak Było i pozostanie.

JoShi Wszystkich nas pryskaja .Ciebie tez

,,Nie rozmawiajmy o pogodzie."

Powiedz to tym ktorych woda zaleje na wiosne . i beda szli po nowe kredyty.

Tfuu

I ,,rżont" na to pozwala.marionetki tak maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

compi

Gdzie sie dowiesz prawdy w tvn, moze GW

.No tak tam nie napisali to nie ma tematu. Twardych opracowań nima.i NIE BĘDZIE.

No jeszcze ocieplenie klimatu Ci wcisną naukowo . O programie depopulacji nikt nie wspomni.

Przeczytaj sobie Ksiazke,,Ręce precz od tej książki "J.V Helsing

,,Wujek gooogel"wszystko poooowie, tylko trzeba poszukac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrot

Księża też kłamią i oszukuja zapytajj się ,który ma dziecko powie ,że niewie.,

 

Nieprawda! Mam sąsiada, którego kuzynka ma 2 dzieci z księżmi (kazde z innym) i obydwaj SAMI się o nie starają... Przysyłają i kasę i paczki... Fakt, że są w Niemczech, a nie tutaj, ale jednak... Z tego co wiem, to kuria nic nie daje, chyba, że im...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Special for you:

 

Inteligentna osoba, gdy padają rzeczowe argumenty, analizuje je oraz wyciąga wnioski. Ty jak widzę wolisz dalej kluczyć niż odpowiedzieć wprost, że idiotyzmem jest stwierdzenie jakoby ktoś tam na górze miał używać szkodzących ludziom działań ukrytych i dopuszczać się ich w takim stopniu, że sam się im poddaje. Tak mogą postępować tylko kompletni idioci. Mam jeszcze odrobinę nadziei, że w końcu przyznasz, że mam rację. Inaczej możesz śmiało wpisać się w wymienioną wyżej grupę osób.

 

Inteligentna osoba- przeciwnie do mniej inteligentnej ( np. wykształciucha) - przyjmuje wszystkie argumenty , nawet te najbardziej nieprawdopodobne. Nie krytykuje teorii, jeżeli sama nie jest w stanie im zaprzeczyć, nawet gdy mogą one wydawać się nielogiczne i nieprawdopodobne- pomijam tu inwektywy typu dureń idiota i inne. Tak postępują tylko ludzie ograniczeni w swoim pojmowaniu świata, czerpiący wiedzę tylko z jednego źródła. Ktoś na Hyde Park napisał, że ...konserwatyści to osobnicy genetycznie obciążeni, przebywający w małych zamkniętych środowiskach i odrzucają to co jest z zewnątrz, to czego nie mogą pojąć i zrozumieć. Liberał zaś, to człowiek otwarty na ludzi, nowe pomysły i idee ( nawet te nieprawdopodobne, jak to że ziemia krąży wokół słońca - a kiedyś myślano inaczej i nawet grożono śmiercią za takie herezje).

Mam wrażenie, że jak zwykle czarne jest białe i Ci krytykanci moherów, kaczorów i innych uważanych za oszołomów to ich cisi wielbiciele.

Widać ludzie się nie zmieniają i zawsze jest grupa ludzi, z reguły dość agresywna ( jest to oznaka tego, że niezbyt dawno zeszli z drzewa:yes:), która z poparciem jedynych słusznych mediów, jest skłonna ukamienować innowierców:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligentna osoba- przeciwnie do mniej inteligentnej ( np. wykształciucha) - przyjmuje wszystkie argumenty , nawet te najbardziej nieprawdopodobne. ........

 

Wczoraj było zaćmienie słońca i zauważyliśmy jakiś cień na niebie. Ktoś krzyknął, że to na bank ufo, bo to dobry moment na skok w czasoprzestrzeni. Przyjmijmy ten nieprawdopodobny argument jako prawdopodobny. Od dzisiaj mogę mówić, że widziałem UFO. Jupiii!!!! Kuźwa, zawsze czekałem na ten moment.

 

Aaroncio, przyznam, że kultura wypowiedzi w tym wątku podupadła, pewnie moja również. Często kpina za chwilę zmienia się w inwektywę i dalej to już jakoś leci. Odpowiedz jednak dlaczego normalnie myśląca osoba na podstawie czyichś wypowiedzi s-f miałaby uwierzyć w trucie populacji ludzkiej??? Ta dyskusja całkiem inaczej by wyglądała gdyby Włodek pisał o tym w trybie przypuszczającym, a nie oznajmiającym. Wyglądałaby również inaczej, gdyby odpowiadał na merytorycznie zadane pytania. W momencie gdy się nie potrafi udzielić na coś odpowiedzi to się jej szuka, albo odpuszcza temat i czeka na c.d. On odeśle Cię do Y.tuba lub googla.

Cóż, to pisałem ja, wykształciuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam dlaczego taka ponoć wykształcona i wszechwiedząca osoba (fizyk) jak joshi deklaruje wiarę w bozię. pytana o tą kwestię dziwnie nie ma nic do powiedzenia i nabiera wody w usta. zapytuję gdzie dowody? jeśli nie ma dowodów to czy te dwie teorie nie są warte jedna drugiej? a wiecie co? łatwiej jest uwierzyć w chemtrails niż boga mieszkającego w chmurkach, galaktykach i drogach mlecznych. kurna 90 % ludzi jest wierzących ale nikt nie nazywa ich błaznami czy skropionymi bo można by urazić ich uczucia. w innych kwestiach można obrażać co tutaj ma miejsce. ja zatem uważam, że na miano błazna zasługuje także joshi bo wierzy w coś co nie da się udowodnić. i co przyjemnie?

nie mam zamiaru nikogo obrażać. chcę tylko zasygnalizować, że trzeba liczyć się ze słowami w ocenach innych i cieszę się, że forumowicze już to zauważyli. (niestety sam nie jestem tutaj czyściutki ale wiecie... zwierze atakowane też jest agresywne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...