Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ma ktoś panele fotowoltaiczne? Proszę o opinie.


Kolores

Recommended Posts

Przecież możesz się wyprowadzić na Cypr, czy gdzie tam cie nie będą okradać i dawać nierobą. Możesz też zmienić opcję polityczną na którą głosujesz która w programie wyborczym informuje że oni nie będą okradać obywateli.

Jak obecni informowali to poprzednicy okradali.:

"wystarczy nie kraść"

A może z tego "okradania" dało się jakość żyć bez podwyżek cen energii ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeżeli komuś te zasady nie pasują to może się wypisać z tego energetycznego powiązania z magazynowaniem w sieci.

Może nie magazynować lub kupić własny magazyn i magazynować sobie i sąsiadom :)

Ciekaw ile by pobierał kasy za taką usługę.

 

Nikt na złość babci nie będzie odmrażał sobie uszu.

Musimy tańczyć jak nam zagrają.

 

Akurat teraz leci kawałek pod tytułem "fotowoltaika", wiec fikam obertasy, tzn. będę robił na chałupie ok. 10 kWp.

Edytowane przez _Grisza_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obecni informowali to poprzednicy okradali.:

"wystarczy nie kraść"

A może z tego "okradania" dało się jakość żyć bez podwyżek cen energii ? ;)

 

Na razie mafii jeszcze nie przeszkadzają prosumenci. Zarabiają na nich. Jak przestaną sami ich wydupią. Żadne RED II nie pomoże. Tak mafia potrafi ustawić sobie prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mafii jeszcze nie przeszkadzają prosumenci. Zarabiają na nich. Jak przestaną sami ich wydupią. Żadne RED II nie pomoże. Tak mafia potrafi ustawić sobie prawo.

 

Nie jest to mafia ale lobby myśliwych potrafiło sobie ustawić prawo pod siebie.

Podobnie jak hodowcy zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostawię tutaj rodziny i znajomych, nie istotne na kogo zagłosuję, obecny system wymusza grabież pieniędzy ludu, niestety póki co nikt nie wymyślił lepszego.

 

Zabierz też rodzinę i znajomych dlaczego oni też mają być okradani. Ale za gramanicą niech zabiorą Ci prawo głosu a jak głosujesz to wracasz do kraju aby obdierać te dary od rządu. To że żyjesz w Kanadzie nie znaczy że możesz głosować na patologię i nie czerpać z tej patologii korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to mafia ale lobby myśliwych potrafiło sobie ustawić prawo pod siebie.

Podobnie jak hodowcy zwierząt.

 

To jest mafia. Część kasy z rachunków, które płacimy nie jest przeznaczana na co to powinno. Idzie na inne cele. Wprost. Przedupiają, a potem zawołają jeszcze raz tylko razy dwa lub trzy razy więcej niz teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz też rodzinę i znajomych dlaczego oni też mają być okradani. Ale za gramanicą niech zabiorą Ci prawo głosu a jak głosujesz to wracasz do kraju aby obdierać te dary od rządu. To że żyjesz w Kanadzie nie znaczy że możesz głosować na patologię i nie czerpać z tej patologii korzyści.

 

Marcin, ale jak kocham to miejsce na ziemi, tylko nie podoba mi się grabieżczy system w nim panujący.

W odróżnieniu od Ciebie nie ma na tyle sił, być może również ambicji, aby próbować to zmienić.

Edytowane przez _Grisza_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyjątkiem pierwszego określenia to pozostałe wydaje się niebezpiecznie zbliżać ku prawdzie :)

Za to pierwsze można być oskarżonym o... o co to zależy kto będzie oskarżał i kto poczuje się urażony prawdą.

No boję się.

Tak już przyleci tu prezes G... i mnie oskarży. Szary żuczek nie ma nic z tego. Nie zbliża się to jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obecni informowali to poprzednicy okradali.:

"wystarczy nie kraść"

A może z tego "okradania" dało się jakość żyć bez podwyżek cen energii ? ;)

 

NIestety ale dochodzimy do czasów w których trzeba kraść. Ponieważ obecna polityka nas tak łupi że sie w dupie nie mieści. Nie chodzi mi o opusty uważam że to jest ok poprostu opłata za magazyn.

 

Niedługo zaczniemy piisać książkę PIS drog do upadku kraju a sygnałów coraz więcej.

Edytowane przez kulibob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety ale dochodzimy do czasów w których trzeba kraść. Ponieważ obecna polityka nas tak łupi że sie w dupie nie mieści. Nie chodzi mi o opusty uważam że to jest ok poprostu opłata za magazyn.

 

Niedługo zaczniemy piisać książkę PIS drog do upadku kraju a sygnałów coraz więcej.

 

Zawsze i wszędzie tak była na przestrzeni historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety ale dochodzimy do czasów w których trzeba kraść.

