Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ma ktoś panele fotowoltaiczne? Proszę o opinie.


Kolores

Recommended Posts

Załatwiał ktoś może ostatnio sprawy z Tauronem ? Wymienili mi licznik, przysłali aneks do umowy kompleksowej ale w eBoku mam pakiet nieaktywna umowa, w aplikacji Mój Tauron to samo. Wcześniejsze prognozowane faktury mam rozliczone odczytem przy wymianie licznika. Znajomemu w apce pokazuje fajnie ile oddał a ile zużył. Mam czekać do pierwszego zdalnego odczytu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Załatwiał ktoś może ostatnio sprawy z Tauronem ? Wymienili mi licznik, przysłali aneks do umowy kompleksowej ale w eBoku mam pakiet nieaktywna umowa, w aplikacji Mój Tauron to samo. Wcześniejsze prognozowane faktury mam rozliczone odczytem przy wymianie licznika. Znajomemu w apce pokazuje fajnie ile oddał a ile zużył. Mam czekać do pierwszego zdalnego odczytu ?

Trzeba wprowadzić nowy numer klienta, który został nadany po podpisaniu umowy prosumenckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze coś przyślą bo w aneksie nowego numeru nie ma. Dostałem tylko takie info na meila:

 

Dzień dobry,

uprzejmie informujemy, że po wymianie licznika na dwukierunkowy zostanie dokonane rozliczenie końcowe dotychczasowego płatnika 72310375 i nadany nowy nr płatnika (3xxxxxxx) dla umowy na mikroinstalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze coś przyślą bo w aneksie nowego numeru nie ma. Dostałem tylko takie info na meila:

 

Dzień dobry,

uprzejmie informujemy, że po wymianie licznika na dwukierunkowy zostanie dokonane rozliczenie końcowe dotychczasowego płatnika 72310375 i nadany nowy nr płatnika (3xxxxxxx) dla umowy na mikroinstalację.

 

Trochę poczekasz.. Ja zakładałem instalacje w połowie grudnia i dalej się z nimi przepycham. Możesz zadzwonić na infolinię, to powinni ci podać nowy numer. Ja tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na te ceny to aż mi się coś robi.

Dla porównania moja instalacja na tym samym inwerterze, ilość paneli ta sama, jedynie 1,1kW mniej w mocy, montaż na dachówce.

Wyniosła mnie jakieś 40% tej sumy. Oczywiście montaż we własnym zakresie.

 

No tak, ja nie miałem czasu i możliwości zamontowania samemu, więc musiałem zlecić firmie, a niestety tak sobie liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na te ceny to aż mi się coś robi.

Dla porównania moja instalacja na tym samym inwerterze, ilość paneli ta sama, jedynie 1,1kW mniej w mocy, montaż na dachówce.

Wyniosła mnie jakieś 40% tej sumy. Oczywiście montaż we własnym zakresie.

 

Skoro potrafisz to może powinieneś robić to dla innych zawodowo - 1-2 dni montażu za 10 tys zł a drugie 10 tys zł oszczędza klient - rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...