Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ma ktoś panele fotowoltaiczne? Proszę o opinie.


Kolores

Recommended Posts

Ja mam wszystko w chałupie i wokół na tip-top pokończone , to mogę sobie pozwolić na punkt koncentracji...

Nie wiem ile analizowałeś budowę domu ale chyba było przy tym wiele nielegalnych używek 90% grzejniku w nowym domu wraz pompą ciepła z ciepłomierzem, sprzęgłem i tymi cholernymi grzałkami.

 

Chłopie ty analizujesz jak do końca nie spier... tego tematu!!!

Edytowane przez marcinbbb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem ile analizowałeś budowę domu ale chyba było przy tym wiele nielegalnych używek 90% grzejniku w nowym domu wraz pompą ciepła z ciepłomierzem, sprzęgłem tymi cholernymi grzałkami.

 

Chłopie ty analizujesz jak do końca nie spier... tego tematu!!!

 

Nobody is perfect ...

Takie były czasy - kopciuch Cichewicz Logica z komputerkiem , to było cuś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody is perfect ...

 

No ku*** widzę, ale do perfectu brakuje ci bardzo dużo!

Ja kuźwa w domu z 1952r zrobiłem ogrzewanie podłogowe a ty NOWY DOM, i jedziesz w grzejniki no stary - sufit na łeb się spadł. Byś napisał że zjecahałeś temat i klimę do ogrzewania założyłeś bym powiedział że - tylko się pomylił.

A ty pompa ciepła, grzałki jakieś i termostaty bezprzewodowe - jakieś CUDA panie CUDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody is perfect ...

 

No ku*** widzę, ale do perfectu brakuje ci bardzo dużo!

Ja kuźwa w domu z 1952r zrobiłem ogrzewanie podłogowe a ty NOWY DOM, i jedziesz w grzejniki no stary - sufit na łeb się spadł. Byś napisał że zjecahałeś temat i klimę do ogrzewania założyłeś bym powiedział że - tylko się pomylił.

A ty pompa ciepła, grzałki jakieś i termostaty bezprzewodowe - jakieś CUDA panie CUDA

 

Mam jak mam -wtedy goniłem z firmą i niestykało z czasem ...

Ale teraz mi styka i jest mi dobrze z tym -więc nie przeżywaj moich decyzji życiowych , bo jeszcze nie będziesz mógł sypiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody is perfect ...

Mam jak mam -wtedy goniłem z firmą i niestykało z czasem ...

Chłopie Ty masz jakąś od tego czau depresję!!! Serio mówię!!! coś Cie żre od środka, kup sobie 0,7l dobrej wiski i kolę z lodem. Jak nie pomorze pokieruję dalej.

Edytowane przez marcinbbb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Ty masz jakąś od tego czau depresję!!! Serio mówię!!! coś Cie żre od środka, kup sobie 0,7l dobrej wiski i kolę z lodem. Jak nie pomorze pokieruję dalej.

 

Oj raczej jest odwrotnie- jest mi bardzo dobrze ,za niczym nie gonię.

A u Kolegi jeszcze mooorze pracy, o jak mi przykro...

A zamiast 0.7 mocnego truneczku wolę piwko patrząc na trawnik i ogród (mam przepyszne boróweczki- no miód malina)

To miłego zapierd...lu życzę

Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kup sobie 0,7l dobrej wiski i kolę z lodem. Jak nie pomorze pokieruję dalej.

W Twoim przypadku "wiski i kolę z lodem" do tego zestawu, (bardzo niezdrowe połączenie), dodał bym jeszcze słownik (nie tylko języka polskiego) :) ... rozumiem, że "piszom jak mówiom" ale bez przesady :)

 

ps - nie mam kolektorów i na razie mieć nie będę :) ... pełna klimatyzacja (prąd u mnie jest bardzo tani) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pić nie mogę i nie sprawdzałem bo mam nadciśnienie, ale piszą że whiski i kola wraz z lodem to dobre połączenie. Z tego powodu tak napisałem

"Janusze z Grażynami" piszą różne, dziwne rzeczy :) ;)

 

ps - pić mogę (i piję nie żałując sobie) ;) ... ale whisky z colą nawet kijem bym nie dotknął :) ;)

Edytowane przez Chef Paul
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku "wiski i kolę z lodem" do tego zestawu, (bardzo niezdrowe połączenie), dodał bym jeszcze słownik (nie tylko języka polskiego) :) ... rozumiem, że "piszom jak mówiom" ale bez przesady :)

 

ps - nie mam kolektorów i na razie mieć nie będę :) ... pełna klimatyzacja (prąd u mnie jest bardzo tani) :)

 

MY KOLEKTORÓW TEŻ NIE MAMY. TO NIE TO FORUM.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne.... !

 

 

Bardzo wiele problemów bierze się z tego, ze ktoś coś NAZYWA niewłaściwym określeniem.

 

A tu właśnie chodzi o to aby język giętki wypowiedział wszystko co pomyśli głowa!

I czyste jaja się robią.

 

Adam M.

Adam, nie znasz się :) ... niektórzy forumowicze to nawet "miód robią" :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tylko się Tobie "wydaje" :)

Pisanie postów "kapitolikami" nazywamy w necie "krzykiem" (zapoznanie się z "netykietą" polecam) :)[/

 

Nazywaj jak chcesz. .Troluj dalej, tylko tyle potrafisz? Może coś z sensem napisz o PV

 

PS. Zadaj sobie to pytanie

Edytowane przez -voymar-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tylko się Tobie "wydaje" :)

Pisanie postów "kapitolikami" nazywamy w necie "krzykiem" (zapoznanie się z "netykietą" polecam) :)

 

Nazywaj jak chcesz. .Troluj dalej, tylko tyle potrafisz? Może coś z sensem napisz o PV

 

PS. Zadaj sobie to pytanie

Zadałeś już sobie to pytanie "o pisaniu z sensem" :)

Doucz się jeszcze trochę by zrozumieć pojęcie "trollowania" :) ... polecam ;)

 

ps - to nie przypadkiem Twój post "w temacie" i "z sensem" :)

Dla ciebie za 200 a dla innego od Dużej Bańki. Jak dla ciebie za 200 to luksus to na bank jeździsz takim za 10---15k .Dlatego poruszyłem temat; samochód i PV i widzę kto jest aktywny w tym temacie. Przypuszczenia się sprawdziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Ty masz jakąś od tego czau depresję!!! Serio mówię!!! coś Cie żre od środka, kup sobie 0,7l dobrej wiski i kolę z lodem. Jak nie pomorze pokieruję dalej.

Dobrej "wiski" nie pija się z "kolą"

Może spróbuj z wodą i z lodem. Pomoże :)

Jeżeli możesz to nie rozwijaj już tematu jakości i poprawności wykonania domu @bobrow.

Pomoże wrócić do tematu paneli PV.

 

Pijesz ... nie pisz. Pomoże. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...