Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Chemistral"


Włodek W.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...

 

Jak już w końcu posługujesz się logiką to zastanów się również jakim cudem dałoby się podobne działania utrzymać w tajemnicy. Nie mówimy tu o jednym - dwóch lotach dziennie ale o całej armii samolotów rozpylających nie wiadomo co na CAŁYM świecie.

Jeżeli będę twierdził że w środku tych samolotów siedzą ufoki to popukasz się w czoło z powodu dosyć oczywistego - bardzo małe jest tego prawdopodobieństwo i brak jakichkolwiek dowodów że to ufoki. Nie chcesz jednak przyznać że z braku dowodów teza o rozpylaniu czegokolwiek jest prawie równie nieprawdopodobna. Smugi kondensacyjne czasem utrzymują się do kilku godzin i to wszystko. Po co dorabiać do tego jakieś niestworzone historie jak nie dla taniej sensacji? Poczytaj sobie o chmurkach i ich powstawaniu.

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest, że wędliniarz pakuje w parówki psa z budą a do szynki samą chemię i też to wpierdziela? no wpierdziela.

tak to ciężko zrozumieć?

...

... ciężko :)

...

biedaku żyjesz przeświadczeniem, że jak szynka z wędzarni to dużo lepsza od parówy? mam koleżkę który to wszystko robi. z resztą to już żadna tajemnica ...

... obracasz się jak widać w towarzystwie osób "szczególnej troski" :) ;) ... to od nich czerpiesz te swoje "spiskowe teorie" ? ;)

 

 

...

... Nie twierdzę, że to spisek!!!

... Przytaczam przykłady, przytaczam to co inni o tym myślą. Po prostu sugeruję, że to możliwe.

... Nigdzie nie napisałem, że to jest pewne. ...

... Prawda?

... nieprawda :) ... Twoje posty i podawane również przykłady mówią o "globalnym spryskiwaniu" a nie jego próbach i możliwościach technicznych, ... że o "kratownicy nad polskim niebem" nawet nie wspomnę :lol: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ciężko :)

 

... obracasz się jak widać w towarzystwie osób "szczególnej troski" :) ;) ... to od nich czerpiesz te swoje "spiskowe teorie" ? ;)

 

 

 

... nieprawda :) ... Twoje posty i podawane również przykłady mówią o "globalnym spryskiwaniu" a nie jego próbach i możliwościach technicznych, ... że o "kratownicy nad polskim niebem" nawet nie wspomnę :lol: ;)

 

z tobą polemizował nie będę... nie warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja rozpatruję całą tą sprawę jako m o ż l i w ą ! ! !

Przytaczam przykłady, przytaczam to co inni o tym myślą. Po prostu sugeruję, że to możliwe.

 

są tacy, co sugerują, że pod Smoleńskiem dobijano rannych i na filmie wyraźnie słychać strzały..... możliwe ? teoretycznie wszystko jest możliwe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już w końcu posługujesz się logiką to zastanów się również jakim cudem dałoby się podobne działania utrzymać w tajemnicy. Nie mówimy tu o jednym - dwóch lotach dziennie ale o całej armii samolotów rozpylających nie wiadomo co na CAŁYM świecie.

 

to byłaby chyba największa operacja logistyczna na świecie !

dziesiątki tysięcy hektolitrów chemikaliów, ich produkcja, transport, przechowywanie...

setki samolotów codziennie tankowanych paliwem i chemikaliami....

tysiące wylatanych godzin w powietrzu....

setki pilotów....

tysiące ludzi obsługi naziemnej.....

setki ludzi w wieżach kontrolnych, obserwujących te cykliczne loty.....

 

jak ktoś to zorganizuje w tajemnicy, to mu szczerze pogratuluję i postawię dużą wódkę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurva człowieku ......

 

Podajcie se w takim razie dłoń z Włodkiem. Bo pajacujecie obaj na ten sam temat przytaczając wyssane z palca dowody. I gdy się je obali schodzicie na inny jeszcze głupszy tor. Światowy spisek będziecie wietrzyć przy każdej okazji, a juz gdy obejrzycie filmik na youtobie to tupiecie z radości nóżkami dopóki się wam nie wytłumaczy co na tym filmie widać. Wasze chemistril'e widac już na fotach i filmach z II WŚ, co udowodniłem jakiś czas temu. Wtedy chyba pogody nawet nie potrafiliśmy zmieniać.

 

Zapętliłeś się tym razem. Ja czytac ponownie nie muszę całego wątku, ale tobie to radzę. Na bank broniłeś Włodkowej tezy trucia, a nie zmian pogodowych wywołanych przez człowieka. Szkoda, że nie mam juz tyle wolnego czasu bo bym ci to ładnie wypunktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perm

Kiedys pamietam była taka bajka :

.Syn poszedł za gory , za lasy po wode zywa, dla matuli bo była ciezko chora .

Przyniosł i matula ozdrowiała .

Tak Było w bajce.

Dziś jest Woda żywa i martwa.- ogolnie dostępna.prawie

I ma własciwości lecznicze.

I to juz nie jest bajka tylko fakt.

Tak z bajkami róznie bywa .

Można sprawdzic w necie.

Pozdr

Edytowane przez Włodek W.
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOHO

Ja nie wierze w spryskiwanie ja to widze i czuję .

Tobie to płaca za klikanie ,albo jestes slepy.

I sprawdz linki podane w temacie.Bo klikac to umiesz juz to udowodniłes, tylko dalej juz nie umiesz serfować w necie ?.

Wujek goooogl wyjasni jeżeli masz pytanie . ale to jeszcze trzeba ,,wklikac".

I widac po wypowiedziach ,że szczepionki zadziałały w 100%.

Ograniczyły w rozwoju. Pewien pułap i koniec. Zgodnie z planem .

Prawda jest okrutna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...