Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Chemistral"


Włodek W.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ty co widziałaś? pole magnetyczne widziałaś? prąd stały widziałaś? promienie rentgena widziałaś? NO WIDZIAŁAŚ?

ja widziałem piękne pajęczyny na niebie, niteczki pokrzyżowane ze sobą w równych odległościach i kątach. dziwne co? a może tak się dziś lata... jak po kratownicy?

i jeszcze jedno... zmień ten opis pod twoimi postami bo się kłóci z twoimi wypowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty co widziałaś? pole magnetyczne widziałaś? prąd stały widziałaś? promienie rentgena widziałaś? NO WIDZIAŁAŚ?

A jak bym Ci powiedziała, że widziałam?

 

 

ja widziałem piękne pajęczyny na niebie, niteczki pokrzyżowane ze sobą w równych odległościach i kątach. dziwne co?

Na tle niskich chmur, albo nocą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak mamy niskie chmury to nie trują, bo się wtedy te fałszywe ze zwykłymi mieszają? Prawda? Dobrze kombinuję?Tylko wtedy grafik nie zostałby dobrze wypełniony i trzebaby nadrobić w pogodny dzień. Stąd ta kratka nad twoją głową. Kuźwa, ale jestem zajebisty.....

 

łokur.a ale teorie. jeszcze lepsze od tych co czytam w necie. piękne niebo a od kilkunastu dni NIC. no ale ile można rozpylać...

Edytowane przez SAVAGE7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie

 

 

Czyli, jak widzisz, sam sobie odpowiedziałeś dlaczego ostatnio ich nie widujesz :) Masz niepowtarzalną okazję by zauwazyć, ze najprostsze odpowiedzi sa najlepsze :)

 

kurcze ta dziewczyna czuje do mnie miętę, zauważyliście? :)

nie mogę się przed nią opędzić. zawsze tak miałem ale teraz... hoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ta dziewczyna czuje do mnie miętę, zauważyliście? :)

nie mogę się przed nią opędzić. zawsze tak miałem ale teraz... hoho

 

No to wpadłeś ( sam się prosisz) :)

Ostre dziewczyny, lubią ostrą jazdę ( nic złego nie mam na myśli), ale ujarzmiona ostra"laska" to miód nie dziewczyna:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś o błaznach napisałaś? to sobie przypomnij jak bajdurzyłaś o bogu einsteina. jak ci pepeg wytknął że bzdury piszesz to się wiłaś jak piskorz żeby się z tego wykręcić ale racji nie przyznać. napisałaś że wierzył w jakąś siłę a może nawet i nie. buhahahahaha

i ty mi o zbłaźnieniu piszesz?????? weź się skontroluj troszkę z oszczerstwami bo rozdajesz je każdemu tylko nie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Mamy klikać i bic pianke .A prawda jest gdzie ?

Całe te chmury sztuczne to ściema .Robia zasłone ,,dymną",zeby nie patrzec na zachód słońca i na jego świt .

Nie widać ja za......la Nubiru (planetaX) Mamy płacic podatki i nie zobaczyc ,że koniec świata bliski. 2012 (apogeum zbliżenia)

System padnie Zero netu i tel komórkowych.elektronika padnie to system padnie. markety nie beda mogły sprzedawac bo system padł.

Impuls elektro magnetyczny zresetuje cały system (jest wyznaczonych 7 ludzi którzy maja reanimowac system po resecie.)

O To chodzi z tymi chmurkami ( Przy okazji troche ludzi podtruja i zarobia na niby ,,leczeniu"

Co by gawiedz nie wpadła w panikę za szybko.

Czy sie myle?

Kupujmy rowery.Przynajmniej bedzie mozna jezdzic do roboty., tylko co bedziemy robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...