Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Chemistral"


Włodek W.

Recommended Posts

Wszystko zgodnie z planem .Program depopulacji trwa i ma sie dobrze.

A że trudno w to uwierzyc . Podziekujmy ,,panu" Sztoclmanowi co był dwie kadencje w nagrode za posłuszeństwo.

Myjmy zeby dalej pastą z Fluorem bądzmy posłuszni systemowi...............Tfu.

Hitler wiedział co dodawac do wody w obozach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Leki masz brac ,a nie żeby Ci pomogły .kupuj i mysl ,że pomagaja .

o to chodzi . Dobry klient to wiecznie chory człek .

Kasa kasa . i tyle

Suplementy to i owszem, brak witamin i minerałow . tu jest przyczyna choroby.

Pomóz Sobie Sam organizm sam sie obroni.

Jedzenie ma znaczenie

.Wszyscy o tym wiedza tylko zapominamy ,że to takie wazne.

Zrób badanie na obecnośc metali ciężkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba założę fanklub Włodka W.

Zaprawdę powiadam wam że cudaków zasługujących na uwagę wielu nie ma. Włodek w tym swoim uporze jest rozczulający. Cały czas myślałem że to jaja ale on chyba w to wierzy choć to zdroworozsądkowo traktując niemożliwe. Te 77 przykazań to jak obuchem w głowę. A ja myslałem że nienormalny jest facet ktory jechał za mna i próbował pokazac mi faka tylko dlatego ze go wyprzedziłem. Dawajwłodeknaprzód. Masz fana w mojej osobie a jak myślę nie tylko. Będę cię wspierał intelektualnie jak tylko będę potrafił. Może zacznę od tego: tfu, cenzor, tfu, ty głąbie!

A może Włodek w realu ma inne imię, np. Jarosław. I tylko, ot tak, pisze sobie tutaj dla rozrywki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden cymbał wymyslił a inni powtarzają.

"The population growth goes down" czyli obniża się wzrost populacji stwierdził Bill odnosząc to do zdaje się (film na wszelki wypadek urywa się w tym momencie) krajów trzeciego świata co jest zjawiskiem jak najbardziej pozytywnym w odniesieniu do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jedzenie ma znaczenie

...

... ciekawym niezmiernie co Ty jadasz ? ... - moze kiszone ogorki faszerowane buraczkami - to specjalnosc NS-a :) ... popijasz zapewne koktajlem "wspolczesnego Kopernika" :) ;)

Edytowane przez Chef Paul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz coś przeciwko koktajlowi? chętnie się zapoznam z mądrą i rzeczową argumentacją... choć oczywiście zbyt wiele się nie spodziewam.

... i słusznie :) (nie spodziewaj się) :lol: ... choć Tobie zapewne te szczególne koktajle, łatają dziurawe jelita :lol: ;)

 

ps - zapewne jeszcze dodatkowo wyostrzają wzrok, wraz z polem widzenia pozwalając wypatrzeć te "regularne szachownice" na niebie (z których to "sypią" bez opamiętania) :lol:

Edytowane przez Chef Paul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z żalem (i zarazem pewną dozą zazdrości) :lol: przyznaję, że "takiej wiedzy tajemnej" ... nie posiadłem :sad: ;) ... więc gdzież mnie się tam wdawać w dysputy z "mądrzejszymi od Kopernika" :sad: ;)

 

ps - czapeczka dziś "za mocno uciska" ? ... czy może znowu "sypali" ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach te twoje wciąż niepohamowane złośliwości hehe. nie odniosłeś przypadkiem wrażenia, że twój awatar z każdym dniem staje się odpowiednikiem "portretu doriana graya"?

Z avatarem Chiefa mam problem. Nigdy nie wiem czy to co sterczy z boków to uszy czy nos. On tak chyba specjalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...