Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ma ktoś panele fotowoltaiczne? Proszę o opinie.


Kolores

Recommended Posts

To niezłe zagrożenie na drogach stwarzasz. Przecież wszyscy wiedzą, że ograniczenia mamy tylko po to, żeby dało się wysuszyć furę kasiory gdzie tylko władza zechce. A tam, gdzie faktycznie trzeba zwolnić dla bezpieczeństwa to leżą policjanci albo są szykany. Więc taki zawalidroga tylko generuje sytuacje niebezpieczne.

 

 

 

To chyba choinkę sprzed dwóch czy trzech lat? Bo tegoroczna to dała tyle, co nic - bo większość ciepła zużyła do odparowania wody, która w niej była.

 

 

 

U mnie zielone odbierają dwa razy w roku. I można zgłosić, że się kompostuje - wtedy coś tam obniżają (przynajmniej w zeszłym roku tak było).

 

To niezłe zagrożenie na drogach stwarzasz. Przecież wszyscy wiedzą, że ograniczenia mamy tylko po to, żeby dało się wysuszyć furę kasiory gdzie tylko władza zechce. A tam, gdzie faktycznie trzeba zwolnić dla bezpieczeństwa to leżą policjanci albo są szykany. Więc taki zawalidroga tylko generuje sytuacje niebezpieczne.

 

 

 

To chyba choinkę sprzed dwóch czy trzech lat? Bo tegoroczna to dała tyle, co nic - bo większość ciepła zużyła do odparowania wody, która w niej była.

 

 

 

U mnie zielone odbierają dwa razy w roku. I można zgłosić, że się kompostuje - wtedy coś tam obniżają (przynajmniej w zeszłym roku tak było).

 

Jak w coś przypierdolę to lepiej jechać wolniej

 

Choinka to wrzuca się pare klepek aby mieć żar. To igliwei ma moc . Odpalenie tego rano spowodowało wyłączenię siie klimy na klika godzin. Trzy dni w tym roku mc było palone zgadnij które.

 

Screenshot_20200122-110607.jpg

 

 

U mnie niama opcji obniżenia chociaż chyba to jest bezprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Możesz mnie w d..ę pocałować a nie dawać po lampie! Masz mi dziękować za to że przychodzę po Twoje jajka!

Nie ma żadnej różnicy. Ty se tą różnicę wymyślisłeś, żeby zagłaskać sumienie.

Palisz mokrym. Właśnie się przyznałeś.

Ja nie kradnę jajek, tylko te Twoje. Kupowanie od Ciebie byłoby dla mnie niewygodne, więc biorę bez pytania i wbrew prawu. Ale TYLKO Twoje, więc luzik.

Jakbyśmi dopłacał do tych jajek, a to co innego.

Przyznałeś się że jesteś złodziejem i że palisz mokry drewnem. Bo Ci tak wygodniej i jest to w Twoim interesie.

 

Ty nie rozummiesz pracodawca ma domnie interes a ja do niego.

A ty chcesz jajka a mi na tobie neizależy dlatego mogę dać tobie lamie oczywiście w teori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

gdybyś chciał kupić takiego , to już nie da rady . SMA sprzedało kupioną w 2013r roku firmę w CHRL i ostatnie zamówienia na ten sprzęt było można robić u dostawcy do końca zeszłego tygodnia . Gwarancje realizować ma SMA w DE . Na rynku chńskim ta firma ma funkcjonować , ale pod inna nazwą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rozummiesz pracodawca ma domnie interes a ja do niego.

A ty chcesz jajka a mi na tobie neizależy dlatego mogę dać tobie lamie oczywiście w teori

Aaa, to jak się ma wzajemne interesy to się można okradać, W jedną stronę to już nie :-)

Przyznam, że z każdym postem mnie zaskakujesz.

Swoją drogą, jakby pracodawca by Cię na kradzieży przyłapał, to by Cię z pewnością po głowie nie pogłaskał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ztego ?

Po za tym, że świat się dowiedział, że jesteś zwykły złodziej i truciciel dumny ze swojego postępowania to już w zasadzie nic.

 

P.S.

Mam propozycje. Jak Ci będzie te panele on grid firma montowała (gdzieś pisałeś że łażenie po dachu to nie dle Ciebie), to jak nie będą patrzeć to może jakąś wkrętarkę chociaż zajumać. Przecież to zdziercy, więc można. A firmy sprzęt mają zazwyczaj dobrej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z logiką u Ciebie dalej na bakier.

Zresztą to Ty piałeś, że ktoś mnie oskarży. Napisz kto.

 

To Ty pisałeś

No boję się.

Tak już przyleci tu prezes G... i mnie oskarży.

Szary żuczek nie ma nic z tego. Nie zbliża się to jest prawda.

więc logicznie zapytałem: który prezes G. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamontowałem PV przed wejsciem w życie IRiESD i nikt mnie nie przymuszał do dostosowania instalacji do nowych przepisów , to samo będzie z nową wersją opustów nazywaną "Koncepcja zmian regulacji wspierających rozwój energetyki prosumenckiej.".

No i mam nadzieje, że nie będzie przymusu zmian dla prosumenta, tylko możliwość pozostania do tych 15 lat w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym, że świat się dowiedział, że jesteś zwykły złodziej i truciciel dumny ze swojego postępowania to już w zasadzie nic.

 

P.S.

Mam propozycje. Jak Ci będzie te panele on grid firma montowała (gdzieś pisałeś że łażenie po dachu to nie dle Ciebie), to jak nie będą patrzeć to może jakąś wkrętarkę chociaż zajumać. Przecież to zdziercy, więc można. A firmy sprzęt mają zazwyczaj dobrej klasy.

 

W robocie to juma się na mrówkę aby widać nie było widać.

A jak pracodawca przyłapie to ma dwa wyjścia wyjebać z paragrafu lub przymknąć oko jeśli iema kim zastąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty pisałeś

 

więc logicznie zapytałem: który prezes G. ??

 

Z Tobą to się super dyskutuje. Uwielbiam :rolleyes:

Z wyjątkiem pierwszego określenia to pozostałe wydaje się niebezpiecznie zbliżać ku prawdzie :)

Za to pierwsze można być oskarżonym o... o co to zależy kto będzie oskarżał i kto poczuje się urażony prawdą.

Jak zwykle. Wróć i wiesz co masz zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlatego napisałem, że w uczciwym państwie.

Aaaaa Tzn. u nas jest państwo uczciwe czy nie? ;)

No i mam nadzieje, że nie będzie przymusu zmian dla prosumenta, tylko możliwość pozostania do tych 15 lat w umowie.

No nie zmienią. Zostaniesz. Wprowadzą opłatę za produkcje energii, nie dystrybucję, boś producent, to płać podatki. :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...