Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Od ogółu do szczegółu czyli jak wykonczyc mirabelke


Recommended Posts

słonce ale my mówimy o kamieniu na kominek, blat bede miała drewniany, dębowy (czyli standard)

 

Dobra nie uprzedzam sie ale jak wpisałam w google IMPALA to wyskoczyło mi "kamien nagrobkowy"...

 

A maz siedział na budowie do 2 w nocy, montował okap. I powiem wam mamy OGROMNY OKAP, ale za to wciaga jak odkurzacz (jaka to bedzie odmiana bo w mieszkaniu mam okap niepodłączony:-))

 

A reszta nooooo powiem wam ze mi sie podoba;-)) dzisiaj pan przycina u siebie blaty, potem bedzie je montował..

No i musze jechac kupic uchwyty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

słonce spoko;-))))))

dziewczyny jutro wkleje dalsze fotki bo maz ma aparat a ja juz z młodym wróciłam.

Blaty sa pikne, jeszcze nie poolejowane. A okap wygląda jak pralka Frania powieszona na ścianie :lol2: narazie nei wiem czy sie cieszyc. czy płakac;-)

http://image.ceneo.pl/data/products/2164297/4206d9c5-d866-4036-a6c2-fa941e7106b0_product.jpg

 

kupilismy tez uchwyty, myslałam o innych ale jak zaczelismy wybierac w hurtowni to albo było widac odciski palców, albo sotre, albo za mocno odstawały od szafek..

cos w tym stylu http://www.daro.com.pl/oferta/uchwyty_meblowe,43/,0/bibgraf/produkty/455_1.jpg

 

no i teraz mysle jak je zamontowac, nie moga byc wszystkie w poziomie, bo mam malutkie kargo (około 20 cm) i tam ten uchwyt w poziomie sie nie zmiesci.. poza tym szafki na górze sa otwierane anie do góry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przewiezlismy pare rzeczy do nowego domu (łózko z sypialni, stoliki nocne ) i okazało sie ze ktos nam ukradł jeden stolik nocny, kurcze fajny był (choc absolutnie nie widziałam go w nowej sypialni..) postanowiłam wiec ze ten co został przemaluje na biało i dam do pokoju synka.

Znalazłam tez starą ławę z pieknie toczonymi nogami od tescia.

No i mam tez stare organy które moj mąż kupił na uakcji w Danii. One tez mają byc białe..

Tu wiec moje dylematy czym malowac i jak malowac.

Wiem ze farby Flugera sa extra.. chciałabym uzyskac efekt "szaby" jakby jakas expertka podpowiedziała jak sie za to zabrac?

podstawy juz przeczytałam, szlifowanie, malowanie ciemnym podkładem (ale czy całosc??) potem swieca, i znowu malowanie białym i potem skrobanie... no fajnie sie pisze ale pewnie sa jakies haczyki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja ekspertem nie jestem ale mam pewne spostrzezenia.Po walku struktura jest bardziej gladka, taka idealna...no i latwiej malowac walkiem. po pedzlu struktura bardziej nierowna no i trzeba wiecej popracowac, zeby nie bylo zaciekow . ja osobiscie bardziej wole pedzel bo bardziej mi sie podoba. mam meble malowane i pedzlem i walkiem ale nie mam mozliwosci zrobienia zdjecia, zeby Wam zobrazowac o co mi chodzi:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też blaty na wysokości 90cm, mimo, że my oboje niewysocy, ale jest nam tak zdecydowanie wygodniej niż przy niższych o te 5cm (zwłaszcza przy zmywaniu).

 

psosin mi się bardzo podoba, aczkolwiek fakt, że przez tą folię nie widać wszystkiego ;) Czekam na efekt końcowy, ale już widzę, że zapowiada się świetnie - boski blat połączony z parapetem, bardzo fajny okap i świetna (pojemna :D) wysoka zabudowa :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w obecnym mieszkaniu mamy identyczne rozwiazanie z blatem, no tutaj mamy 89cm, ale moja mama mowi ze jej niewygodnie bo za wysoko..

My tez tacy raczej srednio wysocy;-)

 

Musze tylko doszukac jakie sa mniejwiecej standardy wysokosci barku do hokerów.. 100cm? czy ile?

 

Dzisiaj kuchani bedzie skonczona, oprócz olejowania blatu i barku, bo musimy wybudowac noge... A blat bedziemy olejowac jak nam go "zaoblą" na rantach. A to moga zrobic panowie od schodów, którzy wchodzą chyba w czwartek;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...