Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwek fajne, ale całe szczescie (ze wzgledu na cene oczywiscie) szukam całych białych;-)))

 

Venus, Ane3ka wiecie co ta pralnia jest chyba jedyną rzeczą (pomieszczeniem) za które dziekuje mojej "kochanej" pani architekt! Spieprzyła nam dokumentnie wieele rzeczy ale o pralni my wogole nie myslelismy, tzn ja kombinowałam zeby zrobic w kotłowni na dole, tam gdzies "wcisnac pralkę" itp.. A ona uzmysłowiła mi ze to najlepsze miejsce.;-))

a jak bedzie wyjdzie w praktyce;-)))

Ane3ko twoje drzwi do "pralni" sa super ozdobą i fajnie ze znalezliscie takie miejsce;-)

 

Ojjj ja bym JUZ tez duzo zmieniła! zapisuje to sobie zeby pamietac jak bedziemy budowac NOWY dom hehehehehehe:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Justyna nawet mi nie przypominaj......

podkusiło nas bo kolezanka, a potraktowała nas jak obcych a własciwie dzieki nam zaczeła działac... no ale wiadomo kolezanka juz kolezanką nie jest..... fuknęła i nie odzywa sie...

Fakt pomogła z działówkami, elektryką, kanalizą (która w 2 miejscach trzeba było przerabiac), i ogolnym lookiem kominka i sciany.... A obraziła sie głownie o to ze zwrócilismy jej uwage ze wymiary dot. wysokosci blatów w łazience sa zupełnie nie wiadomo skąd a co za tym idzie połozenie lustra, kontaktów itp.. no i nasz kafelkarz troszku sie z nią sciął bo to na niego spadło wyproawdzanie tego...

 

Eh niewazne, człowiek mądry po szkodzie.... kasa wydana- zapomniana;-))

 

mam jeszcze gdzies jej wizualki....ta z salonem nawet fajna jest:

PIOTR%20KOMINEK%20UJ.2A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin nie wiem czy już u Ciebie pisałam czy nie ...hehe wiem ze podglądałam :)

ty to masz kochana chatkę - Mirabelka mi bardzo twoja przypadła do gustu - i tez chciałabym suszarnie i pralnie ale sobie mogę tylko pomarzyć:)

co do fiordów - ten sam dylemat mieliśmy ale cena nas przekonała i je wybraliśmy. zobaczymy jak się będą sprawować a muszę przyznać że w mieszkanku wyglądają całkiem ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj daga;-)

maz wkoncu trafił do sklepu z obsługa która znała sie na drzwiach, wytłumaczyli co i jak i dlaczego. Teraz czekamy na wycene fiordów, swedoorów i chyba jakis drewnianych drzwi ale w stylu fiordów... cos mi sie jednak wydaje ze zdrowy rozsadek mojego meza wróci do niego i posłucha mnie;-) hehhe

Drewniane drzwi wycenili nam ci co wstawiali na dole na 2200zł za sztuke... co przy 7 sztukach daje skorą kwotę ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak macie ze im dłuzej to wszystko trwa tym bardziej sie nie chce?...;-(

wszystko zaczyna mi sie nie podobac, pewnie zaraz zamiast konczyc bedziemy przerabiac...

a tymczasem ja znowu uziemiona bo młode pochorowane... i tak na zmiane raz on raz ja...

 

Dzisiaj przyjechał serwisant do pieca, bo cos nam za głosno chodzi, zrobi odrazu przeglad.

W czwartek wchodzi kuchnia, wiec zastanawiam sie czy najpierw nie zaimpregnowac fug na podłodze?? impregnowaliscie wogole fugi??

No i maz musi kupic olej do blatu zeby przygotowac go zaraz po połozeniu....

 

Musimy tez zdecydowac jakie uchwyty do kuchni, ale to chyba jak juz bedzie stała, wtedy moze bedzie lepeiej widac..

 

Musze poszukac tez dozownika do płynu do mycia naczyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin a czym będziecie olejować blat? I jaki w ogóle ten blat będziecie mieć? :)

 

U moich rodziców fugi były impregnowane ale już po kuchni. Impregnowali fugi w holu i w kuchni. W wiatrołapie już na przykład nie bo tam szare kafle i szare fugi i naprawdę nic brudu na nich nie widać. Ja u siebie w mieszkaniu mam grafitowe na wszystkich podłogach i nie będę impregnować, ale gdyby były jasne to pewnie bym impregnowała :yes:

Nie wiem czy to Ci coś pomoże, ale napisałam co wiedziałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...