Są ludzie, którzy zawsze znajdą "usprawiedliwienie" swoich występków:

- biorę papier ksero do domu z pracy, bo mi mało płacą

- wyrzucę papierek po cukierku, bo przecież i tak brudno na tym trawniku

- jeżdżę 90 km/h po mieście - przecież inni też tak jeżdżą

 

No ale czego można oczekiwać od gościa, który każe dzieciom załatwić potrzeby w szkole byle tylko mniej wody w toalecie zużyć w swoim domku...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy zawsze znajdą "usprawiedliwienie" swoich występków:

- biorę papier ksero do domu z pracy, bo mi mało płacą

- wyrzucę papierek po cukierku, bo przecież i tak brudno na tym trawniku

- jeżdżę 90 km/h po mieście - przecież inni też tak jeżdżą

 

No ale czego można oczekiwać od gościa, który każe dzieciom załatwić potrzeby w szkole byle tylko mniej wody w toalecie zużyć w swoim domku...

 

JAk jeszcze pracowałem to z roboty brałem wszystko co się dało. Ale nie śmiecę i nie przekraczam prędkości przynajmnij się staram ponieważ o mój tyłek chodzi.

Wczoraj spaliłwm choinkę po świąteczną i 3kwh mniej przez klimę poleciało. Nie zrobiłbym tego gdyby smiieciaże te 1-2zł odliczyli mi od opłąt za śmieci.

Im więcej tobie chcą zabierać tym bardziej trzeba się okopywać. nie będę sponsorem 500+ i innych bzdur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk jeszcze pracowałem to z roboty brałem wszystko co się dało. Ale nie śmiecę i nie przekraczam prędkości przynajmnij się staram ponieważ o mój tyłek chodzi.

Wczoraj spaliłwm choinkę po świąteczną i 3kwh mniej przez klimę poleciało. Nie zrobiłbym tego gdyby smiieciaże te 1-2zł odliczyli mi od opłąt za śmieci.

Im więcej tobie chcą zabierać tym bardziej trzeba się okopywać. nie będę sponsorem 500+ i innych bzdur

 

[ATTACH=CONFIG]439842[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]439843[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czego można oczekiwać od gościa, który każe dzieciom załatwić potrzeby w szkole byle tylko mniej wody w toalecie zużyć w swoim domku...

 

Bez sęsu. Nie da się na zapas załatwić potrzeb fizologicznych! Ja swoim bachorom mówie, żeby się poszły do somsiadów pobawić jak im się chce. I że dostaną złotówkę jak się wkręcą w kolację. Moje wszak jest mojsze, w sumie najmojsze!

Edytowane przez Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk jeszcze pracowałem to z roboty brałem wszystko co się dało. Ale nie śmiecę i nie przekraczam prędkości przynajmnij się staram ponieważ o mój tyłek chodzi.

Wczoraj spaliłwm choinkę po świąteczną i 3kwh mniej przez klimę poleciało. Nie zrobiłbym tego gdyby smiieciaże te 1-2zł odliczyli mi od opłąt za śmieci.

Im więcej tobie chcą zabierać tym bardziej trzeba się okopywać. nie będę sponsorem 500+ i innych bzdur

Kradłeś a nie brałeś. Ale sumienie czyste, bo nazywasz inaczej i papierków nie rzucasz. Brawo Ty. Zgaduje, że inaczej byś to nazwyał, jakby ktoś se w nocy przyszedł i wziął wszystkie jajka od Twoich kurek. Ja zawsze Ci powtarzam, że w Twoim niku wkradłą się literówka. To powinien być kalibob.

 

Czy ja dobrze zrozumiałem, że właśnie spaliłeś w domu mokre drewno? No ale w sumie skoro nie śmiecisz....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradłeś a nie brałeś. Ale sumienie czyste, bo nazywasz inaczej i papierków nie rzucasz. Brawo Ty. Zgaduje, że inaczej byś to nazwyał, jakby ktoś se w nocy przyszedł i wziął wszystkie jajka od Twoich kurek. Ja zawsze Ci powtarzam, że w Twoim niku wkradłą się literówka. To powinien być kalibob.

 

Czy ja dobrze zrozumiałem, że właśnie spaliłeś w domu mokre drewno? No ale w sumie skoro nie śmiecisz....

 

A co miałe przechować chokę i wysezonować:)))W pierwszej kolejności własne korzyści.

Pracodawca z wyzyskuje pracownika wieć nie można okraść kogoś kto ciebie okrada.

 

A szczając w użędzi opóźniasz szczanie w domu czyli wyszczasz si mniej za własną wode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miałe przechować chokę i wysezonować:)))W pierwszej kolejności własne korzyści.

Pracodawca z wyzyskuje pracownika wieć nie można okraść kogoś kto ciebie okrada.

OK, to ja wezmę sobie Twojej jajka od kurek w nocy jak będziesz spał, bo mnie wyzyskujesz każąc se za nie płacić po złotówce!! Wezmę (!) a nie ukradnę bo nie można okraść kogoś kto jest zdziercą a nie uczciwym sprzedawcą. JA uważam, (a moje własne korzysći są najważniejsze), że jajko powinno kosztować 50gr. Nie to właśnie napisałeś?

 

Przyznałeś się publicznie ( i zgaduję, że w zasadzie jesteś z tego dumny), że okradałeś pracodawce i palisz w kominku mokrym drewnem. Tu już nie ma czego dodawać. Ręce same składają się do oklasków.

 

Twoje własne korzyści - tak. Pracodawcy własne korzyści - NIE. Podtrzymuję propozycję zmiany nicka na KALIboba. I mocno do tego zachęcam bo trzeba być dumnym ze swoich (słusznych) wyborów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...