Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ma ktoś panele fotowoltaiczne? Proszę o opinie.


Kolores

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję.

 

Pisałem na telefonie automatycznie zmieniło (podpowiedziało) z elicznik na Włocznik ;)

U siebie na koncie zelicznik mam taką informację:

"Od dnia 12 grudnia 2016r., TAURON Dystrybucja udostępnił swoim Klientom z obszaru objętego Projektem AMIplus nową funkcjonalność o nazwie HAN TAURON AMIplus (HANplus). Sieć HAN (Home Area Network), jest typem lokalnej sieci łączącej urządzenia, znajdujące się w domu lub w biurze, którymi można zdalnie sterować. Więcej o możliwościach HANplus pod adresem: amiplus.tauron-dystrybucja.pl/o-amiplus/han/Strony/han.aspx"

 

Czy ktoś z Was ogarnia temat Hanplus/ Wireless M-Bus (wM-Bus), albo ma ktoś coś takiego w domu połączone. Ile kosztuje odbiornik/ nadajnik do tego i z czym to się je ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w BOK powiedziano mi, że muszę zalożyć nowe konto, korzystajàc z nowego adresu email. Na starym koncie w BOK mam adnotacje "umowa nieaktywna" i kwotę do zapłaty za ostatni, niepełny miesiąc przed wymianą.

U mnie też na ebook jest umowa nieaktywna, nr licznika jest stary mimo wszystko działa.

Odnośnie umowy to dostałem aneks do umowy kompleksowej to już nie muszę podpisywać nowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w BOK powiedziano mi, że muszę zalożyć nowe konto, korzystajàc z nowego adresu email. Na starym koncie w BOK mam adnotacje "umowa nieaktywna" i kwotę do zapłaty za ostatni, niepełny miesiąc przed wymianą.

 

źle ci powiedzieli...ja w moim eboku mam chyba 2 umowy nieaktywne(cały czas tam wiszą) i po dlugim oczekiwaniu pojawiła się ta właściwa, bardzo dlugo nie było tam widocznej żadnej aktywnej. Ale mimo to, elicznik działał, później przestał i znowu zaczął działać, jak kombinowałem z tym numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, elicznik można dodać pod adresem https://logowanie.tauron-dystrybucja.pl/, a ja na mój eBOK logowałem się pod https://logowanie.tauron.pl/

Pokręcone :)

 

Zalogowałęm się na elicznik, póki co mam info o uruchomieniu usługi i aktualizacji danych (do 24h)

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, elicznik można dodać pod adresem https://logowanie.tauron-dystrybucja.pl/, a ja na mój eBOK logowałem się pod https://logowanie.tauron.pl/

Pokręcone :)

 

Zalogowałęm się na elicznik, póki co mam info o uruchomieniu usługi i aktualizacji danych (do 24h)

 

 

Dane z licznika są przesyłane prawdopodobnie raz dziennie z dnia poprzedniego. (prawdopodobnie w nocy), więc rano powinno wszystko działać. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energa nie przestaje mnie zadziwiać. Wymienili mi 12 listopada licznik na taki z LTE. I co? I nic. W aplikacji Mój Licznik widnieje informacja, że odczyt danych został wykonany zdalnie przy użyciu inteligentnego licznika pod koniec listopada. Na maila wysłanego 3 tygodnie temu oczywiście odpowiedzi brak. :bash: Ciekawe kiedy i czy w ogóle doczekam się na dane podawane na bieżąco. Zainstalowali inteligentny licznik po to, żeby korzystać z niego raz na 2 miesiące. GE-NIAL-NE! Ech, ten beton.

Jest! W piątek, czyli po 24 dniach w końcu mam dostęp do bieżących danych licznika. Aż strach się bać, co jeszcze wprowadzą, jak ich Orlen przejmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...