Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Chemistral"


Włodek W.

Recommended Posts

NO I PO TEMACIE HEHE... DWA AUTORYTETY SIĘ WYCOFUJĄ BO CIĘŻKO KPIĆ Z OCZYWISTEJ PRAWDY DO KTÓREJ ZOSTALIBY DOPROWADZENI.

SZEFKU JA MYSZKI WIDZĘ ALE CHYBA TY TO JUŻ NIC INNEGO POZA TĄ SWOJA PATELNIĄ. I POWIEM CI W ZAUFANIU, ŻE DRAŻNI MNIE PORÓWNYWANIE DO KOPERNIKA BO JA DZIŚ JESTEM OD NIEGO MĄDRZEJSZY :)

A PANI FIZYK SIĘ DZIWIĘ, ŻE POMIMO IŻ WIECZNIE SUGERUJE INNYM CHOROBY PSYCHICZNE TO WCIĄŻ ŚLEDZI CO ONI PISZĄ I JESZCZE TO KOMENTUJE. PRZECIEŻ TO NIE PANI POZIOM PRAWDA? (A MOŻE JEDNAK) I JESZCZE SIĘ Z CHORYCH NAŚMIEWA... TOŻ TO NIE PO CHRZEŚCIJAŃSKU ANI LUDZKU.

I POWIEM SZCZERZE, DAWNO NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z NOCHOLAMI TAK WYSOKO ZADARTYMI.

bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wymiekłam, wiem,ze ludzie wierzą w prawie każdą głupotę przeczytana w necie, ale panowie dwaj przeszli już samych siebie. Nawet śmiać się już nie umiem , bo z choroby po prostu nie wypada....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malka proszę o przykłady co do mojej osoby. po czym wnosisz taki osąd? poczekam może się dowiem

 

 

 

SZEFKU JA MYSZKI WIDZĘ

taki stan w medycynie nazywa się delirium tremens

 

ŻE DRAŻNI MNIE PORÓWNYWANIE DO KOPERNIKA BO JA DZIŚ JESTEM OD NIEGO MĄDRZEJSZY :)

 

a to egocentryzm, w wielu kręgach uznawany za nerwicę

 

 

czyli dwa schorzenia :) bo dowodów na urojenia (również w Twoich) wypowiedziach pod dostatkiem

 

jeszcze jakieś pytania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie wyczuwasz ironii i łykasz wszystko jak pelikan... ale swoją drogą to z tym kopernikiem jest prawda... mam większą wiedzę niż on wtedy (jeśli w ogóle umiesz zinterpretować tą wypowiedź)

 

 

oj, oj ,oj ktoś tu nie ma dystansu do siebie :) ale cóż tu wiedza większa od kopernikowskiej nie pomoże - przykro

 

i widzę,że tekst z pelikanem się spodobał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że wasza madrość objawia się zawsze uszczypliwością. każdy z kim się nie zgadzacie jest wykpiwany.

Ooo. Jesteś niesprawiedliwy. Potrafię dyskutować z wieloma osobami z którymi się nie zgadzam. Pod warunkiem wszakże, że mają równo pod sufitem i nie bredzą, tylko przedstawiają sensowne kontrargumenty.

 

 

niby mądrze dyskutujecie ale żądełko zawsze w tym jest. jakie to kobiece.

To wolny kraj. Nie ma obowiązku czytania i dyskutowania z każdym :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że wasza madrość objawia się zawsze uszczypliwością. każdy z kim się nie zgadzacie jest wykpiwany. niby mądrze dyskutujecie ale żądełko zawsze w tym jest. jakie to kobiece.

 

Słoneczko, a co tu można innego uczynić? Albo wykpić, albo usiąść i zapłakać nad Waszym biednym losem wyznawców teorii spiskowych.A że nie należę do osób lubiących się umartwiać zostaje opcja pierwsza :)

 

żądełko,żądełko.....jakie żądełko ? - uwierz mojego jeszcze nie miałeś okazji doświadczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem zatem, że ktoś taki jak pułkownik wojska polskiego i szef Służby Ruchu Lotniczego Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej Kraju też mamrocze?

oto wywiad jaki dał dla onetu. zmieniam temat ze smug na niebie na mój ulubiony o nolach... ja wiem, że już przed przeczytaniem nasze wyrocznie nie biorą takiego kogoś na poważnie ale takich przykładów znanych ludzi mógłbym przytoczyć jeszcze kilka. i teraz konsternacja: wyśmiać czy przemilczeć... czekam jednak na kpiny

http://wiadomosci.onet.pl/1562565,2679,1,polskie_wojsko_na_tropie_ufo,kioskart.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest podstawowe pytanie: czy widział tę flagę, czy tylko powtarza po innych, że łopotała na wietrze. ;)

 

I tak jest również z tymi rzekomymi chemitrails utrzymującymi się przez 4 dni, których nikt poza Włodziem nie widział. I z wszystkimi innymi zacytowanymi tu rewelacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...