Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

u betib.........z zagubionego szeregowca :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czesc wszystkim !

psosin tak to co znalazlas na gazecie to moje wnetrza :)

 

 

wpadam tylko na chwile bo mam dzis urwanie głowy, ale chcialam Wam napisac ze admin znalazł moj wątek ( dał mi wczoraj linka) i napisał ,że postara się szybko wstawić wątek tu gdzie był do tej pory.......na pocieszenie napisal mi ze to mega dziwna sytuacja z tym zniknięcniem i oni nie wiedza jak to się stalo ,bo niby przeczy to logicznej informatyce ;/

 

no więc miałyście chwile oddechu a teraz jak tylko uruchomią mi wątek zarzuce was fotkami .......bedzie o ogrodzie, o wejsciu do domu, no i o nowym kredensie :)

 

na tą chwile wrzuce wam zdjecia lalek Marzeny

 

http://img29.imageshack.us/img29/7003/dsc0898t.jpg

 

 

 

http://img72.imageshack.us/img72/5353/dsc0903q.jpg

 

 

i moje kwiatki :)

http://img3.imageshack.us/img3/2258/dsc08931x.jpg

Edytowane przez betib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wreszcie tu dotarłam:) Jakaś dziwaczna ta sytuacja ze zniknięciem Twojego wątku....

Czy tylko Tobie się to przydarzyło?

Czy to może być związane z ta niemiła sytuacją,która pojawiła sie w twoim dzienniku?Wiesz o czym piszę.Wiem,że chodzi mi po głowie jakaś teoria spiskowa:) ale....

 

Pokazuj swoje piękne wnętrza betib:) Bo tak jak chyba Zelka napisała-posiedzieć w ogrodzie idziemy do Toli, a do domku do-betib:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betib

zakładaj bloga...............obecnie zaczytuję się w blogach dziewczyn,które tworzą takie klimaty jak TY.............powiem szczerze że częściej tam przesiaduje niż na forum.......nowa formuła mi nie odpowiada........powoli chyba wszyscy odpuszczają...............masz potencjał twórz bloga !!!!!!

 

 

kobietki a gdzie mogę znaleść te blogi....nowe forum juz tak mnie wnerwia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do odnalezionego wątku

jeszcze raz napiszę, to zaginięcie to był dziwny przypadek, informatycy nie wiedza o co chodzi ;/ mysle jednak ze z kotami nie ma to nic wspolnego :)

lalki są u mnie :) jeszcze nie wystawione......brak czasu i weny ;/

skoro mamy stary wątek bo tu juz nie piszemy.....ja tego wątku juz nie podbijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
szukam już od tygodnia Twojego wątku i myślałam że coś żle wpisuję. szkoda bo był inspiracją dla nas

 

niestety ciezko było mi pogodzić sprawy zawodowe z aktywnością na forum , dawno juz przestałam zamieszczać tu zdjęcia..dom się zmienił, jest inny...a ja nie mialam czasu zeby cokolwiek tu wstawić ..poza tym mówię to wprost : wątek w pewnym momencie przestał być dla mnie radością i stał się niewygodny ...zbyt często ludzie których nie znam nazywali się moimi znajomymi i wplatali historie z forum z sprawy związane z produkcja mebli.....może to wyda się śmieszne ale cięzko jest przyjmowac zamówienia na meble gdy pani x pyta mnie o przepis na to czy tamto czy opinię na temat linkowanych kosmetyków...dla mnie to za dużo, gdyby te dwa światy działaby osobno pewnie i ja bylabym tu nadal ale wszystko się łączyło i często było dla mnie problematyczne ....myślę ,ze wątek umarł śmiercią naturalną dla tych którzy kiedyś ze mną pisali...w tej chwili na forum jest dużo ciekawszych domów , jest wiele innych inspiracji..z pewnościa jest gdzie podziwiac piękne domy i zdolnych ludzi

ten wątek tez zostanie usunięty, umówilam się z moderatorem ze jeszcze chwile powisi i gdy spadnie na dalsze strony będzie usunięty...więc jeżeli mogę was prosić nie podbijajcie go do góry.....myśle ,ze wszystko co miałam do powiedzenia zostało powiedziane ...

 

ja oczywiscie na forum jestem ;) czytam co ciekawsze wątki ale totalny brak czasu nie pozwala mi nawet na pisanie - choć staram się coś tam pisać.....

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...